Zachytávač vousů značky BEARD BOSS Poprvé na Slevomatu

Varianta: Podívejte se na další variantu
Zachytávač vousů – bílá
78 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Zachytávač vousů, 2 silikonové přísavky, pytlík pro schování zachytávače. 

Doručení:

Česká pošta
70 Kč (5 prac. dní)

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (4 prac. dny)

Místo osobního odběru:

Studio Tina

Petýrkova 38, Praha - Chodov, Studio Tina

Dnes otevřeno 8:00–19:00

Doručuje obchod:

Jakub Sítník
www.beardboss.cz
info@beardboss.cz
+420 775 100 238

Dostupné varianty:

Konec vousů v koupelně! 

Znáte to, jdete si vyčistit zuby a místo kartáčku vidíte jen chuchvalec jeho vousů. Make-up? Po jeho „intimní chvilce v koupelně“ možná tak možnost, jak si z jeho vousů udělat na obličeji vlastní plnovous. A co teprve to umyvadlo. Stále a pořád dokola.  Nebaví vás pořád dokola rozhovory, jestli je tak těžké si po sobě uklidit? Tak s tím skončete! Pořiďte vašim miláčkům, sourozencům, spolubydlícím, tátovi nebo strejdovi zachytávač a zjednodušte jim život! Uvidíte, nakonec vám poděkují a vaše koupelna bude zase jako z pohádky.

Panové znáte to, už tak je vopruz, každý týden si jít znova zastřihnout váš těžce vypěstovaný plnovous, který roste rychleji, než byste rádi. A do toho ona. Vždyť jste uklidili každičkej centimetr okolo baterie, tak co po vás ještě chce? Že to je na kartáčku? Nesmysl. Ve šminkách? Má si je uklízet. Na zemi? Ale kde že, to jsou možná tak její vlasy. Unavuje Vás tahle každotýdenní rutina? Zahoďte svoji ješitnost, přesně 5 vteřin Vám bude trvat, rozbalit a připnout si zachytávač okolo krku a máte po všech starostech. Chcete mít svatý klid? Chcete šéfovat a nic neřešit? Tak šéfujte s BEARD BOSSem. 

Zachytávač vousů je řazen do kategorie life hack produktů neboli mezi jednoduché pomocníky k zjednodušení každodenního života. Je to výrobek z omyvatelného kvalitního 100% nylonu. Přísavky doporučujeme přisát na hladkou plochu, nejlépe na zrcadlo či kachličky, v případě jejich oddělání se nedoporučuje používat plastových háčků, ty slouží pouze pro přichycení oček, v případě, že si musíte odběhnout. Očka naleznete na straně se suchým zipsem. Pro následné vysypání obsahu ze zachytávače doporučujeme nechat si jej připnutý okolo krku a obsah vysypat do záchodové mísy. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Petýrkova 1997/48, Praha 4 - Chodov, 148 00

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

4,9/5 (10 hodnocení)
4 1
3 0
2 0
1 0

Všechna hodnocení