Hodina hopsání, skákání a řádění na trampolínách v JumpParku Brno

3527 zákazníků
Otestováno mama blogerkou

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Zóny pro basketbal, vybíjenou a skoky do foam pitu
Zóny pro basketbal, vybíjenou a skoky do foam pitu
Šatny, sprchy i oddychová zóna s občerstvením
Šatny, sprchy i oddychová zóna s občerstvením
Neskákající doprovod má vstup zdarma
Neskákající doprovod má vstup zdarma
Varianty (1)

V ceně

Hodinový vstup na trampolíny v JumpParku Brno pro 1 osobu (dospělý nebo dítě) 

Omezení

Voucher můžete využít pouze ve všední dny (pondělí až pátek), neplatí o víkendech a státních svátcích. V JumpParku platí zákaz skákání do foam pitu osobám menším než 130 cm. Skákání na trampolínách je možné do váhového limitu 110 kg. K voucheru nelze uplatnit vstup zdarma pro dítě do 120 cm.

Můžete využít do 29. 3. 2019

  • Rezervace: Předem přes online formulář.
  • Voucher můžete využít pouze ve všední dny, neplatí o víkendech a státních svátcích. 
  • Instrukce: Na místo se dostavte s 20minutovým předstihem, ať máte dost času na převlečení, instruktáž a promítnutí krátkého videa. Bez instruktáže není možné vstoupit na skákací plochu.
  • Vstup na hřiště je umožněn vždy v celou hodinu. 
  • Oblečení: Na sebe si vezměte pohodlné oblečení – tepláky, šortky, tričko. Vyhněte se ostrým předmětům, sponám na opascích a šperkům. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 5 let.
  • Děti mladší 12 let mohou dorazit pouze s doprovodem odpovědné dospělé osoby či s písemným souhlasem rodičů.
  • Neskákající doprovod má vstup zdarma.
  • Děti do 110 cm jen ve vymezené hodiny: všední dny 10:00 – 15:00.
179 Kč 139 Kč
179 Kč 139 Kč
Ukončeno

Jak vykouzlit upřímný úsměv na rtech? Stačí skok sem, skok tam.

Tady se někdo bude mít! A to dokonce tak, že si notně poskočí radostí. Co poskočí – vy budete radostně skákat dokonce celou hodinu. V brněn­ském JumpParku jsou k tomuto pohybu ostatně ty nejlepší podmínky. Na trampolínách od stěny ke stěně pořádně a hlavně zábavně protáhnete celé tělo.

„Jumppark milujeme, chodíme sem pravidelně, je to tam boží. Všichni se pořádně vyblbnou. A je to bezpečné.“ (Ro­mana, 4/2018)

Bláznivé atrakce i posezení pro doprovod

Ze skákání budete mít prima náladu a navíc během 10 minut spálíte tolik kalorií jako při 30 minutách běhu. Dovádět budete na všech atrakcích včetně pěnového bazénku (foam pit). Zlatá medaile ze skokanské soutěže vás po tomhle zážitku jistě nemine! Mrkněte na 5 pádných důvodů k hopsání.

V prostorách trampolínového království najdete také speciální zóny pro basketbal, vybíjenou a skoky do pěny, kde si procvičíte akrobacii a naučíte se nové triky. 

Pro převlékání slouží pěkně zařízené šatny a sprchy a v břiše vám tu kručet také nebude – v oddechové zóně si můžete dát něco dobrého na zub nebo sem můžete usadit neskákající doprovod.

Otestováno mama blogerkou

Blogerka Andrea Tengler s pětiletým Rikim nedávno navštívila pražský JumpPark a roz­hodla se chodit skákat pravidelně, až tak je to bavilo. S brněnskou pobočkou má leccos společného, inspirujte se její recenzí: „No takže mami kam dříve? Začínáme hned na první u vchodu (3D vybíjená), která je úplně prázdná. Je nás tady dohromady 6, což je velká pecka! Máme to tady téměř celé pro sebe. Richard skáče co nejvýše může a směje se od ucha k uchu. Je to trošku rozdíl oproti trampolíně, kterou máme na zahradě, i oproti těm, co bývají v herničkách. Ten velký prostor prostě dělá divy.“

Ukázat víc fotek a celou recenzi blogerky

A kde to Rikiho bavilo nejvíc? „Foam Pit nebo prostě Pěnová jáma, to je to, co ho láká. Asi ji budete znát z různých videí, já jsem ji naživo viděla až tady. Do jámy by z bezpečnostních důvodů neměly jít děti menší 130 cm, my jsme ji ale nakonec mohli vyzkoušet. Vzhledem k tomu, že jsme tam byli téměř sami, nám to prostě dovolili s tím, že ho budu pořádně hlídat. No a co vám budu říkat, zakázané ovoce prostě chutná nejlépe a Richard tam strávil skoro nejvíce času. Pokud by tam ale bylo více lidí, sama bych se jámě vyhnula. V kostkách se totiž děti můžou rychle ztratit, i když neúmyslně, a to by dobré rozhodně nebylo.“

Simona

Vše na jedničku chodime moc radi :)

Simona

Vše na jedničku chodime moc radi :)

Andrea

Byli jsme už poněkolikaté, s trenerem i bez, vždycky super, jednoducha rezervace na internetu

Lucie

Byli jsme spokojeni a děti chtějí přijet znovu, což mluví za vše.

Jump Park
Heršpická 800/6, Brno, 63900

Jump Park

Heršpická 800/6, Brno

Zobrazit na mapě
Parkování je možné přímo v areálu. Máme pro vás vyhrazená 4 místa přímo před vchodem do JumpParku a další po stranách budovy. Pozor: Parkování v areálu je placené, první hodina je pro zákazníky JumpParku zdarma, druhá a další se platí na vrátnici u majitele areálu (30 Kč/h).
Dnes otevřeno 9:00–21:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Jak uplatnit
Děti

Chybí vám nějaké další informace?

9 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Jump Park
Heršpická 800/6, Brno, 63900
Více o podniku