Vyberte ten nejlepší burger a vyhrajte kredity v hodnotě 5 000 Kč. Více

Čas na pauzu: uvolňující zdravotní masáž

0 zákazníků
už jen 40 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Bastet salon krasy
U Gymnázia 1233/1, Praha - Nusle
Více o podniku
Varianty (1)

V ceně

  • zdravotní masáž zad a krku

Délka masáže je 40 minut. 

Můžete využít do 31. 1. 2018

Rezervace:na tel: 778 010 810 nebo na e-mailu kaplya@seznam.cz

Změnu nebo zrušení rezervovaného termínu lze provést nejdéle den předem.

těhotenství od 3 měsíce, onemocnení srdce, epilepsie, chronická onemocnění kůže, křečové žily, vysoký krevní tlak, cukrovka, tromboza, vliv alkoholu, pokročilá osteoporoza.

550 Kč 449 Kč
550 Kč 449 Kč
Ukončeno

Lidstvo se prý dělí na ty, kdo „masáž taky rád“, a na ty, kdo ještě nevědí, o co přichází.

Tato masáž navíc není ledajaká. V Salonu krásy Bastet se o vás postará zkušený masér s 20letou praxí, který vám pomocí kompletní masáže zad a krku společně s protažením páteře pomůže ulevit od bolesti zad. Masáž v sobě propojuje soustavu cviků společně s aktivací energetických center. 

Bastet salon krasy
U Gymnázia 1233/1, Praha - Nusle

Bastet salon krasy

U Gymnázia 1233/1, Praha - Nusle

Dnes otevřeno 10:00–21:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Klaudie

Celkovy dojem z prostoru velmı pozıtıvnı. Panı kadernıce uzasne mıla, peclıva…Vrele doporucujı !!!

Andrea

Výsledná barva. Ze začátku jsem se trochu bála, 2 kadeřnice míchaly barvu asi ze 3, ale výsledkem hezká přirozená barva.

Tereza

Jsem naprosto spokojená. Paní kadeřnice je velmi milá, se vším mi vyšla vstříc a dala si opravdu záležet. Výsledek nemohl být lepší :)

Jak uplatnit

Rezervace: na tel: 778 010 810 nebo na e-mailu kaplya@seznam.cz

Můžete využít do 31. 1. 2018

Storno podmínky

Změnu nebo zrušení rezervovaného termínu lze provést nejdéle den předem.

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Bastet salon krasy
U Gymnázia 1233/1, Praha - Nusle
Více o podniku

Hodnocení podniku Bastet salon krasy

Hodnocení podniku Bastet salon krasy

4,2/5 (38 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zuzana

Paní Elena je velmi pečlivá kadeřnice, jedna z nejpečlivějších, co jsem kdy zažila. Dala si opravdu záležet a vždy se ujišťovala, že stříhá tak, jak bych chtěla. Jsem velmi spokojená a určitě se vrátím! Salon vypadá hezky a má stylovou výzdobu.

Nic, vše bylo v pořádku.

6. 6. 2018
Jana

Hezké prostředí, vstřícná kadeřnice.

30. 5. 2018
Elena

Líbilo se mi, že je kadeřnictví blízko metra Vyšehrad a že není problém změnit termín. Také mi paní Elena připadala příjemná a vtipná.

Nelíbilo se mi, že: paní Elena pravděpodobně není vyučená kadeřnice, že mi stále nabízela další a další levné kadeřnické a kosmetické služby. Domnívám se, že paní Elena není ani vyučená kosmetička. Je pomalá a pečlivá, důvodem pravděpodobně bude, že chce práci dělat dobře, ale nemá praxi. To bych jí odpustila. Ale: domluvili jsme se, že mi vlasy vzadu zastřihne do kulata. Zastřihla je rovně. Domluvili jsme se, že mojí odrostlou ofinu nebudeme zásadně zkracovat a bude na patku. Zastřihla mi krátkou klasickou ofinu. Navrhla, že je vhodné vlasy v zadu vlasy natupírovat. Řekla jsem ano a nic se nestalo. A takto bych mohla ještě chvilku pokračovat. Prostě salon jako takový doporučit nemohu a považuji ho za jemně nebezpečný, protože pravděpodobně nabízí služby na které nemají ani odbornost ani praxi. Akceptovat ceny uvedené v jejich ceníku je nerozum. Hovoří rusky.

Vyjádření partnera
Bastet salon krasy Před 21 dny

Nám naprosto někdo pěkně závidí!:-)))))
Keď hovoria peniaze, pravda mlčí www.myslenieuspesnych.sk

28. 5. 2018
Andrea

Výsledná barva. Ze začátku jsem se trochu bála, 2 kadeřnice míchaly barvu asi ze 3, ale výsledkem hezká přirozená barva.

22. 5. 2018
Alena

Paní je velmi pečlivá

16. 5. 2018
Lucie

Zdravím čtenáře recenzí :) Dnes jsem uplatnila voucher na střih a barvení. První s čím jsem spokojená, je samozřejmě to, že jsem mohla na střih a barvení v sobotu. Se službami paní kadeřnice jsem byla moc spokojená. Byl mi nabídnut nápoj.. dokonce se i zeptala zda nemám hlad. S paní se dá v pohodě dorozumět, nemusíte se bát, že se nedomluvíte. Obličej Vám určitě neutře špinavým hadrem a nebudete sedět na vratké židli, jak tu někdo píše. A hlavu mi myla nejméně 2× a ne jen vodou, jak tu někdo zmiňuje. Upozorňuji, že jsem na hlavě měla odrosty, pak kousek zrzavých vlasů a pak zase něco hnědozrzavého a paní kadeřnici se krásně povedlo barvu sjednotit na mé přání do hnědé. Na střih jsem ukázala fotku a byla jsem ostříhaná přesně podle fotky. Proto dnešek hodnotím velmi kladně :) .. Jen je potřeba si vyhradit více času a nikam nespěchat :) Paní kadeřnice je pečlivá a se střihem si dává záležet :)

Vyjádření partnera
Bastet salon krasy Před měsícem

Děkuji moc za upřímnost! S pozdravem, a rada Vás zase uvidím. kadeřnice. salon Bastet

5. 5. 2018
Eva

Bohužel musím být upřímně kritická.

Paní kadeřnice měla zmatek v objednávkách, nebyla češka.
Stříhání a styl, jakým to dělala byl průměr, musela jsem ji opravovat, kde to má špatně , bylo to asymetrické.
Foukání pojala takto: vzala dva fény do rukou a foukala najednou bez rozmyslu. Na vlnité vlasy si vůbec nevěděla rady. O nějakém stylingu účesu neměla pojem. Musela jsem si nakonec dofoukat a doupravit účes sama..
Podle mne ztráta času a peněz v tomto salonu.
Pozn : Mít někoho, kdo toto natočí na video, byla by to hodně zajímavá podívaná.

Vyjádření partnera
Bastet salon krasy Před měsícem

děkuji

5. 5. 2018
Veronika

Se střihem jsem konečně po dlouhe dobe velmi spokojená. Stejně tak i s ochotou paní kadeřnice, která umí poradit a snaží se dělat svoji práci velmi pečlivě. Doporucuji jen počítat s tím, že se návštěva může protáhnout a raději nikam nepospichat 😉

1. 5. 2018
Paty

Paní kadeřnice byla moc milá, snažila se vyhovět. Cena je více než příznivá.

Na voucheru je psáno mytí, střih, foukání, styling. Když jsem přišla, kadeřnice mi vlasy namočila, ostříhala a vyfoukala. Nepoužila za celou dobu jediný přípravek. Jsem si vědoma malé ceny, ale pokud je uvedeno mytí, očekávám alespoň šampon… Bohužel ani střih se nepovedl. Chtěla jsem vlasy zastřihnout do rovna, ale výsledek je vpředu delší. je mi líto, ale kadeřnictví nemohu doporučit, i před milou paní kadeřnici:)

Vyjádření partnera
Bastet salon krasy Před měsícem

Hlavní myšlenkou je pečovat o zákazníky. Prioritou je vysoká kvalita nabízených produktů a služeb, k tomu čaj, káva, čokoláda v ceně služeb.

28. 4. 2018
Mil

šikovná kadeřnice Elena

Půl hodiny bylo zpoždění. Naštěstí jsem nikam nespechala.

27. 4. 2018
Anonym

Střih i barva jsou ve výsledku pěkné a cena byla velice dobrá. Paní se snažila a byla milá, ale bohužel neprofesionální.

Paní mi přijde jako, kdyby se zrovna zaučila. Stříhala mě opravdu dlouho. Nevím jestli proto, že si nebyla jistá nebo proto, že se tak moc snažila. Barvu jsem měla na hlavě chviličku, ale překvapivě chytla. Při barvení mi paní obarvila i čelo, uši, krk…všechna přetažení utírala špinavým ručníčkem, což nebylo úplně hygienické. I tak mám i po umytí doma úplně hnědou celou pokožku hlavy. Mytí hlavy připomínalo spíš mytí podlahy. Paní byla nadšená, že nemám po mytí hlavy mokré a obarvené tričko. To, že paní kadeřnice neumí moc dobře česky a je tak složitější se domluvit (pokud neumíte rusky), celou dobu si vyřizovala rusky telefonáty a odbíhala tak od mytí i barvení, je malý bonus. Křesílko je dost vratké a paní mě varovala, ať z něj nespadnu. Kdybych měla tuto zkušenost u kamárádky, která fušuje kadeřnicím do řemesla, jsem spokojená. Takto bohužel nemohu doporučit.

Vyjádření partnera
Bastet salon krasy Před měsícem

Hlavní naší myšlenkou je pečovat o zákazníky. Prioritou je vysoká kvalita nabízených produktů a služeb, k tomu čaj, káva, čokoláda v ceně služeb.

26. 4. 2018
Nadí

Kadeřnice byla milá, střih odváděla se vší péčí, nespěchala. Negativně hodnotím to, že jsme byly domluvené na určitou hodinu, ale měla před sebou ještě střih jedné zákaznice a na řadu jsem tak přišlla až za 45 minut… to by se určitě dít nemělo, a pokud ano tak s náležitou omluvou a vysvětlením. Chápu ale, že někdy se věci špatně sejdou a tak hodnotím přesto návštěvu pozitivně.

18. 4. 2018
Tereza

Jsem naprosto spokojená. Paní kadeřnice je velmi milá, se vším mi vyšla vstříc a dala si opravdu záležet. Výsledek nemohl být lepší :)

16. 4. 2018
Marie

Střih splnil má očekávání a jsem spokojena. Byl mi nabídnut nápoj.

Byla jsem objednána na 11h a docela jsem měla naspěch. Již při vstupu jsem tam asi čtvrt hodiny stála docela bezprizorně, přitom na recepci seděl pán, který si mne ale absolutně nevšímal a hrál si na počítači?! Na řadu jsem však ale přišla až před pul 12, jelikož slečna, která přišla přede mnou, se neobtěžovala přijít včas (což by mne ale nemuselo vůbec zajímat). Tím pádem jsem samozřejmě odcházela o půl hodiny později, což mi způsobilo komplikace.

13. 4. 2018
Marie

ochota poradit a celkový výsledek k mé spokojenosti

nenašla jsem chybu

12. 4. 2018
Barbara

Paní kadeřnice mi dala okamžitě termín, kromě toho jsem byla s její prací nad míru spokojená! Dala si na střihu, mytí, ale i atmosféře velmi záležet. DĚKUJI!

4. 4. 2018
Lenka

Paní kadeřnice je velmi ochotná a pečlivá.

25. 3. 2018
Bára

Milá paní kadeřnice, je vidět, že ji práce baví a dělá ji velmi pečlivě, nebojí se říct svůj názor, ale respektuje i vaše přání. Doporučuji.

Vše ok

23. 3. 2018
Jaroslava

Velice šikovná, milá a hlavně pečlivá paní kadeřnice, se střihem si opravdu vyhrála. Byla jsem po dlouhé době moc spokojená.

Nevím o ničem.

13. 3. 2018
Anonym

Zostrih spravili veľmi dobre a kaderníčka bola veľmi milá a príjemná. Navyše pracuje aj cez víkend a dokonca aj do večera.

12. 3. 2018