Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Tryskem vzhůru: 15min. let na flyboardu včetně vybavení a instruktáže

5,0/5 Flyboard Praha Praha (mapa) 2 zákazníci 48 zbývá

Nenechte si ujít nové nabídky podniku Flyboard Praha

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Přehled nabídky

Skvely zazitek s velice pohodovymi a ochotnymi instruktory, navic v prijemnem prostredi kempingu

Lenka
Varianty (1)

Termín

Platnost do 22. 9. 2019.

V ceně

15min. let na flyboardu pro 1 osobu

  • Zapůjčení veškerého potřebného vybavení (neoprén, helma, vesta)
  • Výuka na suchu s instruktorem v délce 15 min.
  • Let na flyboardu v délce 15 min.
  • Pojištění 

Omezení

  • Flyboard si užijete, pokud máte velikost nohy 36–47. Váhový limit je do 120 kg.
  • Voucher lze využít v sobotu a v neděli. 

  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Rezervujte si termín alespoň 3 dny předem na tel. 607 253 898 (Martina), 721 192 760 (Roman) či 607 906 692 (Ondra), příp. na mailu info@flyboardpraha.cz – vždy uvádějte kód voucheru.
  • Skupinové lety: Při objednávce (rezervaci) v počtu 6 a více osob současně je možné lety na flyboardu uskutečnit kterýkoliv den v týdnu mezi 11:00–17:00. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 10 let.

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 3 dny předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 3 dny před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

2 199 Kč 1 749 Kč
2 199 Kč 1 749 Kč
Ukončeno

Jakou superschopnost byste chtěli mít? Létání? Žádný problém!

Létání na flyboardu je jednodušší, než se zdá, a ve Flyboard Praha se o tom přesvědčíte na vlastní kůži! K flyboardingu nepotřebujete žádné zkušenosti z jiných sportů. Stačí dodržet dvě jednoduchá hlavní pravidla – nikdy nekrčit nohy (zpevněná stehna) a balancovat (mírně se kolébat v kotnících).

U flyboardingu se pobaví děti, dospělí i lidé v pokročilejším věku. Létání je opravdu snadné a není se třeba ničeho obávat. Při dodržení dvou zmíněných zásad zvládne létat opravdu každý.

Jak létání na flyboardu funguje?

Zařízení je napojené a poháněné vodním skútrem o minimálním výkonu 100 hp. Tlak vody se vytváří z vodního skútru a přesměrovává se do 18 m dlouhé hadice, která ho rozdělí do dvou trysek přímo pod vašima nohama.

Kdo ovládá flyboard?

Flyboard ovládá zkušený instruktor pomocí plynu na skútru, a tak vám pomůže získat větší stabilitu a jistotu ve vzduchu.