Italské Alpy od prosince do března: doprava, 2 noci v hotelu, polopenze a skipas

0 zákazníků
Hotelový skibus zdarma

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 5 dní (2 noci)

Termín

Ne 17. 12. – Čt 21. 12. 2017

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
6 290 Kč
Ukončeno 6 290 Kč
Ukončeno

Termín

Út 19. 12. – So 23. 12. 2017

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
6 290 Kč
Ukončeno 6 290 Kč
Ukončeno

Termín

St 17. 1. – Ne 21. 1. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

Pá 19. 1. – Út 23. 1. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 21. 1. – Čt 25. 1. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

Út 23. 1. – So 27. 1. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
6 490 Kč
Ukončeno 6 490 Kč
Ukončeno

Termín

Čt 25. 1. – Po 29. 1. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
6 690 Kč
Ukončeno 6 690 Kč
Ukončeno

Termín

So 10. 3. – St 14. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
6 690 Kč
Ukončeno 6 690 Kč
Ukončeno

Termín

Po 12. 3. – Pá 16. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
6 690 Kč
Ukončeno 6 690 Kč
Ukončeno

Termín

St 14. 3. – Ne 18. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
6 690 Kč
Ukončeno 6 690 Kč
Ukončeno

Termín

Pá 16. 3. – Út 20. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
6 690 Kč
Ukončeno 6 690 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 18. 3. – Čt 22. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
6 690 Kč
Ukončeno 6 690 Kč
Ukončeno

Termín

Út 20. 3. – So 24. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
6 690 Kč
Ukončeno 6 690 Kč
Ukončeno

Termín

Čt 22. 3. – Po 26. 3. 2018

V ceně balíčku

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava

Polopenze

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 15. 12. 2017.
  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
  • Dítě za cenu voucheru.
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
6 690 Kč
Ukončeno 6 690 Kč
Ukončeno

60 kilometrů sjezdovek a skipas na 3 dny. To zní jako výzva! Přijímáte ji?

iiNaskočte s CK České Kormidlo do autobusu a vypravte se za dobrodružstvím, které na vás čeká v italském zimním středisku Madonna di Campiglio. Bydlet budete ve 4 kilometry vzdáleném hotelu Tosa*** a přímo k lanovkám vás budou vozit skibusy. Zajištěnou máte i polopenzi. 

V ceně je 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio s 60 kilometry sjezdovek. Areál má výhodnou polohu mezi Brentskými Dolomity a ledovci Adamello a Presanella. Nejvíce zastoupené jsou modré sjezdovky a zkušení lyžaři se mohou vydat na svah 3-Tre. Je tu krásná černá sjezdovka Amazonia, na které se pořádá Světový pohár v alpském lyžování.V areálu jsou také 2 snowparky pro snowboardisty. A ještě jedna zajímavost: zdejší kabinková lanovka Grosté patří k nejdelším na světě. Měří téměř 7 kilometrů a jízda trvá asi půl hodiny. 

Tady budete bydlet: hotel Tosa

Bydlet budete v rodinného hotelu Tosa*** ve vesničce Sant Antonio di Mavignola, 4 km od lyžařského areálu Madonna di Campiglio. Hotel má 2 skibusy, každý je určený pro 10 osob. Jezdí od 8:00 do 17:00 a o časech odjezdů k lanovce a zpět vás informuje delegát nebo recepční. V hotelu pro vás bude nachystaný dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek (mohou to být palandy). Je tu koupelna s fénem, balkon i satelitní televize. V hotelu chytíte Wi-Fi, je tu restaurace i úschovna lyží. Do nejbližšího supermarketu to máte 30 metrů, do půjčovny lyží 50 metrů. Přiobjednat si tu můžete i masáž – ta po náročném dni na svahu určitě přijde vhod. 

I o jídlo je postaráno – v ceně máte polopenzi

Z bufetu si každé ráno poskládáte snídani podle svého gusta. Večeře jsou servírované a menu je pevně dané dopředu. Nápoje se dokupují zvlášť.

Tohle si prostudujte: důležité informace o zájezdu 

  • Check-in do hotelu je možný od 15:00, check-out do 10:00.
  • První den ráno vás autobus přiveze k lanovce v Madonna di Campiglio (tudíž se budete převlékat v autobuse). Ubytování je až po lyžování, nejdříve od 15:00. 
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřené všechny vleky. Tato skutečnost vás neopravňuje k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Informace o dopravě a odjezdových místech

Příjezd a odjezd

Místenky do autobusu

Autobus není nafukovací: Informace k zavazadlům

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Madonna Di Campiglio

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Destinace
Madonna Di Campiglio
Zobrazit na mapě
Pořádá

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku CK České kormidlo

Hodnocení podniku CK České kormidlo

4,2/5 (6 667 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Oravova

Benátky nádherné, paní průvodkyně milá, řidiči taky fajn.

18. 10. 2018
Jakub

Budapešť. Nádherné město. Krásná zoologická. Ubytování hezké, čisté a výborná snídaně.

S Českým kofnidlem jsme už víckrát cestovali a vše bylo naprosto perfektní, při tomto zájezdě, tomu ale tak nebylo a tak zvažuji jestli další zájezd s touto cestovkou někam pojedeme.
Špatně zorganizovaný program. Po příjezdu do Budapešti jsme jako prvně šli na trhy a nemohli jsme si pak dát nakoupené věci do autobusu, takže jsme ani ve finále nic moc nenakoupily.
Druhý den co nám paní průvodkyně řekla, že si můžeme nakoupit byla neděle, tak bylo samozřejmě zavřeno..
Co mne fakt nejvíce naštvalo a mrzelo bylo jednání pana řidiče, kterého jsme před zpáteční cestou slušně požádali, aby nám zastavil na kraji Prahy u benzinky kde si vystoupíme (otázka 20ti vteřin zdržení) nám bylo odpovězeno, že není taxík. Přitom žádná cestovka s tímto nemá problém.(procestovali jsme skoro celou Evropu, takže mluvím že zkušenosti)
Pán řidič, nám sice zastavil, ale tyto řeči si mohl odpustit, dělá tím špatnou vizitku CK.

16. 10. 2018
Kosmasovi

Zájezd do Budapešti předčil naše očekávání!!
Vše bylo úžasné, počínaje báječnou průvodkyní, přes krásné památky až po skvělé ubytování.
Rozhodně doporučujeme!!!

15. 10. 2018
Svoboda

Vše bylo v pořádku.

Není nic k popsání.

11. 10. 2018
Anonym

Nelíbilo se nám, že ostatní účastníci nebyli schopni dodržovat předem domluvené srazy a respektovat to, že jejich nedochvilnost odnáší ostatní. Např. ve Veroni jsme jenom bezcílně „pročekali“ cca 2 hod a tim pádem jsme nebyli schopni dodržet domluveno trasu, aniž bych o obětovali samostatný rozchod. Také si myslím, že odjezd zpět do ČR byl zbytečně brzo.

11. 10. 2018
Inka
11. 10. 2018
Magdalena

Zájezd splnil naše očekávání, paní průvodkyně byla výborná, skutečně jsme toho hodně viděli a zvládli. Ubytování hezké. Řidiči jeli skvěle.

10. 10. 2018
Renata

Všechno.

10. 10. 2018
Anonym

Zajímavý program zájezdu, pohodlný hotel, příjemná průvodkyně.

Počasí v Salzburgu nebylo nejlepší.

10. 10. 2018
Anonym

Úžasný průvodce, skvělí a milí řidiči. Nádherná místa k poznávání..

Málo místa na nohy v autobuse. Na tak dlouhou cestu by se hodile více pohodlí

10. 10. 2018
Kamila

nový autobus
skvěle zorganizovaný výlet
dostatek času na osobní volno
úprava programu – návštěva akvária, které nebylo plánované
průvodce Honza = nejlepší průvodce, kterého jsem kdy potkala

10. 10. 2018
Valeria

Byla jsem velmi spokojená s domluvou v CK, průvodce vynikající, doporučuji

nemám žádné výhrady

9. 10. 2018
Jiří

Dobrá organizace, skvělý pan průvodce a dobry program

9. 10. 2018
Jaroslava

Líbilo se nám s vnukem zcela vše, vynikající pan Milda, průvodce, věděl snad vše, tak vyprávěl o všem, což bylo pro nás velice zajímavé, má ohromné vědomosti, takže za nás super, páni řidiči Aleš a Franta, oba strašně příjemní, takto by zájezdy měli vypadat, ubytování zcela super, takže velká spokojenost za vše a děkujeme.

Nic takového nebylo.

9. 10. 2018
Lucie

Všechna navštívená místa předčila má očekávání, průvodkyně byla velice milá, ubytování pěkné, příjemné a v klidné lokalitě

Chtělo by to více času, viděli jsme vše co jsme chtěli, ale na nějaké zdržení nebyl vůbec čas

9. 10. 2018
Nikola

Výborná organizace, skvělý výlet a pan průvodce.

9. 10. 2018
Pavel

Dobrá lokalita, pláž, kde bylo dost místa i ve stínu, široká nabídka jídla.

Postarší vybavení apartmánu.
Točené pivo :-).

8. 10. 2018
Martina
5. 10. 2018
Gabriela

výborná dostupnost, poloha na břehu jezera Lago di Garda, ubytování nedaleko od centra městečka Peschiera s možností aktivit, poblíž benzina, supermarket, v místě krásná zahrada s bazénem, bar, wifi free, čistota pokojů, bohaté snídaně a 4 chodové večeře s možností výběru, od ubytování nedaleko pěkné cíle pro výlety, Sirmione, botanická zahrada, Monte Baldo aj. Prostředí přátelské pro děti i domácí mazlíčky :-). Doporučujeme!

ubytování nedisponuje platebním terminálem, přijímá pouze hotovost euro

4. 10. 2018
Pavel
3. 10. 2018