Hurá na svah do Passo Tonale: 2 noci s dopravou, polopenzí i skipasem

15 zákazníků
Adamello ski propojuje areály Passo Tonale a Ponte
Adamello ski propojuje areály Passo Tonale a Ponte
Ideální podmínky pro začátečníky a rodiny s dětmi
Ideální podmínky pro začátečníky a rodiny s dětmi
Ubytování v hotelu nebo rezidenční části
Ubytování v hotelu nebo rezidenční části
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

V období 7. 12. – 23. 12. 2018, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Al Maniero*** nebo v apartmánech Bilo 2/5 v residenci Mirella cca 260 m od hotelu Al Maniero nebo residenci Maniero cca 50 m od hotelu
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • menu o 3 chodech se salátovým bufetem
    • nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu
  • Skipas pro oblast Passo Tonale na 3 dny (Adamello)
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 18:00
  • Velká Bíteš - 18:30
  • Velké Meziříčí - 18:45
  • Jihlava - 19:15
  • Humpolec - 19:30
  • Praha - 21:00
  • Beroun - 21:40
  • Plzeň - 22:30
  • Rozvadov - 23:20

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně. Check out je ráno po snídani do 9:30, do této doby je nutné uvolnit pokoj. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (15.00 hod.), Frýdek-Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)
    • Svozová trasa 2: Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 8. 2. 2019 do 22. 3. 2019 – poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
od 5 290 Kč

Termín

V období 2. 3. – 1. 4. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Al Maniero*** nebo v apartmánech Bilo 2/5 v residenci Mirella cca 260 m od hotelu Al Maniero nebo residenci Maniero cca 50 m od hotelu
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • menu o 3 chodech se salátovým bufetem
    • nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu
  • Skipas pro oblast Passo Tonale na 3 dny (Adamello)
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 18:00
  • Velká Bíteš - 18:30
  • Velké Meziříčí - 18:45
  • Jihlava - 19:15
  • Humpolec - 19:30
  • Praha - 21:00
  • Beroun - 21:40
  • Plzeň - 22:30
  • Rozvadov - 23:20

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně. Check out je ráno po snídani do 9:30, do této doby je nutné uvolnit pokoj. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (15.00 hod.), Frýdek-Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)
    • Svozová trasa 2: Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 8. 2. 2019 do 22. 3. 2019 – poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
od 6 190 Kč

Termín

V období 25. 1. – 4. 2. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Al Maniero*** nebo v apartmánech Bilo 2/5 v residenci Mirella cca 260 m od hotelu Al Maniero nebo residenci Maniero cca 50 m od hotelu
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • menu o 3 chodech se salátovým bufetem
    • nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu
  • Skipas pro oblast Passo Tonale na 3 dny (Adamello)
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 18:00
  • Velká Bíteš - 18:30
  • Velké Meziříčí - 18:45
  • Jihlava - 19:15
  • Humpolec - 19:30
  • Praha - 21:00
  • Beroun - 21:40
  • Plzeň - 22:30
  • Rozvadov - 23:20

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně. Check out je ráno po snídani do 9:30, do této doby je nutné uvolnit pokoj. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (15.00 hod.), Frýdek-Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)
    • Svozová trasa 2: Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 8. 2. 2019 do 22. 3. 2019 – poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
od 6 490 Kč

Termín

V období 2. 2. – 4. 3. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Al Maniero*** nebo v apartmánech Bilo 2/5 v residenci Mirella cca 260 m od hotelu Al Maniero nebo residenci Maniero cca 50 m od hotelu
  • 2× polopenze
    • snídaně formou bufetu
    • menu o 3 chodech se salátovým bufetem
    • nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu
  • Skipas pro oblast Passo Tonale na 3 dny (Adamello)
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 18:00
  • Velká Bíteš - 18:30
  • Velké Meziříčí - 18:45
  • Jihlava - 19:15
  • Humpolec - 19:30
  • Praha - 21:00
  • Beroun - 21:40
  • Plzeň - 22:30
  • Rozvadov - 23:20

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně. Check out je ráno po snídani do 9:30, do této doby je nutné uvolnit pokoj. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 30. 11. 2018.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
    • Svozová trasa 1: Ostrava (15.00 hod.), Frýdek-Místek (15.20 hod.), Nový Jičín (15.40 hod.), Hranice (16.10 hod.), Olomouc (16.45 hod.), Prostějov (17.10 hod.), Vyškov (17.30 hod.)
    • Svozová trasa 2: Pardubice (18.30 hod.), Hradec Králové (19.00 hod.), Chlumec nad Cidlinou (19.40 hod.), Poděbrady (20.10 hod.)
    • V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po trase autobusu nebo zajištění náhradní dopravy do základního nástupního místa (autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Tyto svozy jsou ve většině případů uskutečňovány vlakem/autobusem společností Regiojet/Student Agency. Náklad na zakoupení jízdenek hradí cestovní kancelář včetně přepravy zavazadel a lyží/snowboardu.
    • Na svozové autobusy nejsou připravovány zasedací pořádky. Ty jsou vytvářeny až do koncových autobusů, které vyjíždějí z Prahy a povezou Vás do cílové destinace v Itálii.
    • Svozová místa s příplatkem platí pro období od 8. 2. 2019 do 22. 3. 2019 – poslední odjezd do Itálie.
  • Na vlastní žádost si klienti mohou u pracovníka CK zakoupit místenku do autobusu za 150 Kč/osoba.
    • Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
od 6 490 Kč

Stavět si na zahradě sněhuláka je legrace, lepší ale bude, když vyrazíte za sněhem rovnou do Itálie.

Sbalte si lyže nebo prkno a vydejte se na parádní svahy do lyžařského střediska Passo TonaleCK České kormidlo zařídí dopravu, ubytování ve 3* hotelu s polopenzí i skipas. Zbývá jen vybrat si, v jakém termínu vyrazíte – v nabídce jich je opravdu mnoho od prosince až do března. Tak hurá na to! 

Lyžování na 100 km sjezdových tratí

Díky propojení areálů Passo Tonale a Ponte di Legno vznikla jedinečná značka Adamello ski. Středisko zaručuje lyžování na 100 km sjezdových tratí včetně ledovce Presena, na který se pohodlně dostanete novou lanovkou. Ponte di Legno a Passo Tonale nabízí sjezdovky všech obtížností. Jižní slunné svahy mají ideální podmínky pro začátečníky a rodiny s dětmi, severní zase přilákají pozornost zkušenějších lyžařů.

Skutečnou perlou je černá 3km sjezdovka Paradiso padající z Passo Paradiso až do Tonale. Pokud upravené sjezdovky nejsou nic pro vás, využijte šesti freeridových až ski alpinistických tras. Snowboardisti se jistě vyřádí v Adamello Freestyle Areně v Passo Tonale.

Ubytování ve 3* hotelu s polopenzí

Ubytováni budete v hotelu Al Maniero, který leží cca 800 m od centra Ponte di Legno. Lanovky se nachází 1 km od ubytování. Ski­bus zastavuje 50 m od hotelu. Hotel je vybaven recepcí, restaurací, barem, Wi-Fi připojením, úschovnou lyží, společenskou místností s dětským koutkem, venkovní terasou s panoramatickým výhledem a parkovištěm. Ubytovaní můžete být také v residenci Mirella cca 260 m od hotelu Al Maniero nebo v depandanci hotelu Al Maniero – v residenci Maniero cca 50 m od hotelu. 

Hlavu složíte ve standardně zařízeném 2lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, fénem, Wi-Fi připojením, trezorem, TV, telefonem a topením. Některé pokoje mají i balkón. Apar­tmány Bilo 2/5, kam se vejde až 5 osob, mají oddělenou ložnici a obývací pokoj se 3 přistýlkami. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, topení, telefon, TV, trezor a Wi-Fi i kuchyňský kout.

Stravování pro­bíhá formou polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu a na večeři pro vás bude připraveno menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Snídaně i večeře se podávají v hotelu Al Maniero.

Check in a check out: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě hotelu Al Maniero se můžete do/ze sportovního oblečení převléct v autobusu. 

Nástupní místa a informace k zavazadlům a místenkám

Další důležité informace a upozornění

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Residence Al Maniero, Ponte di Legno

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Residence Al Maniero, Ponte di Legno
Zobrazit na mapě
Pořádá

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (6 661 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jakub

Budapešť. Nádherné město. Krásná zoologická. Ubytování hezké, čisté a výborná snídaně.

S Českým kofnidlem jsme už víckrát cestovali a vše bylo naprosto perfektní, při tomto zájezdě, tomu ale tak nebylo a tak zvažuji jestli další zájezd s touto cestovkou někam pojedeme.
Špatně zorganizovaný program. Po příjezdu do Budapešti jsme jako prvně šli na trhy a nemohli jsme si pak dát nakoupené věci do autobusu, takže jsme ani ve finále nic moc nenakoupily.
Druhý den co nám paní průvodkyně řekla, že si můžeme nakoupit byla neděle, tak bylo samozřejmě zavřeno..
Co mne fakt nejvíce naštvalo a mrzelo bylo jednání pana řidiče, kterého jsme před zpáteční cestou slušně požádali, aby nám zastavil na kraji Prahy u benzinky kde si vystoupíme (otázka 20ti vteřin zdržení) nám bylo odpovězeno, že není taxík. Přitom žádná cestovka s tímto nemá problém.(procestovali jsme skoro celou Evropu, takže mluvím že zkušenosti)
Pán řidič, nám sice zastavil, ale tyto řeči si mohl odpustit, dělá tím špatnou vizitku CK.

Včera
Kosmasovi

Zájezd do Budapešti předčil naše očekávání!!
Vše bylo úžasné, počínaje báječnou průvodkyní, přes krásné památky až po skvělé ubytování.
Rozhodně doporučujeme!!!

15. 10. 2018
Svoboda

Vše bylo v pořádku.

Není nic k popsání.

11. 10. 2018
Anonym

Nelíbilo se nám, že ostatní účastníci nebyli schopni dodržovat předem domluvené srazy a respektovat to, že jejich nedochvilnost odnáší ostatní. Např. ve Veroni jsme jenom bezcílně „pročekali“ cca 2 hod a tim pádem jsme nebyli schopni dodržet domluveno trasu, aniž bych o obětovali samostatný rozchod. Také si myslím, že odjezd zpět do ČR byl zbytečně brzo.

11. 10. 2018
Inka
11. 10. 2018
Magdalena

Zájezd splnil naše očekávání, paní průvodkyně byla výborná, skutečně jsme toho hodně viděli a zvládli. Ubytování hezké. Řidiči jeli skvěle.

10. 10. 2018
Renata

Všechno.

10. 10. 2018
Anonym

Zajímavý program zájezdu, pohodlný hotel, příjemná průvodkyně.

Počasí v Salzburgu nebylo nejlepší.

10. 10. 2018
Anonym

Úžasný průvodce, skvělí a milí řidiči. Nádherná místa k poznávání..

Málo místa na nohy v autobuse. Na tak dlouhou cestu by se hodile více pohodlí

10. 10. 2018
Kamila

nový autobus
skvěle zorganizovaný výlet
dostatek času na osobní volno
úprava programu – návštěva akvária, které nebylo plánované
průvodce Honza = nejlepší průvodce, kterého jsem kdy potkala

10. 10. 2018
Valeria

Byla jsem velmi spokojená s domluvou v CK, průvodce vynikající, doporučuji

nemám žádné výhrady

9. 10. 2018
Jiří

Dobrá organizace, skvělý pan průvodce a dobry program

9. 10. 2018
Jaroslava

Líbilo se nám s vnukem zcela vše, vynikající pan Milda, průvodce, věděl snad vše, tak vyprávěl o všem, což bylo pro nás velice zajímavé, má ohromné vědomosti, takže za nás super, páni řidiči Aleš a Franta, oba strašně příjemní, takto by zájezdy měli vypadat, ubytování zcela super, takže velká spokojenost za vše a děkujeme.

Nic takového nebylo.

9. 10. 2018
Lucie

Všechna navštívená místa předčila má očekávání, průvodkyně byla velice milá, ubytování pěkné, příjemné a v klidné lokalitě

Chtělo by to více času, viděli jsme vše co jsme chtěli, ale na nějaké zdržení nebyl vůbec čas

9. 10. 2018
Nikola

Výborná organizace, skvělý výlet a pan průvodce.

9. 10. 2018
Pavel

Dobrá lokalita, pláž, kde bylo dost místa i ve stínu, široká nabídka jídla.

Postarší vybavení apartmánu.
Točené pivo :-).

8. 10. 2018
Martina
5. 10. 2018
Gabriela

výborná dostupnost, poloha na břehu jezera Lago di Garda, ubytování nedaleko od centra městečka Peschiera s možností aktivit, poblíž benzina, supermarket, v místě krásná zahrada s bazénem, bar, wifi free, čistota pokojů, bohaté snídaně a 4 chodové večeře s možností výběru, od ubytování nedaleko pěkné cíle pro výlety, Sirmione, botanická zahrada, Monte Baldo aj. Prostředí přátelské pro děti i domácí mazlíčky :-). Doporučujeme!

ubytování nedisponuje platebním terminálem, přijímá pouze hotovost euro

4. 10. 2018
Pavel
3. 10. 2018
Jitka

Prostředí, náplň poznávacího zájezdu a ubytování.

2. 10. 2018