S novým rokem nové já: Dvouhodinový individuální kurz líčení s profesionální vizážistkou

V ceně:

2hodinový kurz líčení, jehož náplní je:

 • správné odličování a řádná příprava pleti před líčením
 • jak správně vybrat odstín make-upu, správné nanášení a fixace
 • líčení a zvýraznění očí
 • korekce obličeje, rozjasnění – rozlišení typů korektorů a rozjasňovačů
 • tvarování obličeje a role tvářenky, bronzeru a rozjasňovače
 • líčení rtů 
 • správná péče o štětce 

Platí do:

15. 5. 2018

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: Termín si domluvte předem na tel. 603 361 762 nebo na katka.zavrelova@gmail.com (do emailu vždy uvádějte kód voucheru, telefonický kontakt na vás a své časové preference - dopoledne, odpoledne, navečer).
 • Je doporučena včasná rezervace termínu.
 • V případě, že si přejete být na kurzu sama, nahlaste tuto informaci předem. Jinak je možné, že budete na kurzu ještě s jednou zákaznicí.
Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Studio Katky Zavřelové – Life with Kate

Zlatnická 7, Praha - Staré Město

Dnes otevřeno 10:00–20:00
Vybavení a služby
Bereme karty

Možná se již roky líčíte pořád stejně a nejste si jistá, zda je to tak správně. Nebo přemýšlíte o změně, ale nevíte jak na to?

S novým rokem přichází nová předsevzetí. Chceme být vždy lepšími lidmi, chceme změnit svoje návyky a být sami se sebou spokojenější. Protože pokud jsme my se sebou spokojení, pak je šťastné i naše okolí.

Ve studiu Life with Kate vám mohou pomoci alespoň s jednou částí vaší proměny. Kurzem vás provede vizážistka, hairstylistka a poradkyně Kateřina Zavřelová, která se specializuje na osobní klientelu, svatební, plesové, příležitostní líčení a česání, ale i líčení pro focení, TV a video. Kateřina vás zasvětí do tajů make-upu a jednoduchých, ale efektních typů a triků.

Možná se již roky líčíte pořád stejně a nejste si jistá, zda je to tak správně. Nebo přemýšlíte o změně, ale nevíte jak na to. Možná tápete jak vybrat ty správné barvy. Bojíte se, aby to nebylo příliš, nebo nevíte, jak pečovat o svou problematickou pleť a líčení pak nevypadá tak, jak byste si představovaly.

Pak je tento kurz vhodný právě pro vás. Nebudete oceněna žádným certifikátem. Vaším oceněním bude znalost líčení, které si můžete v pohodlí domova aplikovat každé ráno, případně na nějaké významnější akce a Vaše okolí nepozná rozdíl od profesionální práce vizážisty.

Více o kurzu

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: Termín si domluvte předem na tel. 603 361 762 nebo na katka.zavrelova@gmail.com (do emailu vždy uvádějte kód voucheru, telefonický kontakt na vás a své časové preference – dopoledne, odpoledne, navečer).
 • Je doporučena včasná rezervace termínu.
 • V případě, že si přejete být na kurzu sama, nahlaste tuto informaci předem. Jinak je možné, že budete na kurzu ještě s jednou zákaznicí. 
Storno podmínky

Zrušení rezervace lze nejpozději 48 hodin předem, jinak voucher propadá.

Hodnocení podniku

Jana

Kurz se mi velice líbil, užila jsem si ho a něco nového jsem se dozvěděla i naučila přímo ke svému tvaru obličeje a očí. Slečna byla milá, šikovná, ochotná a trpělivá. Prostředí příjemné. S kosmetikou, kterou se pracuje nevnucuje. Určitě doporučuji!

25. 8. 2017
Eva

Příjemná slečna, srozumitelné a super cena

6. 11. 2017

Všechna hodnocení