Steampunková únikovka Stroj času: máte hodinu na záchranu světa

V ceně:

Hodinová úniková hra pro 2–5 osob

Platí do:

28. 2. 2018

Omezení:

Voucher je možné využít pouze ve všední dny od pondělí do pátku a mimo svátky. Hra není vhodná pro epileptiky (blikající světla). Klaustrofobici budou mít některé pasáže hry těžké.

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: pouze online na webu, kód voucheru zadáte při rezervaci (tlačítko UPLATNIT VOUCHER). Rezervaci je nutné provést v době platnosti voucheru, avšak termín rezervace je možné zvolit i na pozdější datum.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Unlockthedoor

Zahradní 173/2, Plzeň, V areálu papírny

Dnes otevřeno 9:00–21:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří

Měli jste v plánu se jen tak bavit s kámoši, zajít na pivo, zahrát fotbálek? Tak to budete muset odložit, je před vámi totiž jiný úkol. Záchrana světa!

Ale nebojte, zábavu si během ní určitě užijete také. Úniková hra Stroj času od Unlockthedoor vás chytí a nepustí, dokud v toku času nenajdete protilátku, která může zachránit miliony lidí. Nebo dokud vám nevyprší hodinový časový limit.

Nebude to žádná brnkačka, takže s sebou vezměte spolehlivý tým, se kterým se nebudete bát proniknout do utajovaného projektu, jehož sestrojení nařídil sám Diktátor Země. Lidé po celém světě vymírají kvůli viru, jehož tajemství musíte odhalit, navíc vám na paty šlape nepřátelské komando, před kterým je radno utéct. 

Interaktivní hra bude reagovat na vaši aktivitu, nadchne vás originálním designem ve stylu steampunku i promakanými hádankami. Nenechte se znervóznit, ale celý svět na vás spoléhá!

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: pouze online na webu, kód voucheru zadáte při rezervaci (tlačítko UPLATNIT VOUCHER). Rezervaci je nutné provést v době platnosti voucheru, avšak termín rezervace je možné zvolit i na pozdější datum.
Děti

Hra je vhodná pro děti od 15 let.

Storno podmínky

Rezervaci je nutné zrušit 48 hodin předem, jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku

4,8/5 (104 hodnocení)
Libor

Vše bylo super, dokonalé a super jednání.

10. 11. 2017
Marie

vše bylo super!

3. 10. 2017

Všechna hodnocení