Zábavné vyrábění svíček a originálních dárečků v tvůrčí dílně Rodas

Varianta: Podívejte se na další variantu
Svíčka, koupelová sůl, nápoj, perník
113 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

 • Vlastnoruční zdobení 1 svíčky 20 × 170 mm
  • na výběr 11 barev, které můžete kombinovat
 • Plnění 1 sáčku s koupelovou solí s esenciálními oleji (cca 200 g)
 • 1× káva, čaj nebo limonáda
 • 1× zdobený perník

Voucher platí pro 1 osobu.

Platí do:

28. 2. 2018

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace: Pro skupiny do 9 osob není rezervace nutná, ale doporučujeme ji na tel. 739 013 970. Pro skupiny o 10 a více lidech je rezervace nutná. 
 • Kód voucheru přineste s sebou, není nutný pro vstup (ten je zdarma), ale platí na zvýhodnění služeb, které jsou na voucheru vypsané.
 • Vouchery se přijímají v běžné otevírací době – pro školyškolky a jiné skupiny mimo otevírací dobu jsou určeny speciální programy.
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Svíčkárna Rodas Plzeň

Klatovská 502/362, Plzeň - Litice

Dnes zavřeno
Pro školy, školky a kluby na základě telefonické domluvy je možný každý den od 9:00 hodin.
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky

Kdo tvoří, nezlobí, a ještě rozdává radost!

Vyrobte pro své blízké krásnou svíčku a namíchejte jim sáček s koupelovou solí v tvůrčí dílně svíčkárny Rodas. Budou mít velkou radost. 

Jeden voucher platí vždy pro jednu osobu a kromě tvoření k němu dostanete také zdobený perník a něco k pití: kávu, čaj nebo limonádu. 

Výrobu hravě zvládnou i děti, které tvoření nesmírně baví.

Svíčky budete namáčet v barevných politurách či je zdobit speciální hmotou. Koupelové soli s přírodními esenciálními oleji můžete sestavit ze 7 druhů a barev. Hotové dílo si domů odneste v dárkovém balení, takže jej stačí jen předat nebo schovat do dárkové tašky, případně balicího papíru. 

Pomazlete se v minizoo

Zpestřete si den také návštěvou minifarmy, kde můžete vidět miniprasátka a zdrobnělé slepičky. Těší se na vás i göttingenské miniprasátko Viktor, ochočená agama Tonda a další zvířátka.

Tradice firmy Rodas

Tradiční česká firma hrdě nese známky „Český výrobek“ a „Turistický suvenýr“. Neustále rozšiřuje své pole působnosti, o čemž svědčí i výroba pastelek – první voskovka ze včelího vosku a potravinářských barviv spatřila světlo Svíčkárny loni. 

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace: Pro skupiny do 9 osob není rezervace nutná, ale doporučujeme ji na tel. 739 013 970. Pro skupiny o 10 a více lidech je rezervace nutná. 
 • Kód voucheru přineste s sebou, není nutný pro vstup (ten je zdarma), ale platí na zvýhodnění služeb, které jsou na voucheru vypsané.
 • Vouchery se přijímají v běžné otevírací době – pro školy,  školky a jiné skupiny mimo otevírací dobu jsou určeny speciální programy.

Hodnocení podniku

Niky

Perfektní, milá obsluha, krásné prostředí, naprostá spokojenost. Určitě znovu přijdeme.

28. 10. 2017
Jaroslav

Super jako vždy.

4. 11. 2017

Všechna hodnocení