Divadelní sezóna startuje! Máme pro vás vstupenky a slevy do těch nejlepších pražských divadel. Více o akci

Exotická jižní Apúlie s plážemi dvou moří vč. 4× ubytování s polopenzí

4 zákazníci
už jen 6 ks
Ubytování v 3* hotelu s bazénem

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Pohádková architektura starobylých měst
Pohádková architektura starobylých měst
Koupání v Jaderském i Jónském moři
Koupání v Jaderském i Jónském moři
4× ubytování ve 3* hotelu s bazénem a polopenzí
4× ubytování ve 3* hotelu s bazénem a polopenzí
1 osoba, 7 dní (4 noci)

Termín

Po 1. 10. – Ne 7. 10. 2018

V ceně balíčku

 • Autobusová doprava
 • 4× ubytování v hotelu Hermitage v městečku Galatina s bazénem, případně jiném partnerském *** hotelu
 • 4× polopenze: 
  • 4× kontinentální snídaně (zpravidla se skládá z pečiva, másla, džemu, kávy, čaje)
  • 4× servírovaná večeře, skládající se zpravidla z předkrmu (špagety – těstoviny) a hlavního chodu (maso s bramborem, zeleninovou přílohou apod.)
  • nápoje k večeři nejsou v ceně stravování
 • Kompletní cestovní pojištění
 • Služby průvodce
 • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha
 • Beroun
 • Rokycany
 • Plzeň

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazení pokoje min. 2 osobami, tzn. při koupi min. 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 20. 9. 2018.
 • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CK na telefonu +420 371 784 918 nebo e-mailu ck@interzbiroh.cz
 • Sdělte jména, příjmení, data narození cestujících osob, adresu, telefonní kontakt, kód voucheru.
 • CK pošle smlouvu, tu je nutné podepsat a poslat obratem zpátky.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
 • Dítě se na zájezd může vydat za cenu voucheru.
 • Orientační částka na vstupy:
  • Projížďka lodí podél pobřeží: cca 25,00
  • Vstup do jednoho z domků v Alberobellu: 1,00 €
  • Návštěva Lecce cca 1,00 €,
  • Výlet busem do Trani a k hradu Castel del Monte  cca 16,00 €.
 • Vstupy jsou orientační a CK uvádí celkový přehled, ne všechna místa ve městech musí být realizována, záleží na vedení prohlídky průvodcem a individuálním výběru. Průvodce CK nesmí v areálech muzeí a jiných objektech provádět skupinu ani výklad, ten poskytne předem v autobuse. Velmi často toto bývá kontrolováno a porušení tohoto nařízení (zákona) je přísně postihováno. Dle svého uvážení vyberte ze vstupů, který objekt máte zájem navštívit. Podle Vašeho zájmu vyměňte i další €, jako kapesné. CK doporučuje též nějaká drobná € na toalety, které jsou zpravidla zpoplatněny.
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK Inter Zbiroh.
8 790 Kč 8 290 Kč
Ukončeno 8 790 Kč 8 290 Kč
Ukončeno

Jen napůl žije, kdo neviděl krás Apúlie.

Pohádková architektura starobylých měst Otranto, Salento, Alberobello Gallipoli, karibská pláž Baia Verde, koupání v Jaderském a Jónském moři. To vše a mnohem víc uvidíte během dobrodružné výpravy, na kterou vás zve CK Inter Zbiroh.

Vykoupete se na místech, která v zákrytu Apenin na rozhraní Jaderského a Jónského moře ukrývá italská Apúlie. Během 7 dnů budete mít pocit, jako byste projeli půl světa. Budete odpočívat na plážích, jež jsou právem označovány za evropský Karibik, navštěvovat kónické domky, které připomínají kamenné chýše obyvatel Mezopotámie, romanticky snít u bílých majáků, prohlížet jeskynní obydlí jako u troglyditů v severní Africe, anebo procházet bílá městečka jako na řeckých Kykladech.

Program zájezdu:

1. den:

 • Odjezd v dopoledních hodinách po trase Praha (cca 10.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK). Cesta přes SRN a Rakousko do Itálie.

2. den:

 • V ranních hodinách příjezd na jadranské pobřeží Apulie a celodenní program v malebném Otrantu, které je nejvýchodnějším městem celé Itálie a zároveň jedním z nejoblíbenějších letovisek celého regionu. Otranto nabízí opevněné středověké centrum s pitoreskními uličkami, hradem a románskou katedrálou. Její původní mozaiková podlaha připomíná barevnou tapisérii s mýtickými, biblickými a historickými výjevy. Koupání a odpočinek na pláži, která byla v roce 2000 vyhlášena nejčistější pláží celé Itálie. Přejezd do hotelu, ubytování, večeře a nocleh. 

3. den:

 • Snídaně. Polodenní okruh podél poloostrova Salento, které představuje podpatek „italské boty“. Zastávka u bauxitového jezírka, jehož okolí hýří červenými odstíny. Romantická procházka k majáku na  Trantském mysu, který je nejvýchodnějším výběžkem Itálie a odkud lze při dobré viditelnosti spatřit břehy protilehlé Albánie. Zastávka u skalní průrvy v Cielu a dosažení nejjižnějšího bodu poloostrova u majáku a poutního kostela Panny Marie na Mysu Leuca, jenž býval označován za „konec světa“. Výhled na rozhraní Jaderského a Jónského moře. Fakultativní výlet bárkou k jeskyním na skalnatém pobřeží v blízkosti mysu. Odpoledne odpočinek u moře, koupání, návrat na hotel. Večeře a nocleh.

4. den:

 • Snídaně. Přejezd do údolí Valle d ́Itria s olivovými a mandlovými háji, kamennými zídkami a specifickými kónickými statky. Prohlídka pohádkového městečka Alberobello, v němž se dochovalo více než 1000 kruhových kamenných staveb – trulli, jež připomínají obydlí animovaných Šmoulů. Bíle omítnuté domy završují čepice z volně poskládaných kamenů. Ne náhodou je tento originální architektonický soubor památkou UNESCO. Toulky labyrintem uliček a ochutnávky místních likérů a pochutin. Přejezd na pobřeží Jaderského moře a prohlídka malebného městečka Polignano a Mare, které je díky své poloze na ploché skále nad mořskou hladinou označováno jako „balkón Apulie“. Uličky v Polignanu jsou zakončeny zábradlím, a nabízí tak romantické vyhlídky, které zřejmě inspirovaly i slavného muzikanta Domenica Modugna, jenž se tady narodil. Ve skalách pod městem jsou jeskyně, ke kterým se můžete vydat, pokud se vykoupete na městské pláži. Před návratem do hotelu zastávka na koupání na písečné pláži u letoviska Torre Canne. Večeře a nocleh na hotelu.

5. den:

 • Snídaně. Cesta nekončícími olivovými háji na pobřeží Jónského moře a prohlídka starobylého rybářského města Gallipolli, jehož historické centrum se nachází na ostrůvku v moři. Procházka po hradbách, prohlídka katedrály i starověké řecké fontány a nákupy v tradiční prodejně olivového oleje. Poté koupání na „karibské pláži“ Baia Verde. Návrat do hotelu na večeři, nocleh.

6. den:

 • Snídaně. Odjezd z hotelu. Cesta podél pobřeží Jaderského moře do apulské metropole Bari, třetího největšího města jižní Itálie. Prohlídka chrámu svatého Mikuláše, kde římskokatoličtí i pravoslavní poutníci uctívají ostatky světce, jenž se stal předobrazem Santa Klause i ruského dědy Mráze. Toulky labyrintem lesklých dlážděných uliček, procházka po promenádě. Možnost odpočinku na pláži Jaderského moře nebo výlet vlakem do malebného historického města Trani s katedrálou svatého Mikuláše, jež vyrůstá přímo z hladiny Jaderského moře. Trani nabízí nejvyšší kostelní věž v Apulii, středověké uličky, rybářský přístav nebo chrám, kde se v době křížových výprav scházeli templářští rytíři. Večer odjezd z Bari.

7. den:

 • Návrat do ČR v odpoledních hodinách. 

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Bari

Zobrazit na mapě

Alberobello

Zobrazit na mapě

Otranto

Zobrazit na mapě
Zobrazit další (1)
Mapa destinací

Pořádá:

CK INTER ZBIROH

Masarykovo náměstí 192, Zbiroh

Zobrazit na mapě
Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

5 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Bari
Zobrazit na mapě
Alberobello
Otranto
mys Leuca
Pořádá
Pořádá:
CK INTER ZBIROH
Masarykovo náměstí 192, Zbiroh
Více o cestovní kanceláři

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku CK INTER ZBIROH

Hodnocení podniku CK INTER ZBIROH

4,3/5 (12 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Filip

Nádherná země, příroda. Vynikající paní průvodkyně i řidiči autobusu.

29. 8. 2018
Marsalkova

Libilo se mi Svycarsko a hezke vyhledy a plny program od rana do vecera. Pruvodkyne chodila s nami i do mesta a rekla nam o historii mesta a rozebrala vylety a pak jsme meli volny cas. Vylet s lanovkou byl take zajimavy. Ve finale to byli jen 3 dny ve Svycarsku, ale i presto jsme videli hodne mist kam nas dovezli autobusem a bylo i kafe v autobuse, sice ne moc dobre, ale aspon neco. V cokoladove byla ochutnavka pralinek v cene a coko-vlacek byl moc pekny a pohodlny, takova kopie z minuleho stoleti.

Bohuzel se nemyslelo na vegetariany a k jidlu bylo maso a malo jidla a piti jsme si kupovali zvlast. Cena byla jen zakladni za autobus a polopenze. Vylety jsme si museli kupovat zvlast, takze cena byla ve finale dvojnasobna. Nahradni levnejsi program nebyl co bylo slibeno. Vylet byl na tri dny po Svycarsku, ne na 5 dni, vyjeli jsme noc pred pulnoci.

28. 8. 2018
Radmila

Všechno 😀

28. 8. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.