Divadelní sezóna startuje! Máme pro vás vstupenky a slevy do těch nejlepších pražských divadel. Více o akci

Zájezd do Itálie: Miramare, Murano, Burano, Torcelo, Benátky: 2× nocleh se snídaní

10 zákazníků
Navštívíte i ostrovy Murano a Burano

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 3 dny (2 noci)

Termín

Pá 25. 5. – Ne 27. 5. 2018

V ceně balíčku

 • Autobusová doprava
 • 2× ubytování ve dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji v hotelu 3*
 • 2× snídaně
 • průvodce
 • pojištění léčebných výloh dle katalogu str. 42 a pojištění na úpadek CK 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

 • Třebíč
 • Velké Meziříčí
 • Jihlava
 • Brno

Strava

Snídaně

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Výměna pořadí zastávek dle zkušeností průvodce je možná.

Uplatněte voucher do 26. 4. 2018.
 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na e-mailu premarova.ivona@ckvoma.cz či telefonu 568 821 115.
 • Nahlaste jména, příjmení, data narození, adresu, telefon a kód voucheru/kódy voucherů.
 • CK pošle smlouvu, kterou je nutné podepsat a poslat obratem zpět. 
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
 • Děti mají zájezd za standardní cenu voucheru.
 • V CK lze zakoupit 2 večeře za 750 Kč.
 • Příplatek na jednolůžkový pokoj.
 • Doporučená výměna bez záruky: cca 55 € (lodní lístky a vstupné, které nejsou součástí ceny).
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK VOMA.

3 690 Kč
Ukončeno 3 690 Kč
Ukončeno

Neváhejte a projeďte s CK Voma celou Itálii. Navštivte vše, co patří do klenotnice světových památek, což by zabralo měsíce času. Tento zájezd vám nabízí určitý výběr, zahrnující jak nejznámější kulturní památky, tak historicky proslulé objekty a místa zajímavá svou krásnou přírodou. 

Královna Jadranu – tak mnozí nazývají Benátky

Napoleon prohlásil: „Je to nejelegantnější přijímací salon Evropy!'' – který je připraven přijmout i vás. Zájezd je bez nočních přejezdů. V klidu a pohodě do míst, kterými mnozí před mnoha lety pouze prolétli.

V ceně máte autobusovou dopravu z Třebíče, Jihlavy, Velkého Meziříčí nebo Brna. V jeden den budete objevovat lodní přepravou benátské ostrovy Murano a Burano, další den vás čeká centrum Benátek a osobní volno. Abyste měli na všechny památky dost času, strávíte 2 noci v hotelu. Po celou dobu zájezdu vás se zajímavostmi města bude seznamovat zkušený průvodce.

Program zájezdu

1.den: Odjezd v brzkých ranních hodinách z Třebíče, Jihlavy, Velkého Meziříčí a Brna. Cesta Rakouskem do Itálie. Odpoledne návštěva zámku Miramare (interiér) u Terstu, který ční na skalních útesech nad mořem. Toto kouzelné místo zdobí také krásná terasovitá zahrada. Loňská novinka se velmi líbila – nezapomeňte ochutnat zmrzlinu a kávu v zahradní restauraci. V podvečer ubytování na 2 noci ve dvou a třílůžkových pokojích v hotelu u moře bez záruky.

2.den: Snídaně. Výlet lodí na ostrovy Murano, Burano, Torcello s plavbou po benátské laguně. Murano - exkurse do jedné z proslulých skláren. Burano - ostrov proslavený barevnými domy. Torcello - procházka po nejmenším ostrově, který byl osídlen již v 7. století. Ubytování na stejném místě.

3.den: Snídaně. Následuje celodenní návštěva Benátek, která bude zaměřena na Ponte Rialto, náměstí San Marco,  most Nářků atd. Možnost návštěvy Dóžecího paláce a nezapomenete také na osobní volno. Odjezd z Benátek v odpoledních hodinách. Návrat domů po půlnoci.

Pozn.: do Benátek se budete přepravovat lodí z přístavu Punta Sabbioni.

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Benátky

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK VOMA

Havlíčkovo nábřeží 1, Třebíč

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 8:30–17:00
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

3 Zeptejte se nás na cokoliv
Destinace
Benátky
Zobrazit na mapě
Pořádá
Pořádá:
CK VOMA
Havlíčkovo nábřeží 1, Třebíč
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Více o cestovní kanceláři

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku CK VOMA

Hodnocení podniku CK VOMA

4,4/5 (17 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Denisa

zatim nejlepsi cestovka s jakou jsme jeli. Jsme. nadmiru spokojeni.. Pruvodce skvely znaly a hodny. Vysel nam ve vsem vstric. urvite pojedeme znova nekam.

absolutne ne

20. 6. 2018
Kateřina

Poloha hotelu. Itálie.

Zajímavé bylo, že cena zájezdu se během cesty 3× změnila a musíte doplácet euro sem, euro tam. CK asi uvádí záměrně jiné ceny, aby jim pak padlo něco víc do kapsy, nebo nevím? Potom dorazíte na místo a zjistíte, že kdybyste si koupili vstup až na místě, ušetříte 4 €. Další věc je, že máte zaplacenou snídaní v hotelu a dostanete pouze plátek buchty a tvrdé housky s marmeládou. Když budete mít štěstí, můžete po druhých dopít kávu. A u vedlejších stolů vidíte, že ostatní ubytování mají normální snídani se šunkou, džusem atd, no prostě paráda. A organizace zájezdu byla taky vcelku zajímavá. Průvodkyně jde pro lístky, takže čekáte asi čtvrt hodiny u autobusu, potom se přemístíte tam, kde prodávají lístky a opět čekáte asi půl hodiny, než se začne něco dít. A přitom vidíte jak všichni ostatní, kteří přijeli po Vás už plují na lodi. Ale jinak dobrý.

Vyjádření partnera
CK VOMA Před 2 měsíci

Vážená, paní cestovatelko, pisatelko, jako majitel CK s 28 letou praxí bych Vás chtěl požádat, aby jste si vždy zjistila skutečnosti a potom teprve sdělovala svoje názory veřejnosti. Máte pravdu, že na hotelu jste dopláceli, za 2 noci 2,--EUR pobytovou taxu, kterou italská oblast zavedla. Jednalo se tedy v přepočtu o 50,--Kč, které neměnili, tak dramaticky cenu, jak z Vašeho textu by někoho mohlo milně informovat. Loď máme objednanou od velké pojištěné společnosti, která nám v rámci jízdného poskytuje zdarma parkovné pro autobus, které tak jemně snižuje cenu za dopravu, to znamená cenu zájezdu. Je otázka kam by loď o 4,--EUR levnější docestovala a s jakým počtem osob. Pokud se tyto 4,--EUR týkají (protože to nikdo neví k čemu je tato finanční částka vztahována) zámku Miramare, tak máme od italského partnera finální fakturu, kde jedna vstupenka stojí 13,50 EUR/osoba. Jestli je to hodně nebo málo neumím posoudit, ale vím, že kdybychom toto neměli objednáno, tak tam skupinu vůbec nedostaneme. Otázka snídaní je rovněž jednoduchá - stačí si připlatit a pak je snídaně v kvalitě vedlejšího stolu. Pravda je, že tuto variantu nenabízíme, proto aby zájezd vyšel ekonomicky co nejlépe. Vážená paní pisatelko "naše kapsy" při maximální kvalitě programu, výkonu řidičů a průvodkyně s 30 letou praxí, hotelu pouze na 2 noci u moře jsou korektní a pokud by jste se o tom chtěla přesvědčit rád Vás přivítám u nás v CK a znovu vše objasním. Děkuji Vám za pochopení a věřte mi, že neznalostí můžete velmi ublížit. V úctě Ing. Vondráček Zdeněk

28. 5. 2018
Jiří

Po všech stránkách vyhovující.

Nic, co by stálo za uvedení.

28. 5. 2018
Eva

Celkově dobře zorganizováno i opečováno, vhodně a včas podávané informace.

28. 5. 2018
Ellie

Nádherná země, skvělý hotel a super průvodce.

Škoda jen, že hotel nebyl v centru města.

5. 6. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.