V podhradí Karlštejna: Zeleň, klid a spousta turistických zajímavostí v okolí

64 zákazníků
už jen 36 ks
Online rezervace
15 minut chůze od hradu Karlštejn
15 minut chůze od hradu Karlštejn
Rodinné prostředí penzionu s ochotnými majiteli
Rodinné prostředí penzionu s ochotnými majiteli
Ubytování na samotě uprostřed klidné přírody
Ubytování na samotě uprostřed klidné přírody
2 osoby, 3 dny (2 noci)
 • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby
 • 2× servírovaná snídaně pro oba
 • 1× lahev vína 

Strava

Snídaně

Omezení

Voucher nelze využít od 22. 12. 2017 do 2. 1. 2018.

Online rezervace
2 780 Kč 1 999 Kč

Je na hradě ženská? Navštivte Karlštejn a přesvědčte se na vlastní oči.

Sáhněte po kalendáři a naplánujte si 3denní pobyt ve dvou nebo s celou rodinou v útulném penzionu Hájovna U Dubu, který leží v podhradí slavného hradu Karlštejn. Pěšky k němu dojdete zhruba za 15 minut, přesto nebudete rušeni davem turistů. Penzion je totiž uprostřed klidných lesů. Kolem šumí malý potůček a v ohradě se pasou koně. Dokonalá idylka a místo pro dobití energie.

Dvoulůžkový pokoj, snídaně a lahev vína

Personál vám připraví dvoulůžkový podkrovní pokoj s vlastní koupelnou a toaletou. Nemusíte si brát ručníky ani fén, vše budete mít nachystané hned při příjezdu. Penzion je maličký, celkem má pouze 5 pokojů, takže je tu příjemný klid.

Ráno se posilníte snídaní, abyste měli energii na výlety. Až se večer vrátíte, můžete zážitky vstřebat u lahve dobrého francouzského vína. Pokud se nenajíte venku, usedněte ke stolu v místní restauraci a dejte si pořádnou večeři.

Batohy a kola s sebou

Penzion je skvělým výchozím bodem pro turisty i cyklisty. Vždyť taky leží přímo uprostřed CHKO Český kras, na křižovatce několika turistických tras. Zabalte svačinu, nazujte pohodlné boty nebo se vyhoupněte do sedla a vyrazte poznávat okolí. Nedaleko jsou například známé lomy Mořina – Malá a Velká Amerika a Mexiko. 

Tipy, co dělat

Hrad Karlštejn Hrad Karlštejn

Vrcholně gotický hrad zaujímá mezi českými hrady zcela výjimečné postavení. Byl vybudován českým králem a římským císařem Karlem IV. jako místo pro uložení královských pokladů, především sbírek svatých relikvií a říšských korunovačních klenotů. 

Lom Velká Amerika Lom Velká Amerika

Lom přezdívaný český Grand Canyon je nejhezčí a největší ze soustavy lomů Amerika. Na dně je nádherné jezero s průzračně čistou vodou o hloubce až 20 m. Nezapomenutelný zážitek slibuje také návštěva lomů Malá Amerika, Mexiko nebo Kanada.

Chrustenice Chrustenice

Důl na železnou rudu z let 1861–1965 dosahoval s 84 patry do hloubky 426 m. Ve stovkách metrů zpřístupněných chodeb je řada unikátních exponátů připomínajících hornictví a lomařství v této oblasti. Součástí prohlídky je i jízda důlním vlakem.

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Penzion Hájovna U Dubu
Karlštejn 88, Karlštejn, 26718

Penzion Hájovna U Dubu

Karlštejn 88, Karlštejn

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Vlastní restaurace
Hodnocení podniku
4,5/5 (22 hodnocení)
Hanka

Nádherný penzion, vynikající kuchyně, příjemní majitelé. Děkuji a vřele doporučuji.

Rostislav

Krásné místo, penzion se nám moc líbil, pokojíčky malé, ale útulné!

Lucie-kosova

Příjemní lidé, ochotní, milí. Pokojíček maličký, ale čisťoučký, super. Hezké místo, super. Určitě se rádi vrátíme. Fuitovi.

Jak uplatnit
 • Netermínová varianta: Rezervace provádějte v dostatečném předstihu e-mailem na kontakt@penzionkarlstejn.eu nebo na telefonu 311 681 181 či 605 533 946. 
 • Termínová varianta: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, hotel již není třeba dále kontaktovat. V případě, že budete potřebovat pokoj s přistýlkou, ověřte si jeho dostupnost telefonicky či e-mailem před zakoupením voucheru. Pobyt s domácím mazlíčkem si předem domluvte s recepcí
Děti
 • Dítě do 6 let zdarma bez nároku na lůžko.
 • Děti od 6 let do 15 let: 600 Kč / pobyt se snídaní 
 • Od 15. let a každá další osoba na přistýlce 999 Kč / pobyt se snídaní
Příplatky
 • Pobyt se zvířetem po předchozí domluvě.
 • Parkování zdarma u penzionu.
 • Wi-fi k dispozici zdarma.
Storno podmínky
 • Netermínová varianta: Při zrušení rezervace nejpozději 7 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna termínu je možná pouze jednou nebo po domluvě s recepcí.
 • Termínová varianta: Změna rezervace je možná nejpozději 7 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s recepcí. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomatu na e-mailu vip.podpora@slevomat.cz či telefonu 222 745 354.

Chybí vám nějaké další informace?

6 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku