Pijte více vody: zázračný kelímek s příchutí pomeranče, jablka, broskve i coly

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Pomeranč
Ukončeno
599 Kč
38 zákazníků

V ceně varianty:

Kelímek The Right Cup s pomerančovou příchutí

 • Materiál: BPA free, Tritan, PP, TPE
 • Váha: 88 g
 • Objem: 320 ml
 • Kelímek je zabalený v ochranném obalu 

Doručení:

Geis
89 Kč (4 prac. dny)
Garance doručení do Vánoc při přijetí platby do 13. 12.

Osobní odběr Zásilkovna (1391 poboček)
55 Kč (4 prac. dny)
Garance doručení do Vánoc při přijetí platby do 14. 12.

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (3 prac. dny)

Místo osobního odběru:

ComGate, a.s. – Logistické centrum

Do Čertous 2635, Praha - Horní Počernice, P3 park, budova D1

Dnes otevřeno 8:00–16:00
Zobrazit na mapě

Doručuje obchod:

Místo slazených limonád budete pít čistou vodu
Místo slazených limonád budete pít čistou vodu
Aroma vydrží půl roku, z kelímku můžete pít dál
Aroma vydrží půl roku, z kelímku můžete pít dál
Čím déle ho používáte, tím je chuť intenzivnější
Čím déle ho používáte, tím je chuť intenzivnější

Kdysi prý žil muž, který dokázal proměnit vodu ve víno. Váš mozek (a tento chytrý kelímek) ji dokážou proměnit ve skvělou limonádu!

Voda je fajn. Je zdravá, uhasí žízeň, neobsahuje cukry, ALE… někdy na ni prostě člověk nemá chuť a s mnohem větší radostí si dá sladkou limonádu plnou cukrů, barviv a bůhvíčeho dalšího. Existuje kompromis? Existuje! Pořiďte si takřka zázračný kelímek The Right Cup, do kterého sice nalijete čistou vodu, ale budete mít pocit, že pijete ochucenou minerálku nebo limonádu

Jak to?

Vše má na svědomí váš mozek (a parta výzkumníků, kteří kelímek 6 let vyvíjeli). Kelímek totiž uvolňuje aroma a náznak sladké chuti, které mozek přesvědčí, že voda, kterou pijete, je ochucená.

Věděli jste, že… podle odhadů se čich podílí na vnímání chutě přibližně z 80 %.

Pocit „příchutě“ je kombinací čichu, chutě a zraku. Váš nos zachytí příjemné aroma, jazyk zaznamená náznak sladké chuti a živá barva zaujme oko. Výsledkem je celkové obohacení zážitku z pití a to, že se chcete napít znovu!

A to je právě cílem kelímku – omezit nezdravé limonády a „přinutit“ lidi pít více zdravé vody. 

Šetří peníze, nejen kalorie

Nenoste si domů slazené nápoje a balené vody (což je oboje drahé a nezdravé). S tímto kelímkem, do kterého stačí natočit vodu z kohoutku, ušetříte spoustu peněz a kalorií naráz.

Je vyrobený z recyklovatelného BPA free plastu a vůně vydrží měsíce. I poté ho ale můžete dál používat jako běžný hrnek. Řekněte stop plastovým lahvím!

Vše, co o kelímku chcete vědět

 • Z čeho je vyrobený?

Kelímky využívají proprietární technologii, která umožňuje zakomponovat potravinářské aromatické příchutě a ingredience přímo do komponentů kelímku během jeho výroby. Je vyrobený z plastu, který je BPA free a je 100% bezpečný.

 • Co očekávat při prvním napití?

Kelímek nepřemění vodu v džus, fantu, colu atd. Cílem je, aby vás přiměl pít více vody. Funguje díky čichu a principu, jakým ovlivňuje vnímání chutě. Dodává vodě příjemné ovocné tóny bez cukru, kalorií, barviv a konzervantů. Jak intenzivně pocítíte chuť prvních doušků, záleží na mnoha faktorech. „Příchuť“ se bude postupně s opakovaným pitím zintenzivňovat. Tip pro nejlepší chutné osvěžení: servírujte vychlazenou (nejlépe jemně perlivou) vodu. Po otevření se z obalu rozléhá koncentrované aroma, které může být pro někoho ohromující. Pro zmírnění se doporučuje před prvním použitím kelímek opláchnout čistou vodou.

 • Proč někdo vnímá příchuť výrazněji?

Vnímání chutí a vůní je subjektivní a liší se člověk od člověka. Např. kouření schopnost rozpoznávat chutě a vůně snižuje. Studie ukazují, že lidem, co na dva týdny vynechali přidaný cukr a umělá sladidla, se poté stejná jídla zdají sladší nebo příliš sladká. Abyste dosáhli nejlepšího požitku při používání kelímků The Right Cup, doporučuje se odstranit všechny přidané cukry a umělá sladidla již dva týdny před začátkem používání.

 • Mohu kelímek začít používat okamžitě?

Pokud se zkrátka nemůžete dočkat a nevydržíte si předem odříkat sladké, nemějte obavy. Pokud začnete používat kelímek pravidelně, zjistíte, že po čase bude příchuť výraznější. Brzy poté, co začnete vynechávat výrazné slazené chutě, začnete lépe vnímat chutě, které jsou méně sladké. To přispívá ke zvýšenému potěšení ze všeho, co jíte a pijete.

 • Čím více kelímek používám, tím se mi zdá příchuť výraznější. Proč?

Mozek je nastaven tak, aby věci očekával a porovnával je se zkušenostmi z minulosti. Proto pokaždé, když z kelímku pijete, mozek se učí tomuto chuťovému prožitku lépe rozumět a jako výsledek se prezentuje výraznější „příchuť“.

 • Jak dlouho mi vydrží?

Po vyjmutí z ochranného obalu se aroma z kelímku začne rozptylovat. Proto je vřele doporučováno skladovat kelímek po otevření dnem vzhůru. Když kelímek skladujete správně, můžete očekávat, že efekt aromatické příchutě vydrží několik měsíců. V závislosti na intenzitě používání běžně i půl roku.

Díky bytelné konstrukci, krásné barvě a dvojitému dnu je kelímek skvělým doplňkem i poté, co efekt vyprchá. Nic tedy nebrání tomu, abyste ho používali i nadále.

 • Je vhodný pro děti?

Ano, naprosto! Děti díky němu pijí více vody namísto sladkých nápojů plných cukrů a jiných nezdravých variant. The Right Cup pomůže snížit denní dávku nechtěných kalorií.

 • Je vhodný pro lidi s diabetem?

Ano, naprosto! Pití vody z kelímku The Right Cup je jako pití prosté vody, ale mnohem příjemnější.

 • Mohu ho dát do myčky?

Mytí v myčce na nádobí se nedoporučuje. Dlouhé mytí a teplá voda může urychlovat vyprchávání aroma. Ideální je mytí v ruce ve vlažné vodě s malým množstvím přípravku na mytí nádobí. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

AmbiQ.cz, Kosmonautů 240, 530 09 Pardubice - Polabiny II

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny