Luxusní pepřový zábal či celotělový wrap pro zeštíhlení, detoxikaci a relaxaci

Varianta: Podívejte se na další variantu
Wrap – zeštíhlující tělová bandáž
4 zákazníci
do konce
už jen 36 ks

V ceně varianty:

  • zeštíhlující tělová bandáž (nohou, břicha, boků, zadku a rukou)
  • přístrojová lymfodrenáž

Délka celé procedury cca 60 minut. 

Platí do:

31. 3. 2018

Podmínky uplatnění:

  • Rezervace: Předem na tel. 774 164 670 (Po–Pá 09.00–18.00 h.). Případné dotazy vám zodpoví též na tomto telefonním čísle.
  • Nahlaste jméno, telefon a kód voucheru.
Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Designer for Body

Vězeňská 116/5, Praha - Staré Město

Studio je pouze pro dospělé. Děti mají z provozních a bezpečnostních důvodu vstup zakázán.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Pokud hledáte cestu, jak ztratit pár centimetrů, je vždycky možné začít chodit do posilovny nebo se pustit do nejnovější diety, ale pokud chcete něco s okamžitým účinkem, tak jste to právě našli.

Využijte nabídku studia Designer for Body, kde si můžete vybrat hned ze dvou tělových zábalů, které příznivě působí na všechny druhy celulitidy, prokrvují, posilují metabolismus, odvádí toxiny, očišťují, doplňují minerály a mají antistresový účinek. Díky silným drenážním účinkům dochází k zeštíhlení, ke zpevnění a vyživení pokožky. Zábaly patří mezi nejstarší léčebná ošetření, tak pojďte vyzkoušet jejich příznivý vliv na vlastní kůži.

Wrap – zeštíhlující tělová bandáž Drenamarine

Aktivní voda na zábal Drenamarine je stimulátor lymfatického toku. Napuštěná elastická obinadla se aplikují na problematické partie – nohy, zadek, břicho, boky a ruce. Poté vás uloží do lymfodrenážních kalhot, díky kterým se účinek ještě zvýší. Úbytek je měřitelný již po prvním ošetření. Doporučuje se však kúra 5–10 návštěv, pro důkladnou detoxikaci a odstranění otoků. Tato metoda je vhodná pro rychlou redukci objemu, např. na svatbu, ples či jiné akce.

Luxusní pepřový zábal

Během této procedury se použijí dva druhy masážních technik (ruční a přístrojová lymfatická masáž a masáž na odblokování). Vše trvá přibližně 2 hodiny, během kterých se používá pepřová voda, pepřový scrub, bílá hlína s pepřovým sérem, silný drenážní olej na masáž ruční a poté i 30minutovou přístrojovou lymfodrenáž. Na závěr vám pokožku ošetří pečujícím pepřovým krémem.

Procedura je vhodná na všechny typy celulitidy, relaxaci, pro aroma masáž, uvolnění, působí na nervový systém, prokrvuje. Pepřová voda je vhodná na lupenku, posiluje metabolismus, odvádí toxiny, očišťuje a viditelně redukuje vrásky.

Pepřový zábal je vhodný pro lidi s vysokým krevním tlakem (pepř upravuje tlak) a s křečovými žílami (lehká masáž nohou).

Kalkulace ceny

Další informace

  • Rezervace: Předem na tel. 774 164 670 (Po–Pá 09.00–18.00 h.). Případné dotazy vám zodpoví též na tomto telefonním čísle.
  • Nahlaste jméno, telefon a kód voucheru.
Příplatky

Jednorázové lymfodrenážní kalhoty 70 Kč. Lze si vzít své bavlněné elasťáky nebo tenké tepláky.

Storno podmínky

Změnu objednaného zákroku lze provést nejpozději den před plánovaným ošetřením, jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku

5,0/5 (2 hodnocení)
4 0
3 0
2 0
1 0
Hanka

velmi milá paní

15. 12. 2017
Anonym
6. 12. 2017

Všechna hodnocení