Přístrojová lymfodrenáž pro krásnější tělo Poprvé na Slevomatu

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
1 ošetření
Ukončeno
119 Kč
7 zákazníků

V ceně varianty:

1× 50minutové ošetření

Platí do:

28. 2. 2018

Podmínky uplatnění:

Rezervace předem pouze telefonicky na telefonu 607 864 566 v době Po–Pá 09:00–18:00. Veškeré informace k této akci získáte také na tomto čísle.

Více informací jak uplatnit voucher

Tělu se nedá domluvit, nemůžete mu vyhrožovat ani prosit. Pokud od něj něco chcete, je zapotřebí pro to také něco udělat.

Lymfodrenáž je speciální léčebná metoda, díky které se vyplavují odpadní látky z těla. Jedná se tedy o typ detoxikace. Díky lymfodrenáži tak z těla odstraňujete nahromaděné toxické látky, které jsou jinak pro tělo škodlivé. Dalším důležitým aspektem je zrychlení toku lymfy mízním řečištěm, díky čemuž se podpoří látkové výměny organismu. Lymfodrenáž významným způsobem podporuje imunitu a napomáhá k odstranění celulitidy.  Další nespornou výhodou je, že procedura napomáhá k zlepšení metabolismu a zlepšení fyzické kondice, což vede k úbytku váhy.

Ošetření trvá cca 50 minut a aplikace vždy začíná ručním otevřením lymfatického systému – pro kosmetické účely se poté zaměřujeme na určité problematické partie (např. odbourávání tuků, odstranění celulitidy). Procedura umožňuje příjemnou a efektivní postupující tlakovou vlnou z periferie do centra, kde se lymfa očišťuje a jde zpět z centra do periferie.

Přístroj a k němu napojený návlek provádí dre­náž dolních končetin, boků, zadečku a pasu. Speciální návleky jsou rozděleny na jednotlivé komory, do kterých je vháněn vzduch. Komory se nafukují a tím vytlačují lymfu a krev z periferie do centra. Tlak je zaměřen na podkoží a je příjemný. 

Doporučený průběh účinné kúryKalkulace ceny

Další informace

Rezervace předem pouze telefonicky na telefonu 607 864 566 v době Po–Pá 09:00–18:00. Veškeré informace k této akci získáte také na tomto čísle.

Storno podmínky

Změnu objednaného zákroku lze provést nejpozději den před plánovaným ošetřením, jinak procedura bez náhrady propadá.

Hodnocení podniku

5,0/5 (2 hodnocení)
4 0
3 0
2 0
1 0
Hanka

velmi milá paní

15. 12. 2017

Všechna hodnocení