Interiérové dekorativní Feng Shui krystaly ve třech designech

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
Krystal „SRDCE 9“ 5 cm
14 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Krišťálové srdce na zavěšení

  • Krišťálový šperk na zavěšení
  • Barva: čirá
  • Průměr: 5 cm
  • Zavěšené na stříbrné šňurce
  • Dárkový šifonový pytlíček 

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (1063 poboček)
49 Kč (4 prac. dny)

Česká pošta
50 Kč (4 prac. dny)

Doručuje obchod:

http://www.interieryconsulting.cz
www.interieryconsulting.cz
sylvia.malik@seznam.cz
+420 728 909 099

Dostupné varianty:

Věnujte své srdce, ve kterém se skrývá harmonie.

Srdce dostanete v dárkovém šifonovém pytlíčku, je opatřeno šňůrkou stříbrné barvy, takže jej můžete hned  pověsit, do ložnice, obývacího pokoje nebo v místnosti kde se nejvíce setkáváte s rodinou. Do kanceláře nad pracovní stůl, do provozovny, kde se setkáváte a jednáte s klienty, do salonů, prodejny nad pokladnu. Rovněž je to úchvatný korporátní dárek, pokud chcete tímto způsobem poděkovat klientům.

Jak křišťál působí?

Feng shui krystaly přináší světlo a životní energii do každého obydlí. Sluneční světlo se díky brusu podle posvátné geometrie v křišťálu mění do barev duhy a po celé místnosti můžete vidět duhové odrazy na zdech.

Krystaly pro Feng shui jsou dokonalými harmonizátory bytu i pracoviště. Jemně harmonizují energii prostoru a pozitivně ovlivňují energii člověka. Jejich dokonalé vybroušení pomáhá podporovat průběh v životních situacích. Pomáhají zaktivovat temné kouty se stagnující energií, zavěšují se do středu temných chodeb, kde zlepšují tok energie. Jejich blahodárné působení lze pozorovat nejen na lidech, ale i na zvířatech a rostlinách. Účinné jsou křišťály zavěšené v okně nebo uprostřed místnosti. Námi nabízené křišťály jsou vyrobené v nejvyšší kvalitě, s ohledem nejen na kvalitu a přesnost broušení dle posvátné geometrie, ale taky na kvalitu použitého materiálu.

Pověste krystal do okna v první horní třetině, a nechte proudit blahodárnou energii do svého domova. Krystaly můžete rovněž rozmístit dle libosti v jakékoliv místnosti. Rozdíl poznáte hned. Potěšte svoji polovičku se smyslem pro dekorace a krásu.

V případě zájmu se podívejte také na druhou akci, kde objevíte vybroušený krystal Matrix v dárkové krabičce. V případě nákupu platíte pouze jedno poštovné.

Potřebujete poradit s umístněním? Konzultace v případě zájmu je zdarma na tel. čísle 728 909 099.

Adresa pro případné vrácení zboží:

INTERIÉRY CONSULTING s.r.o, Záhlinice 22, Hulín 768 24

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

4,7/5 (82 hodnocení)

Všechna hodnocení