Ať je učení pro děti zábavou: MagPad – Zábavné i naučné magnetické tabulky Nové varianty v nabídce

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
MagPad Mini 380 – černá
Ukončeno
449 Kč
20 zákazníků

V ceně varianty:

MagPad Mini 380

  • Použitý materiál: plast
  • Rozměr tabulky: 215 × 174 × 12 mm
  • Počet kuliček: 380
  • Určeno dětem od 3 let

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (1360 poboček)
55 Kč (5 prac. dní)

Již negarantujeme doručení do Vánoc.

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (4 prac. dny)

Místo osobního odběru:

KidTown

Uralská 8, Praha - Bubeneč

V termínu 22. 12. 2018 - 1. 1. 2019 nebudou zásilky expedovány, ani je nebude možné vyzvednout na provozovně z důvodu dovolené.
Dnes zavřeno
Zobrazit na mapě

Doručuje obchod:

www.kidtown.cz
obchod@kidtown.cz
+420 737 936 053

Kdy se děti těší na učení? Když je učení zábavné!

Pořiďte dětem magnetické tabulky MagPad, díky kterým je už nebudete muset k učení přemlouvat. Jsou vhodné již pro děti předškolního věku (od 3 let). Na výběr máte z varianty Mini (k dostání v modré nebo černé barvě), Big (k dostání v černé, červené a modré) a Písmen nebo Číslic. MagPady jsou vyrobeny tak, aby byly maximálně bezpečné. Magnetické kuličky jsou velmi pevně uzavřeny v tabulce, takže nevypadnou. Místo gumy stačí po obrázku přejet prstem či hranou magnetické tužky a kuličky tak zatlačit zpět. Pak již nezbývá než kreslit další obrázek.

MagPad Mini

MagPad Mini je magnetická vzdělávací a psací tabule pomáhájící dětem rozvíjet fantazii, grafické dovednosti, jemnou motoriku a matematické a jazykové dovednosti. Skládá se z magnetické mřížky a magnetické tužky. Magnetická mřížka (tabulka) MagPadu Mini je vybavena 380 kulatými otvory se zapuštěnými magnety. Ty se objeví, když k tabulce přiblížíte či po ní přejedete magnetickou tužkou. Umožní vám „kreslit“ různé obrázky, čísla a písmena. Každá sada obsahuje i přiložené obrázky, dle kterých můžete kreslit, pokud vám dojde fantazie.

Výrobek je certifikován dle EN 71, určeno pro děti od 3 let, vhodné také pro školky a školy.

Magpad Písmena (Abeceda)

Magpad Písmena (Abeceda) je výuková magnetická tabulka pro nácvik správného psaní písmen pro děti předškolního i školního věku. Je složená z magnetických kuliček a pera. Dítě pomocí nakreslených šipek obkresluje magnetickým perem linii písmen. Jednoduše prstem můžete mazat a opravovat. Pomocí magnetů, které reagují na pohyb tužky, se vytváří písmena ve správném tvaru a dítě si tak zafixuje správný tvar písmene a zároveň směr psaní.

Magnetická tabulka 2 v 1 – číslice a  počítání

Magnetická tabulka 2 v 1 – číslice a počítání. Nový nástroj pro výuku psaní písmen a počítání vašich dětí. S pomocí této tabulky se učí psát číslice a zároveň počítat příklady, které vymyslíte. Magnetická tabulka je složená z magnetických kuliček a pera. Dítě pomocí nakreslených šipek obkresluje magnetickým perem číslice. Pomocí magnetů, které reagují na pohyb tužky, se vytváří číslice ve správném tvaru a dítě si tak zafixuje správný tvar číslice a směr psaní.

MagPad Big 714 

MagPadBig je vzdělávací a psací magnetická tabule vybavená magnetickou tužkou a kuličkami zapuštěnými v tabuli. Přiblížením magnetické tužky k tabulce se kuličky dostávají na povrch – můžete kreslit obrázky, písmena a číslice podle fantazie či přiloženého návodu. MagPad Big pomáhá dětem rozvíjet fantazii, grafické, matematické a jazykové dovednosti a jemnou motoriku. Magnetická mřížka MagPadu Big je vybavena 714 kulatými otvory se zapuštěnými magnety. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

KIDTOWN, Uralská 8, 160 00 Praha 6

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Další informace

Děti
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 do 8 let.
Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let.