Kouzlo Českého krasu: 2–6 dnů pohody pro 2 s polopenzí nedaleko Karlštejna

98 zákazníků
Karlštejn a půvaby Českého krasu na dosah
Karlštejn a půvaby Českého krasu na dosah
Skvělá poloha hned u vlakového nádraží
Skvělá poloha hned u vlakového nádraží
Ubytování v pokoji typu Premium s polopenzí
Ubytování v pokoji typu Premium s polopenzí
2 osoby, 2 dny (1 noc)
 • 1× ubytování v pokoji typu Premium pro dvě osoby
 • 1× snídaně formou bufetu pro dvě osoby (v případě menšího počtu osob snídaně servírovaná)
 • 1× večeře výběrem ze dvou jídel pro dvě osoby
 • 15% sleva na služby kosmetického salónku Klára (masáže, pedikúra, manikúra, kosmetika)
 • Zapůjčení stolních her 

Strava

Polopenze

Omezení

Voucher nelze využít v období vánočních svátků a Silvestra.

1 550 Kč 1 290 Kč
2 osoby, 3 dny (2 noci)
3 100 Kč 2 390 Kč
2 osoby, 4 dny (3 noci)
4 650 Kč 3 590 Kč
2 osoby, 6 dní (5 nocí)
7 750 Kč 5 890 Kč

Karlštejn měl původně stát v Praze. Pak ale vazalé vzali Karla IV. na lov do Českého krasu – a byl jím tak okouzlen, že už se vůbec do Prahy nechtěl vrátit, leda pod příslibem, že mu tu postaví chatu.

2–6 pohodových dní zažijete v atraktivním prostředí chráněné krajinné oblasti Českého krasu – ráji turistů i cyklistických nadšenců. Pokud hledáte jednoduché ubytování v krásné přírodě, které je snadno dostupné z Prahy a kde vám budou k dispozici základní služby pro vaše sportovní aktivity, právě jste zastavili na správném místě. Hotel Grand, stojící v blízkosti vlakové nádraží v Řevnicích, je vám k službám.

Skvělá lokalita pro bruslaře i cykloturistiku – kola s sebou!

Řevnice a jejich okolí jsou atraktivním místem pro cyklisty či bruslaře. Hotel se nachází na trase cyklostezky vedoucí ve směrech Dobřichovice a Karlštejn. Neváhejte a vezměte svá kola s sebou. Pro cyklisty zde zdarma nabízí úschovu kol a základní nářadí na opravu kol. Hotel je v programu „Cyklisté vítáni“.

Ubytování hned u vlaku

Ubytování vás čeká v hotelu Grand. Jedná se o významnou secesní a historickou budovu navrženou přímo architektem Ing. Sochorem. Vzhled i interiéry hotelu tak určitě potěší milovníky starších architektonických stylů.

Hotel díky své jedinečné poloze nabízí pohodlné ubytování 20 minut od hlavního města Prahy a zároveň bude skvělou základnou pro výlety do okolí, které můžete podniknout pěšky, autem anebo vlakem. Vlaková stanice se nachází přímo u hotelu a vlaky vám staví např. ve stanici Karlštejn, Srbsko (nedaleko turisticky atraktivní Bubovické vodopády) či Beroun.Bydlet budete v pokoji Premium, který disponuje vlastním sociálním zařízením a TV. Pokoje jsou nekuřácké. Pobyt zahrnuje snídaně a večeře převážně s českou domácí kuchyní, výběrem ze dvou jídel.

Hotel Grand svým hostům nabízí klasickou restauraci a salónek, kde je možné se občerstvit ze stálého jídelního lístku a denní nabídky hotových jídel české kuchyně za příznivé ceny.

Co dál s volným časem

Hotel má ideální polohu pro pořádání pěších túr či vlakových nebo automobilových výletů do okolí. K nejrůznějším památkám se tak pohodlně dostanete i vlakem. Vydejte se tak za odpočinkem a pohodou do městečka Řevnic,  které se rozkládá na březích Berounky, na okraji přírodní rezervace Český kras.

Nově jsou pro turisty také zpřístupněny Brdské hvozdy, nejvyšší ryze české pohoří v České republice, kde můžete  poznávat zatím nedotčenou přírodu. Brdy jsou jediným „opravdovým“ pohořím v těsné blízkosti Prahy.Mrkněte se, jaké jsou i další sportovní možnosti v blíz­kosti hotelu. Nechte se zlákat okolím Karlštejnska a nádherné okolní přírody.

Zimní dny

Využijte mrazivé dny k pořádnému běžkařskému výletu. Díky novému přístupu do pohoří Brd si užijete krásu čisté klidné přírody hned u Prahy. Sledujte tak aktuální sněhové podmínky či se nechte ispirovat tipy na trasy.

Tipy, co dělat

Hrad Karlštejn Hrad Karlštejn

Vrcholně gotický hrad zaujímá mezi českými hrady zcela výjimečné postavení. Byl vybudován českým králem a římským císařem Karlem IV. jako místo pro uložení královských pokladů, především sbírek svatých relikvií a říšských korunovačních klenotů. 

Lom Velká Amerika Lom Velká Amerika

Lom přezdívaný český Grand Canyon je nejhezčí a největší ze soustavy lomů Amerika. Na dně je nádherné jezero s průzračně čistou vodou o hloubce až 20 m. Nezapomenutelný zážitek slibuje také návštěva lomů Malá Amerika, Mexiko nebo Kanada.

Koněpruské jeskyně Koněpruské jeskyně

Jsou nejdelším jeskynním systémem v Čechách a vznikly činností vody ve vápencích starých přibližně 400 milionů let. Jedná se o rozsáhlý třípatrový jeskynní systém s výškovým rozdílem mezi jednotlivými patry asi 70 m. 

Další tipy Zobrazit tipy na mapě

Hotel Grand v Řevnicích
Pod Lipami 265, Řevnice, 25230

Hotel Grand

Pod Lipami 265, Řevnice

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří
Máme dětské hřiště
Vlastní restaurace
Kolárna
Hodnocení podniku
3,8/5 (20 hodnocení)
Tereza

Ochotný a příjemný personál, hezké ubytování ve výborné lokalitě (hned u žel. st.), jídlo také chutné. 100% doporučuji.

Box

velice vstřícný a ochotný personál, domluva při rezervaci bez problému

Pavla

Vše naprosto perfektní!!! Chtěla bych velmi poděkovat personálu – paní recepční jedné i druhé, servírce, číšníkovi, kuchaři.. všichni neuvěřitelně milí a vstřícní. Pokoj byl čistý, pohodlný.. jídlo skvělé!! Od vlaku asi minutu..i přesto nás to v žádném případě nijak nerušilo. Naopak bylo moc pohodlné přijet z výletu a svalit se rovnou do postele :-D .. Za nás absolutní top!! ROZHODNĚ SE BUDEME VRACET!! Je tam moc znát přístup a péče! :) Děkujeme!

PS: Na téhle dovče jsme se s přítelem zasnoubili..takže opravdu nikdy nezapomeneme!!! :)

I kdybych hodně dlouho přemýšlela, nic mě nenapadá.. snad jen kartičku nerušit do pokojů, pokud si nepřejete úklid. Ale to je opravdu malý a nepodstatný detail..

Jak uplatnit
 • Před zakoupením voucheru doporučujeme ověření dostupnosti vámi vybraného termínu.
 • Termín pobytu si rezervujte na e-mailu karm@iol.cz nebo na tel. 257 721 810.
Děti
 • Do 4,9 let zdarma bez nároku na lůžko a večeři, snídaně zdarma
 • Do 4,9 let na lůžku/noc s polopenzí 280 Kč
 • Dítě 5-9,9 let na lůžku/noc s polopenzí 355 Kč
 • Osoby od 10 let hradí cenu dle platného ceníku
Příplatky
 • Rekreační poplatek je 10 Kč/noc
 • Domácí mazlíčci: V pokojích Premium nejsou domácí mazlíčci povoleni.
Storno podmínky
 • Zrušení či změna rezervace jsou možné nejpozději 14 dní předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na pobyt voucher bez náhrady propadá, ani takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze 1x, a to po dohodě s recepcí.

Chybí vám nějaké další informace?

14 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku