Kreditopad! Nakupte a shrábnete kredity! Více informací

Nad 500 Kč = kredity v hodnotě 100 Kč
Nad 1500 Kč = kredity v hodnotě 300 Kč
Nad 3000 Kč = kredity v hodnotě 700 Kč

Italské Alpy od prosince do března: doprava, 2 noci v hotelu, polopenze a skipas Hotelový skibus zdarma

Varianta: Podívejte se na dalších 13 variant
5 dní (2 noci), 1 osoba
Ne 17. 12. – Čt 21. 12. 2017
4 zákazníci
do konce

Termín:

Ne 17. 12. – Čt 21. 12. 2017

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 5 dní (2 noci)

  • Autobusová doprava tam i zpět
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Tosa
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava:

Polopenze

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 1. 12. 2017.

Podmínky uplatnění:

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a "spočítat cenu", následně "přidat do košíku".
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes zavřeno
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří

60 kilometrů sjezdovek a skipas na 3 dny. To zní jako výzva! Přijímáte ji?

iiNaskočte s CK České Kormidlo do autobusu a vypravte se za dobrodružstvím, které na vás čeká v italském zimním středisku Madonna di Campiglio. Bydlet budete ve 4 kilometry vzdáleném hotelu Tosa*** a přímo k lanovkám vás budou vozit skibusy. Zajištěnou máte i polopenzi. 

V ceně je 3denní skipas pro oblast Madonna di Campiglio s 60 kilometry sjezdovek. Areál má výhodnou polohu mezi Brentskými Dolomity a ledovci Adamello a Presanella. Nejvíce zastoupené jsou modré sjezdovky a zkušení lyžaři se mohou vydat na svah 3-Tre. Je tu krásná černá sjezdovka Amazonia, na které se pořádá Světový pohár v alpském lyžování.V areálu jsou také 2 snowparky pro snowboardisty. A ještě jedna zajímavost: zdejší kabinková lanovka Grosté patří k nejdelším na světě. Měří téměř 7 kilometrů a jízda trvá asi půl hodiny. 

Tady budete bydlet: hotel Tosa

Bydlet budete v rodinného hotelu Tosa*** ve vesničce Sant Antonio di Mavignola, 4 km od lyžařského areálu Madonna di Campiglio. Hotel má 2 skibusy, každý je určený pro 10 osob. Jezdí od 8:00 do 17:00 a o časech odjezdů k lanovce a zpět vás informuje delegát nebo recepční. V hotelu pro vás bude nachystaný dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek (mohou to být palandy). Je tu koupelna s fénem, balkon i satelitní televize. V hotelu chytíte Wi-Fi, je tu restaurace i úschovna lyží. Do nejbližšího supermarketu to máte 30 metrů, do půjčovny lyží 50 metrů. Přiobjednat si tu můžete i masáž – ta po náročném dni na svahu určitě přijde vhod. 

I o jídlo je postaráno – v ceně máte polopenzi

Z bufetu si každé ráno poskládáte snídani podle svého gusta. Večeře jsou servírované a menu je pevně dané dopředu. Nápoje se dokupují zvlášť.

Tohle si prostudujte: důležité informace o zájezdu 

  • Check-in do hotelu je možný od 15:00, check-out do 10:00.
  • První den ráno vás autobus přiveze k lanovce v Madonna di Campiglio (tudíž se budete převlékat v autobuse). Ubytování je až po lyžování, nejdříve od 15:00. 
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřené všechny vleky. Tato skutečnost vás neopravňuje k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Informace o dopravě a odjezdových místech

Příjezd a odjezd

Místenky do autobusu

Autobus není nafukovací: Informace k zavazadlům

Další informace

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Děti
  • Dítě za cenu voucheru.
Příplatky
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba. 
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.