Vyzkoušejte rezervace pobytů na termín a hrajte o 3× 5000 Kč. Více informací

Vyřešte vraždu a identifikujte vraha: napínavá hra pro 2–5 detektivů Poprvé na Slevomatu

V ceně:

  • Časový limit pro jednu hru: 60 minut
  • Počet hráčů: 2–5
  • Obtížnost: spíše vyšší (v závislosti na zkušenostech, schopnostech a vědomostech hráčů)
  • Cílem hry není uniknout, ale odhalit celý příběh a identifikovat vraha 

Můžete využít do:

30. 4. 2018

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Pro uplatnění voucheru je nutné na nitroadamov.cz vyplnit rezervační formulář a do poznámky vložit kód voucheru. Hru rezervujte alespoň s 2denním předstihem.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Nitro Adamov

Mírová 493, Adamov

V rámci dopravy může zákazník zvolit zejména dvě možnosti. Tou první je vlak, přičemž vlaková stanice Adamov zastávka se nachází ve vzdálenosti 250 m od provozovny. Cesta z Brna trvá jen 20 min. Druhou možností je osobní automobil, který lze ponechat na parkovací ploše přímo před provozovnou.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma

Prozkoumejte všechna tajemství podzemní dílny šíleného vědce.

Dokážete vyřešit okolnosti vraždy? Ve spletitém sklepení bylo nalezeno tělo muže ve středním věku, ovšem příčiny nejsou zřejmé. Vžijte se spolu s přáteli do rolí vyšetřujících detektivů a ponořte se v Nitru Adamov do nitra této detektivní záhady.

O životě zavražděného víte jen to, že neměl mnoho přátel a že ve své dílně stále na něčem pracoval. Jeho výborné znalosti z oborů mechaniky, termiky, atomové fyziky i supramolekulární chemie jej pasují do role geniálního vědce. Ovšem takové znalosti mohou ve spojení s šílenstvím znamenat netušenou hrozbu…

Důležité instrukce ke hře: Na samotnou hru je třeba se dostavit s předstihem alespoň 10 minut. Teplejší oblečení bude výhodou. Nezašpiníte se, pokud sami nebudete chtít. K dispozici je šatna i WC. Ve hře není potřeba použití fyzické síly. 

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Pro uplatnění voucheru je nutné na nitroadamov.cz vyplnit rezervační formulář a do poznámky vložit kód voucheru. Hru rezervujte alespoň s 2denním předstihem. 
Děti

Hra je vhodná i pro děti, ačkoliv pro ně není primárně určena, a to zejména z důvodu vyšší obtížnosti dílčích úkolů i celkového pochopení hry. Nicméně v doprovodu rodičů nebo jiné dospělé osoby mohou i děti, pokud jsou doprovodem dobře vedeny, zažít neopakovatelný zážitek.

Storno podmínky

Rezervovaný termín hry je možné změnit nebo zrušit nejpozději 2 dny předem, jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku Nitro Adamov

Hodnocení podniku Nitro Adamov

0,0/5 (0 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz