Interiérové dekorativní Feng Shui krystaly ve třech designech

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Krystal „SRDCE 9“ 5 cm
Ukončeno
289 Kč
15 zákazníků

V ceně varianty:

Krišťálové srdce na zavěšení

  • Krišťálový šperk na zavěšení
  • Barva: čirá
  • Průměr: 5 cm
  • Zavěšené na stříbrné šňurce
  • Dárkový šifonový pytlíček 

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (1468 poboček)
49 Kč (4 prac. dny)

Česká pošta
50 Kč (5 prac. dní)

Doručuje obchod:

Sylvia Martina Malíková
www.interieryconsulting.cz
sylvia.malik@seznam.cz
+420 728 909 099

Věnujte své srdce, ve kterém se skrývá harmonie.

Srdce dostanete v dárkovém šifonovém pytlíčku, je opatřeno šňůrkou stříbrné barvy, takže jej můžete hned  pověsit, do ložnice, obývacího pokoje nebo v místnosti kde se nejvíce setkáváte s rodinou. Do kanceláře nad pracovní stůl, do provozovny, kde se setkáváte a jednáte s klienty, do salonů, prodejny nad pokladnu. Rovněž je to úchvatný korporátní dárek, pokud chcete tímto způsobem poděkovat klientům.

Jak křišťál působí?

Feng shui krystaly přináší světlo a životní energii do každého obydlí. Sluneční světlo se díky brusu podle posvátné geometrie v křišťálu mění do barev duhy a po celé místnosti můžete vidět duhové odrazy na zdech.

Krystaly pro Feng shui jsou dokonalými harmonizátory bytu i pracoviště. Jemně harmonizují energii prostoru a pozitivně ovlivňují energii člověka. Jejich dokonalé vybroušení pomáhá podporovat průběh v životních situacích. Pomáhají zaktivovat temné kouty se stagnující energií, zavěšují se do středu temných chodeb, kde zlepšují tok energie. Jejich blahodárné působení lze pozorovat nejen na lidech, ale i na zvířatech a rostlinách. Účinné jsou křišťály zavěšené v okně nebo uprostřed místnosti. Námi nabízené křišťály jsou vyrobené v nejvyšší kvalitě, s ohledem nejen na kvalitu a přesnost broušení dle posvátné geometrie, ale taky na kvalitu použitého materiálu.

Pověste krystal do okna v první horní třetině, a nechte proudit blahodárnou energii do svého domova. Krystaly můžete rovněž rozmístit dle libosti v jakékoliv místnosti. Rozdíl poznáte hned. Potěšte svoji polovičku se smyslem pro dekorace a krásu.

V případě zájmu se podívejte také na druhou akci, kde objevíte vybroušený krystal Matrix v dárkové krabičce. V případě nákupu platíte pouze jedno poštovné.

Potřebujete poradit s umístněním? Konzultace v případě zájmu je zdarma na tel. čísle 728 909 099.

Adresa pro případné vrácení zboží:

INTERIÉRY CONSULTING s.r.o, Záhlinice 22, Hulín 768 24

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny