Nabídku Individuální ochutnávka doteku od profesionála mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Individuální ochutnávka doteku od profesionála

18 zákazníků
už jen 32 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

  • relaxační masáž v délce 45 minut
    • vyberete si, kterou část těla chcete masírovat - vlasová pokožka, plosky nohou, záda
    • možná je i masáž celého těla zezadu 
  • nápoj pro osvěžení 

Můžete využít do 3. 4. 2018

Rezervace: termín si zamluvte prostřednictvím online formuláře a do poznámky uveďte kód voucheru.

Domluvený termín můžete změnit nejpozději 3 dny předem.

Masáž raději vynechte při horečnatých stavech, kožních hnisavých nemocech a vyrážkách – spála, neštovice, spalničky, při tuberkulóze kostí, kloubů, šlach a při aktivní TBC plic. Také u zánětů ledvin, při krvácivosti, u některých druhů zácpy, těsně po jídle, u všech akutních zánětů dutiny břišní, žlučníkových kaménků, zánětu žlučníku, žaludečních a dvanácterníkových vředů. Masáž není možná rovněž u akutních kloubních zánětů (zarudlá kůže, kloub je bolestivý, teplý), křečových žil, zánětu těchto žil a trombóze. Kontraindikací jsou také zhoubné nádory.

500 Kč 349 Kč
500 Kč 349 Kč
Ukončeno

Masáž, která může být začátkem cesty, nebo jejím cílem.

Tělo je složitá věc. Často skrývá bloky, kvůli kterým si nemůžete pořádně odpočinout a načerpat nové síly. S masérem Honzou Vencovským ve 45minutové masáži vykročíte směrem k sebepoznání a harmonii těla a duše. Na masáži se dohodnete, zda se masér bude věnovat celému tělu, nebo jen jedné partii. Ochutnáte vědomý a intuitivní dotek.

Kromě masáží, na kterých se uvolníte, s vámi Honza Vencovský dokáže projít i cestu k sebepoznání a vnitřnímu zdroji energie. Ale můžete si prostě jen přijít užít velmi příjemnou a obohacující masáž. Po jejím skončení se těšte na osvěžující nápoj. Studio Dotek srdce se nachází nedaleko tramvajové zastávky Nové sady. 

Terezajassakova

Doporučuji všem :) Poznáte nepoznané ♥ K Honzovi chodím na masáž pravidelně a vždy jde do hloubky a k vašemu zdroji :) S úctou T.

Terezajassakova

Doporučuji všem :) Poznáte nepoznané ♥ K Honzovi chodím na masáž pravidelně a vždy jde do hloubky a k vašemu zdroji :) S úctou T.

Marta

Masáž jsem absolvovala u maséra Honzy a byla jsem spokojená. Profi přístup a příjemná atmosféra, nové prostředí pěkné, lépe dostupné z centra.

Seidlovaveronika

Bezproblémová domluva, krásné prostředí. I přesto, že jsem šla na masáž poprvé a byla značně nervozní, tak jsem z ní odcházela nadšená a to především díky naprosto profesionálnímu a zároveň empatickému přístupu pana Vencovského. Určitě všem doporučuji. Já sama si ten báječný relax ráda zopakuji:)

Dotek srdce
Křídlovická 68, Brno - Střed, 60300, dvoupatrový objekt mezi bytovkami

Doteksrdce

Křídlovická 68, Brno - Střed, dvoupatrový objekt mezi bytovkami

Zobrazit na mapě
Sobota a neděle otevřeno dle objednávek po domluvě. Křídlovická 68, Brno, 603 00 (dvoupatrový objekt mezi bytovkami). MHD: Zastávka Křídlovická (u haly RONDO), tram. č.8., bus č. 60 a 61. Poté po Křídlovické k žel. viaduktu (směr k ul. Opuštěná), asi 250 metrů. Autem: Vjezd do Křídlovické je možný z ul. Nové sady (od křižovatky s Poříčím) nebo pod viaduktem od křižovatky Uhelná – Opuštěná vjedete vpravo do Křídlovické. Parkování – vjezd mezi bytovkami do areálu skrze otevřenou volnou bránu.
Dnes otevřeno 9:00–20:00
Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
Kalkulace ceny
O podniku
Dotek srdce
Křídlovická 68, Brno - Střed, 60300, dvoupatrový objekt mezi bytovkami
Více o podniku