Dámský či pánský střih nebo balíček péče i s barvou pro všechny délky vlasů

Varianta: Podívejte se na dalších 6 variant
Pánský střih
Koupit za 169 Kč 200 Kč
Můžete zakoupit max. 1 voucher na osobu.
36 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Pánský střih

 • Mytí vlasů s masáží
 • Střih
 • Foukaná
 • Styling 

Platí do:

28. 2. 2018

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: termín si zamluvte přes e-mail vlaselier@email.cz nebo na tel. 605 101 995 (pokud se nemůžete dovolat, kadeřnice pracuje a zavolá zpět). Domluva je možná i přes facebook.
 • Na telefonu je kadeřnice k dispozici ve všední dny od 10.00 do 21.00. V sobotu a neděli využívejte pouze mail nebo facebook.
 • Při rezervaci termínu vždy nahlaste kód voucheru a jeho platnost. Dále uveďte, zda se jedná o voucher pouze na stříhání, nebo kompletní balíček i s barvou.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Vlaselier

Svatopluka Čecha 93, Brno - Královo Pole

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
U nás se nekouří

Když si uděláte fotky před a po návštěvě kadeřnice, uvidíte jasně rozdíl – nejen na vlasech, ale i na obličeji. Prostě budete zářit spokojeností.

S roztřepenými konečky, odrostlou barvou i neladícím střihem zatočí v pohodovém kadeřnictví Vlaseliér. Ať už se rozhodnete jen pro stříhání, nebo pro celkovou úpravu účesu i s barvením, dostanete maximální péči. V nabídce jsou balíčky pro muže i ženy a pro vlasy všech délek

Věnovat se vám bude kreativní kadeřnice se smyslem pro design i estetično, což je vždy předpokladem skvělého výsledku. Stejně jako to, že se neustále vzdělává v nových trendech a češe i na přehlídkách. 

K ošetření používá profesionální a šetrnou kosmetiku: barvy Cotril a značku Insight na mytí a regeneraci (vhodná i pro alergiky, obsahuje přírodní látky a pouze vůně bez alergenů). A na facebooku pějí chvály spokojené zákaznice. Není to už dost důvodů? 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: termín si zamluvte přes e-mail vlaselier@email.cz nebo na tel. 605 101 995 (pokud se nemůžete dovolat, kadeřnice pracuje a zavolá zpět). Domluva je možná i přes facebook.
 • Na telefonu je kadeřnice k dispozici ve všední dny od 10.00 do 21.00. V sobotu a neděli využívejte pouze mail nebo facebook.
 • Při rezervaci termínu vždy nahlaste kód voucheru a jeho platnost. Dále uveďte, zda se jedná o voucher pouze na stříhání, nebo kompletní balíček i s barvou. 
Příplatky

V případě velmi hustých nebo velmi dlouhých vlasů se připlácí za materiál 200 Kč (původní cena je 250 Kč).

Storno podmínky
 • Změna termínu je možná pouze 24 hodin předem. Pokud se v domluvený termín nedostavíte, voucher propadá.
 • Pokud máte zpoždění, zavolejte předem – kadeřnice akceptuje "akademickou čtvrthodinku".

Hodnocení podniku

4,7/5 (25 hodnocení)
Ludmila

Velmi profesionální přístup ve všech směrech!!

14. 11. 2017
Dita

Mila, vstricna a pratelska slecna, poradi a snazi se zakaznikovi vyhovet. Rychle objednani, vrele doporucuji :)

16. 11. 2017
ABilkova

Paní kadeřnice byla milá, příjemná. Rychlá komunikace i objednání. Střih i barva dle představ. :)

1. 11. 2017
Pavlína

Naprostá spokojenost se střihem i barvou a k tomu navíc i příjemně strávený čas se Simčou v hezkém salónu. Určitě doporučuji a ráda se budu vracet :).

6. 11. 2017
Barča

Kadeřnice si i na stříhání na voucher udělala dost času. Probrali jsme mou představu a ona navrhla nějaká vylepšení. S výsledkem jsem moc spokojená :) Kadeřnice je šikovná a milá. Velmi rychlé objednání (do týdne). Určitě jsem tam nebyla naposled :)

13. 11. 2017

Všechna hodnocení