Vstup na představení „Amore“: show hvězd baletu Velkého divadla v Moskvě

4 zákazníci

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (2)
7. 5. 2018 (19:00)

Termín

7. 5. 2018 19:00

V ceně

  • Vstupenka na speciální baletní vystoupení světové jedničky Světlany Zacharové
  • Místo na balkónu 

Rezervace:kód voucheru stačí zaslat na e-mail manager@newvillage.cza obratem vám přijde odpověď se vstupenkou na konkrétní místo.

1 000 Kč 890 Kč
Ukončeno 1 000 Kč 890 Kč
Ukončeno

Termín

7. 5. 2018 19:00

V ceně

  • Vstupenka na speciální baletní vystoupení světové jedničky Světlany Zacharové
  • Místo v přízemí 

Rezervace:kód voucheru stačí zaslat na e-mail manager@newvillage.cza obratem vám přijde odpověď se vstupenkou na konkrétní místo.

1 620 Kč 1 390 Kč
Ukončeno 1 620 Kč 1 390 Kč
Ukončeno

Co se stane, když si baletní špička nazuje baletní špičky? Můžete si být jisti jedním: čeká vás dech beroucí podívaná.

Pokud jste příznivci kultury, zpozorněte: čeká vás lahůdka. Výjimečnou ukázku baletního umění vám předvede Světlana Zacharova se sólisty Bolšogo těatra (Velkého divadla). Představení „Amore“ se uskuteční 7. května v Kongresovém centru a voucher vám zajistí místo na balkón či do přízemí.

Amore: hvězdná baletní podívaná

Amore je nové, zcela výjimečné a originální představení v provedení Světlany Zacharovové – superstar ruského baletu a „Velkého divadla“. Myšlenka představení propojuje tři díla různých choreografůHudba, choreografie a nálada tří děl jsou zcela odlišné, spojuje je však jedno téma: láska.

Na scéně bude Světlana Zacharova zářit vedle takových talentovaných mistrů baletu, jakými jsou Michail Lobuchin, Denis Roďkin a Denis SavinAmore je výsledkem tvůrčího hledání tří světoznámých choreografů: Jurije Posochova („Balet San Francisco“), Patricka de Bana („Vídeňský státní balet“) a Marguerity Donlon (choreografky z Irska, pracující v Německu). 

Tři díla v jedné show

První dílo „Francesca da Rimini, balet Jurije Posochova, je věnováno stejnojmennému symfonickému dílu Čajkovského, pro něhož je inspirací milostný románek z klasiky Dante Alighieriho Božská komedie“.

Druhé dílo Rain Before It Falls“ („Dokud nezačalo pršet“) se charakterizuje abstrakcí a mysterií. Jeho choreografem je Patrick de Bana, který zde vystupuje i jako sólista a interpret. Hudební doprovod je zkomponován z barokní Bachovy hudby a moderní elektroniky О. Respighiho a C. Pino Quintany.

Třetí dílo „Strokes Through the Tails („Tahy přes chvosty not“) spojuje mistrovské umění artistů baletu a hudbu velikého Mozarta s jeho Symfonií č. 40 g-moll“. Choregrafkou je Marguerita Donlon. Toto život probouzející dílo s sebou nese dobrou náladu a je tím nejlepším zakončením celého večera.

Kostýmy pro Strokes Through the Tail a Francesca da Rimini“, vytvořené ruským módním designérem Igorem Čapurinem, jsou velmi „lakonické“ a symbolické. Své hrdiny mistr odívá jen do bílé a červené. Bílá barva vyjadřuje nevinnost, červená pak lásku a smrt.

REMco servis
5. května 1640/65, Praha - Nusle, 14000

Kongresové centrum Praha

5. května 1640/65, Praha - Nusle

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 8:00–20:00
Jak uplatnit

Chybí vám nějaké další informace?

2 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
REMco servis
5. května 1640/65, Praha - Nusle, 14000
Více o podniku