Thajská masáž v jižním stylu v délce až 180 minut v Oáze Oblíbeno zákazníky

Varianta: Podívejte se na další variantu
90 minut
23 zákazníků
do konce
už jen 27 ks

V ceně varianty:

  • thajská masáž celého těla
  • délka masáže je 90 minut 

Platí do:

28. 2. 2018

Podmínky uplatnění:

Rezervace předem na tel. 777 939 829. Nahlaste své jméno, kontakt, čas objednání a kód voucheru.

Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Masáže Oáza

Pod Zámečkem 381, Hradec Králové

Neznalým trvá cesta do Thajska dlouhé hodiny. Vy tam však můžete být za pár minut.

Thajská masáž je metodikou práce s tělem spojující prvky akupresuryjógy. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ také známá jako „jógová masáž“.

Přes intenzitu a práci s hlubokými strukturami není tradiční masáž vyčerpávající pro maséra ani pro masírovaného. Vidíte-li dobrého maséra při práci, můžete mít pocit, že tradiční masáž je vlastně meditací.

Sestava thajské masáže začíná v uvolněné poloze na zádech s prací na přední části těla. Rytmickým houpavým pohybem masér zpracovává chodidla, pokračuje uvolňující prací na energetických liniích. Masér používá celého těla, ale doteky chodidel či loktů jsou vždy cílené a není používáno násilné manipulace. Práce na energetických drahách spolu s masáží tlakových bodů odstraňuje blokády, podporuje volný tok Prány a obnovuje návrat zdraví a pocitu pohody.

Thajská masáž pomáhá odstraňovat:

Léčebné použití thajské masáže se neomezuje jen na pohybový systém. Výborné efekty jsou u bolestí zad a hlavy, vyčerpání, stresových poruch a psychosomatických obtíží. Dobré efekty má i na panické poruchy a únavový syndrom. Thajská masáž není vhodná pro čerstvé poúrazové stavy, pacienty s osteoporózou a křečovými žilami. Opatrnost a určitá omezení sestavy jsou nutná u oběhových onemocnění a v těhotenství.

Jižní styl masáže:

Masáž, kterou zažijete, bude malinko jiná než u běžné thajské masáže. I když je jižní styl o něco intenzivnější, dá se malinko přizpůsobit dle individuálních potřeb. Při úvodní konzultaci bude brán zřetel na zdravotní stav klienta a bude-li ze zdravotních, nebo i jiných důvodů nemožné ji provést, je možné se domluvit na jiné technice. Takže se ničeho nemusíte obávat.

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace předem na tel. 777 939 829. Nahlaste své jméno, kontakt, čas objednání a kód voucheru.

Storno podmínky

Pokud se řádně neomluvíte alespoň 24 hodin předem, voucher v plné výši propadá.

Hodnocení podniku

4,3/5 (28 hodnocení)
Hana

Příjemný a šikovný pan masér.

27. 11. 2017

Všechna hodnocení