Nabídku Vyplnění vrásek vlastní krevní plazmou mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Omládněte o pár let: vyplnění vrásek vlastní krevní plazmou Mygel

3 zákazníci
už jen 47 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

 • vstupní formality, podpis informovaného souhlasu 
 • odborná konzultace 
 • oběr 5 ml krve
 • centrifugace, příprava Mygelu (10 ml)
 • anestezie ošetřované lokality 
 • aplikace Mygelu do dohodnuté oblasti 
 • zklidnění pleti po zákroku obličejovým zábalem

Délka zákroku: cca 60–90 minut 

Můžete využít do 25. 7. 2018

 • Rezervace: Termín si domluvte na tel. 774 195 336 (po-pá mezi 10.–15. hodinou). Pokud personál telefon nezvedá, věnuje se klientům a ozve se vám zpět. 
 • Při rezervaci uveďte kód voucheru a název požadovaného zákroku.
 • Důležité upozornění: Ošetřená místa mohou být lehce oteklá a zarudlá, jedná se však o běžnou reakci kůže, která do 24 hodin zmizí. V místě aplikace se může objevit i lehká modřinka, které se při injkeční aplikaci nevyhne ani ten sebelepší zdravotník. 
 • Domluvený termín můžete zrušit nejpozději 48 hodin předem prostřednictvím SMS nebo telefonicky, jinak voucher propadá.
 • Vzhledem k tomu, že procedury na sebe navazují, toleruje personál zpoždění max. 10 minut. Pokud se cestou na kliniku zdržíte déle, voucher propadá.  
 • Změna termínu je možná pouze jednou, poté voucher propadá.
 • věk pod 18 let v den zákroku 
 • těhotenství a kojení 
 • akutní virové nebo zánětlivé onemocnění 
 • autoimunitní onemocnění 
 • HIV, hepatitis
 • špatná srážlivost krve, léčba Warfarinem apod.
 • onkologičtí pacienti 
 • herpes (opar) a tři týdny po doléčení 
 • menzes (relativní kontraindikace – vysoké riziko tvorby modřin, otoků a vysoká citlivost při aplikaci)
4 500 Kč 2 990 Kč
4 500 Kč 2 990 Kč
Ukončeno

Kdepak elixír mládí! K omlazení stačí kapka vlastní krve.

Vyzkoušejte plazmoterapii – unikátní metodu, která vyplní hluboké vrásky a omladí vás o pár let. Klinika estetické medicíny Body & Face clinique zavedla tento zákrok mezi prvními u nás, budete v dobrých rukou. Mrkněte na hodnocení předchozích nabídek Body & Face clinique.

Jak plazma funguje?

Vrásky se vyplní tzv. Mygelem, který vznikne z 5 ml vaší krve, proto nezpůsobuje alergickou reakci. Jakmile personál krev odebere, odstředí klasickou plazmu, kterou zahustí do výplňového gelu Mygel. Ten se pak aplikuje do vrásek a perfektně je vyplní. 

Efekt je viditelný prakticky okamžitě a vydrží cca 3–5 měsíců. Pokud si po třech měsících dopřejete opakovací aplikaci, efekt zákroku bude již dlouhodobý, cca 6–8 měsíců. Potom je udržovací aplikace vhodná zhruba po 6 měsících. 

Na jaké vrásky je Mygel vhodný?

Zejména na nosoretní rýhy, vrásky na tvářích, lícních kostech, popř. na krku, hřbetu rukou apod. Mygel není vhodný do okolí očí a čela, kde by mohl změnit tvar obličeje.

Gel se dá připravit v různé hustotě, aby byl vhodný pro konkrétní oblast. Dá se použít všude tam, kam se obvykle aplikuje klasická dermální výplň. Na rozdíl od výplně je výrazně levnější: 2,5 ml gelu stojí 2500 Kč, kdežto za 1 ml výplně zaplatíte 4500 Kč. Kvalita je přitom srovnatelná.

Jak zákrok probíhá?

Nejprve proberete svá přání a představy s ošetřující dermatoterapeutkou. Ta vám pak odebere krev a vy budete cca 15 minut odpočívat s anestetickým krémem, který ošetřovanou oblast znecitliví. Dermatoterapeutka mezitím připraví hustý gel a ten vám poté aplikuje do předem dohodnuté oblasti. Poté ošetřené místo zklidní lokálním obličejovým zábalem. Na klinice se zdržíte cca 60–90 minut. 

Okamžitý efekt

Výsledky uvidíte okamžitě. Ošetřená místa mohou být lehce oteklá a zarudlá, jedná se však o běžnou reakci kůže, která do 24 hodin zmizí. V místě aplikace se může objevit i lehká modřinka, které se při injkeční aplikaci nevyhne ani ten sebelepší zdravotník. 

Odborný zdravotnický personál

Ošetří vás odborně certifikovaný zdravotnický personál, který pracuje pod přísným vedením a dohledem primáře kliniky MUDr. Dandy. Personál používá výhradně originální certifikované preparáty a přístroje a aplikace jsou prováděny „lege artis“ v souladu s platnou legislativou. 

Joanna

skvely zazitek pro zeny, ktere chteji vyzkouset pocit vetsich rtu, po par dnech rty se vrati do puvodniho tvaru

Joanna

skvely zazitek pro zeny, ktere chteji vyzkouset pocit vetsich rtu, po par dnech rty se vrati do puvodniho tvaru

Barunka

Téměř bezbolestná aplikace. Velmi rychlé a brzy se snad dostaví vysněné výsledky :) Spokojenost s panem doktorem. Doporučuji

Petra Vinceová

Sympatická, příjemná, učená paní doktorka, která vás provede celým zákrokem, o vsem máte přehled a cítíte se jako v bavlnce

Body & Face clinique
Chomutovická 1444/2, Praha - Chodov, 14900, Body & Face clinique, klinika estetické medicíny sídlí v objektu Poliklinika Chomutovická

Body & Face clinique, klinika estetické medicíny

Chomutovická 1444/2, Praha - Chodov, Body & Face clinique, klinika estetické medicíny sídlí v objektu Poliklinika Chomutovická

Zobrazit na mapě
Body & Face clinique, klinika estetické medicíny sídlí v objektu Poliklinika Chomutovická. Součástí objektu kliniky je vlastní parking.
Dnes otevřeno 10:00–21:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
Bereme karty
Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Body & Face clinique
Chomutovická 1444/2, Praha - Chodov, 14900, Body & Face clinique, klinika estetické medicíny sídlí v objektu Poliklinika Chomutovická
Více o podniku