Výlet do horského střediska Chamonix, k hoře Mont Blanc a do Ženevy

831 zákazníků
už jen 5 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Lanovkou překonáte největší převýšení na světě
Lanovkou překonáte největší převýšení na světě
Výjímečné pohledy na Mont Blanc a alpské ledovce
Výjímečné pohledy na Mont Blanc a alpské ledovce
Dostatek času na městečko Chamonix i Ženevu
Dostatek času na městečko Chamonix i Ženevu
1 osoba, 3 dny (0 nocí)

Termín

V období 11. 5. – 23. 9. 2018, vyberte si termín.

V ceně balíčku

 • autobusová doprava
 • služby a výklad průvodce během cesty
 • pojištění CK proti úpadku

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha - ulice Na Florenci, Praha 1 - 17:00
 • Beroun - OMV centrum (směr Plzeň) - 17:45
 • Plzeň - zastávka MHD u OC Olympia Černice - 18:30
 • Rozvadov - McDonald Svatá Kateřina - 19:30

Omezení

Uplatněte voucher do 20. 9. 2018.
 • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CK na mailuckjukej@email.cz
 • Uveďte kontaktní a osobní údaje všech cestujících a kódy všech voucherů. 
 • Při nesplnění výše uvedené podmínky voucher propadá. 
 • Poté obdržíte závazné potvrzení vaší rezervace. Podrobné pokyny dostanete od CK před odjezdem. 
 • Cena je jednotná pro všechny věkové kategorie.
 • Vstupy do objektů a jízdenka na lanovku na vrcholovou stanici Aiguille du Midi: cca 62 € / dospělá osoba
 • Cestovní pojištění
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK / potvrzením rezervace / vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK Jukej.
od 1 899 Kč

Když člověk vidí fotky vyhlídkové plošiny na Aiguille du Midi, neubrání se ohromenému „Wow!“ Co si ale asi řeknete, až na ní budete stát?

Nechte se ohromit majestátností nejvyšší evropské hory Mont Blanc, svezte se výjimečnou lanovkou na vyhlídku ve výšce téměř 4000 m n. m., odkud se vám naskytne prostě nepopsatelný pohled, projděte se horským střediskem Chamonix a navečer navštivte Ženevu.

Na výlet s těmito třemi highlighty vás zve CK Jukej. Pojedete autobusem společně s průvodcem, který vám během cesty poví více o cílech, které vás čekají. 

Program výletu

1. den

 • Ve večerních hodinách odjezd z Prahy, Berouna a Plzně. Noční přejezd do Francie.

2. den

 • Ráno přijedete do Savojských Alp do světoznámého střediska Chamonix pod horou Mont Blanc. Zde využijete adrenalinovou raritu města – patrně nejvýjimečnější lanovku v Evropě Téléphérique de l'Aiguille du Midi. Vystoupáte do výšky 3842 m a užijete si jedinečné výhledy (jízdenka není v ceně výletu).
 • Dostatek času bude i na procházku, nákupy nebo posezení přímo v městečku Chamonix, populárním horském středisku Savojských Alp.
 • Na prohlídku multikulturní Ženevy, hlavního města stejnojmenného kantonu, budete mít večer přibližně 2 hodiny.
 • Po zastávce bude následovat cesta domů.

3. den

 • V dopoledních hodinách návrat do Prahy.

Adrenalinová rarita města – Téléphérique de l'Aiguille du Midi

Patrně nejvýjimečnější lanovka v Evropě byla postavena v roce 1955 a dodnes drží světový primát – překonává největší převýšení na světě. Vyjedete z výšky 1037 m n. m. a vystoupíte v neuvěřitelných 3777 m n. m. Na vrcholovou vyhlídkovou terasu ve výšce 3842 m pak ještě popojedete výtahem. Za trochu napětí a strachu v kabině lanovky vás čekají výjimečné pohledy na Mont Blanc a alpské ledovce a také ledovcové tunely a komory přímo na vyhlídce. Novým hitem je „krok do prázdna“ – prosklená kabina zavěšená nad hlubokou propastí.

Večerní Ženeva se slavným vodotryskem na jezeře 

Ženeva je městem bank, zlatých prutů a okouzlí vás nejen slavným 140 m vysokým vodotryskem na jezeře. Uvidíte i promenádu, kde byl spáchán atentát na císařovnu Sisi, nádhernou katedrálu svatého Petra z počátku 13. století, radnici z 15. století a hotel Richmond, kde v roce 1915 pobýval v exilu T. G. Masaryk.

Blanka

Vsechno, cely vylet byl moc krasny, dobre zorganizovany, autobus pohodlny, pani pruvodkyne napomocna. Pocasi nadherne.

Blanka

Vsechno, cely vylet byl moc krasny, dobre zorganizovany, autobus pohodlny, pani pruvodkyne napomocna. Pocasi nadherne.

františek

Příjemná a milá paní průvodkyně, odborně erudovaná Služby pánů řidičů ke vší spokojenosti.

bez komentáře

Josef

Opravdu hodne casu v Chamonix na vyjezdy do okoli zubackou, lanovkou a prohlidku celeho mesta.

Destinace:

Mont Blanc

Zobrazit na mapě

Ženeva

Zobrazit na mapě
Mapa destinací

Pořádá:

CK Jukej

Nádražní 740/56, Praha - Smíchov

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 14:00–18:00
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

55 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Mont Blanc
Zobrazit na mapě
Ženeva
Pořádá
Pořádá:
CK Jukej
Nádražní 740/56, Praha - Smíchov
Více o cestovní kanceláři

Hodnocení podniku CK Jukej

Hodnocení podniku CK Jukej

4,3/5 (3 131 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Nelly

Nemám co vytknout, vše bylo parádní :) paní průvodkyně byla ochotná, milá, věděla o čem mluví, páni řidiči také supr, byli to vtipálci :) Organizace a vše se nám líbilo, počasí nám také vyšlo. Paráda, doporučuji!

Dnes
Anonym

Skvělý autobus od Student agency, krásná pláž a slunečný pohodový den strávený na Lido di Jesolo.

Ráno: příjezd již v 6.00 (měl být v 7–8h), takže bylo všude zavřeno, WC nikde a většina obchodů a restaurací otvírá až v 9h…odpoledne měl být příjezd řidičů v 17h, ale přijeli až okolo půl šesté, pak jsme ještě další 3/4 h honili jednu paní, která se ztratila…to chápu, ale kdyby nás pak naše průvodkyně nehnala pěšky do města, kam se dá dojet lodí. Nesmyslně nás vedla nekonečnými temnými nezajímavými uličkami, ve kterých se pak už sama nevyznala a ztratili jsme tak opět spoustu drahocenného času. Na nám. Sv. Marka jsme dorazili až 45 min před srazem na odjezd, tj. před 22h večer!! Tím jsme z Benátek skoro nic neměli, všude tma, bylo již pozdě, chtěli jsme si třeba zajít na večeři ale nebyl čas na nic.
Doporučuji opačný postup..nejdřív ještě za světla dovést lidi na San Marco a pak ať si každý vybere jak velkou tůru po městě chce po celém dnu ještě absolvovat. Jinak by to byl opravdu krásný výlet.

Včera
Bára

Fajn výlet, dostatek času i na individuální program, delegátka Irena fajn, vše vysvětlí a poradí. V autobuse ideál, jeli jsme dvoupatrákem, holt počítejte s rozlámaným tělem po dvou dnech cesty v autobuse. Přesto pěkný výlet, hlavně Volendam viz fotka.

Nedostatky v Amstru, nebylo dostatečně předem řečeno, že se mají lístky do muzeií rezervovat až několik týdnů dopředu, jelikož jsou dny v létě všude vyprodané. Napsáno nám to bylo 2 dny před! Takže pak nemáte i několik hodin co dělat, když už si vše projdete. Doporučuji si zamluvit muzea na čas kolem 3 až 4 hodiny odpolední.

Včera
Anonym

Celý den silně pršelo. Ve městě pak nás delegátka odvedla k mapě a nic poradne nevysvetlila. Žádný obchody jsme nenašli.

Včera
Zuzana

Moře čisté, písek na pláži příjemný. Počasí nám vyšlo super. Benátky byly taktéž úžasné, v noci to má své kouzlo, ale myslím, že ve dne je toho víc k vidění.

Cesta šla až překvapivě rychle. Měli jsme dorazit k osmé hodině raní do Lida, ale byli jsme tam už před 6 hodinou a co chcete dělat na pláži tak brzo? Koupat se dalo pocitově pro mě až kolem 9 hodiny a obchůdky po městě byly taky zavřené. Odjezd do Benátek měl proběhnout dle slov paní “průvodkyně” v 17:15 a výslovně nás požádala, abychom na odjezdu byli už 17:05 aby se na nikoho nečekalo. Ve finále autobus dorazil až 17:45 a ještě se ztratila jedna paní, kterou jsme poté naháněli. O to se zpozdil příjezd do Benátek. Ještě, že jsme šli v Benátkách sami po svých, jelikož ti, které doprovázela paní průvodkyně, se i s ní ztratili a ona se jen těžce orientovala i s navigací v telefonu. Ve 23:00 měla z Benátek odjíždět loď, která nás dopravila k autobusu. Na srazu jsme museli být již ve 22:30, ale paní průvodkyně opět nezklamala a nevěděla, odkud loď odjíždí, takže jsme stáli půl hodiny v davu jako blbečci, zatímco paní průvodkyně nás tam nechala stát a vytratila se hledat správnou loď. Naše nástupiště, kde na nás čekala už první skupina, bylo tak o půl kilometru dál a byli jsme rádi, že na nás počkali. Paní průvodkyně byla velkým zklamáním.

Včera
Kvetoslava

prostredi a cesta ok

Včera
Miroslav

Moc jsme si to užili, byť nám příliš nepřálo počasí! Paní průvodkyně byla milá, vše měla dobře zorganizované a zámky byly úžasné!

Včera
Deni

Ceny vstupu

20. 8. 2018
Irena

Krásná adventní atmosféra zatím bez davů českých turistů.

20. 8. 2018
Lenka

Největším překvapením byl autobus Regio Jet který je nejlepší pro cestování, tablet pro každé sedadlo, sluchátka k zapůjčení, prostě bomba :)
Dorazily jsme cca v 6 ráno měli jsme 11 a půl hodiny prostor ke koupání.

20. 8. 2018
Šárka

Úžasné město s krásný výhledem

Nevázat na průvodce a skupinu a vše si projít sám a v klidu. Opravdu dlouhá cesta

20. 8. 2018
Lukáš

Celkova organizace ok, pan pruvodce znamenity , ridici autobusu skveli , pouze v autobuse nebyly ele.zasuvky jinak klimatizovany autobus byl v pohode

20. 8. 2018
Lucka

Autobus i ridici v pohodě, včasný odjezd, přestávky, vybavení včetně zásuvky a možnosti dobít mobil, pláž krásná, písečná, čistá, se studenými sprchami zdarma, teplé sprchy za poplatek 50 centů, s pozvolným vstupem do moře a daleko od břehu jsme ještě stačili, možnost šlapadel myslím 10 euro na hodinu. Centrum města kousek-prochazka parádní, po cestě vynikající zmrzlina v boční ulici ne v té hlavní kopeček snad za euro, u mořského světa Lidl, Burger King-zachod-na pláži sice jsou, ale jak rikala paní průvodkyně v o dost horší kvalitě než v Česku 😁 pro mě téměř nepoužitelné a to vydržím dost, McDonald's. Benátky nádherné, ale doporučuji se trhnout od průvodkyně (v našem případě Klára) a pak se ptát po obchodech na cestu na San Marco-vsude poradi i ukážou 😊 k jídlu jsme si dali testoviny na cestu do krabicky-domaci a byly vynikající 😊 zpáteční plavba lodí ve čtvrt na 12 v noci byla parádní-ja byla zrovna z těch, co si sedli.

Dorazili jsme k pláži o dost dříve, než prý bylo zvykem-v 6 ráno, takže ještě celkem zima-pruvodkyne k plážím řekla, že jsou rovně od parkoviště, že je možnost lehátek za poplatek a že sraz bude už v 17.15 na odjezd do Benátek. Na pláž jsme tedy došli, ale lehátka „otevírali“ až od 8.30 takže jsme 2 hodiny leželi v mikine na zemi a pak se šli anglicky zeptat a zaplatit si lehátka, většina patřila k hotelům, takže nám přidělili co měli volne až někde vzadu zase zadní řady byly levnejsi-15 euro, přední řady 21 euro, věci nám nikdo neukradl. Mínus ty záchody a taky nám paní průvodkyně rekla, že je zákaz používat na pláži ve sprše šampon i sprchový gel, takže jsme se pak pořádně nemohli ani umýt… autobus přijel na místo srazu o 20 minut později a pak jsme samozřejmě, což se stává, ještě asi třičtvrtě hodiny naháněli paní, která se ztratila… O ten čas jsme to pak měli zkráceno v Benátkách, což bylo znát, protože to s náma procházela rychle, ještě podle navigace v mobilu, ale kdyby jen to-zastavovala se nad ne tolik významnými stavbami, přitom se všichni účastníci zájezdu chtěli už konečně dostat do centra na to náměstí, kouknout na místo srazu a pak mít rozchod, párkrát i zatočila jinam s tím, že se omlouvá, ale špatně se orientuje ve tmě. Proto doporučuji trhnout se a projít si to bez průvodkyně a pak se holt zeptat na cestu, protože značení sice je, ale neřekla bych, že zrovna výborne, jak se píše. Pokud máte navigaci v mobilu tak bez problémů, ale my si zapomněli aktivovat data v cizině 😁. V celých Benátkách není moc kam jít na záchod a takhle večer i byly už zavřené. Zpět z Benátek jsme měli plavbu větší lodí, ale měli být objednané 2 a přijela jedna, takže si každý za tu cenu 8 eur ani nesedl.

19. 8. 2018
Tomáš

Příliš málo času na prohlídku Ženevy.

19. 8. 2018
Míla

Skvělá organizace, luxusní pan průvodce. Nejlepší byla prohlídka solného dolu.

Trochu zklamání z plavby po jezeře a ostrova- čekala jsem lepší zážitek.

19. 8. 2018
Pavel

To je moje soukromá věc ! Prosím se dále neptat. Děkuji za ochotu !!!

18. 8. 2018
Jana

Pláž byla opravdu nádherná, čistá, stejně jako moře.

Na Benátky bylo méně času, než bylo slibováno v programu, takže to byl organizovaný běch a né prohlídka. Před odjezdem mi nebyl doručen informační e-mail jak bylo avízováno což způsobilo chaoz při odjezdu. Delegátka byla milá, ale cestující oslovovala „klienti“, což je dle mého názoru nevhodné až urážející.

18. 8. 2018
Anna

představení delfínů bylo super

17. 8. 2018
Veronika
16. 8. 2018
D.T.

Navštivené termální lázně byly nádherné. Nabízená plavba po Dunaji také stojí za zážitek. Budapešt se nám celkově libila a zájezd doporučuji.

Chyběla zmínka vzit si do lázni koupací čepici (je tam plavecký bazén) a v lázních nebyla možnost zakoupení. Zájezd byl spíše individuální, tak několik lidí se ztratilo a vyhledávalo telefonicky služby delegáta..

16. 8. 2018