Vypravte se k Halštatskému jezeru za magickými adventními trhy Solnohradska

99 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 1 den (0 nocí)

Termín

So 9. 12. 2017

V ceně balíčku

 • Doprava autobusem
 • Služby průvodce

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha
 • Benešov
 • Tábor
 • České Budějovice

Omezení

Výlet se koná při minimální obsazenosti 40 osob.

Uplatněte voucher do 8. 12. 2017.
 • Do 24 h od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu navylet.rezervace@email.cz 
 • Sdělte jména, příjmení, datum narození, nástupní místo, termín, kontaktní telefon a kod voucherů.
 • CA vám zašle potvrzení rezervace.
 • Při nedodržení výše uvedených podmínek voucher propadá. 
 • Dítě za cenu voucheru.
 • Cestovní pojištění.
 • Případné vstupné cca 20 €.
 • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat.
1 390 Kč 990 Kč
Ukončeno 1 390 Kč 990 Kč
Ukončeno

Jste sůl země, kázal Ježíš. Kde jinde slavit jeho narození, než v Solnohradsku?

Advent je nejen čas zklidnění, ale i nových podnětů a zážitků. Nechte se s CA NaVýlet.cz  očarovat kouzelnou adventní atmosférou Solnohradska.

V brzkých ranních hodinách vyrazíte z Čech, abyste toho spolu se zábavným průvodcem stihli co nejvíce. V Gosau se (za příplatek 400 Kč) můžete svést kočáry nebo saněmi taženými koňmi romantickou krajinou pod impozantním skalním hřebenem Gosaukamm.

V solonohradském městečku Hallstatt navštívíte snad nejpůvabnější rakouské adventní trhy a necháte se fascinovat vodopádem, který protíná samotné centrum města. V někdejším hotelu Austria, kde se seznámila mladičká Sisi s císařem Františkem Josefem, v městečku Bad Ischlu vám ukáží výjimečný mechanický betlém s 300 figurkami. A pokud se budete chtít po jízdě autobusem a procházkách magickými uličkami uvolnit, můžete se naložit v Císařských termálních lázních se slanou vodou, výhledem na hory, masážními lehátky, vířivkami a saunovým světem. Do Prahy se plní nezapomenutelných dojmů vrátíte před půlnocí.

Odjezd z Prahy je v brzkých ranních hodinách (hl. nádraží – budova ČD – zastávka před Fantovou kavárnou na magistrále, cca ve 4.00 hod.), dále je možno nastoupit v Benešově, Táboře (ČS OMV u Mc Donaldu) a Českých Budějovicích (na výstavišti Země živitelka). 

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Bad Ischl, Rakousko

Zobrazit na mapě

Gosau, Rakousko

Zobrazit na mapě

Hallstatt, Rakousko

Zobrazit na mapě
Mapa destinací

Pořádá:

NaVylet.cz

Rybná 716/24, Praha - Staré Město, CA NaVylet.cz nemá kamennou pobočku. Pro klienty jsou k dispozici na uvedeném telefonním čísle nebo emailu.

Zobrazit na mapě
Volejte Po - Ne 9:00-18:00.
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

3 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Bad Ischl, Rakousko
Zobrazit na mapě
Gosau, Rakousko
Hallstatt, Rakousko
Pořádá
Pořádá:
NaVylet.cz
Rybná 716/24, Praha - Staré Město
Více o cestovní kanceláři

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku NaVylet.cz

Hodnocení podniku NaVylet.cz

3,9/5 (1 349 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hana

Město Hallstatt má bezpochyb svůj půvab, jako město Bad Ischl. Stojí za vidění

Je to již několikátý zájezd zakoupený přes Slevomat, ale tenhle se vymyká naprosto všemu. Neprofesionální průvodkyně, která se nepředstavila. Oznámení o tom, že jsme na místě, jsme se dozvěděli při zastavení, kdy jsme měli ihned vystoupit. Navíc byla pasivně agresivní, co se týče přístupu. Byla ji položena jednoduchá otázka, co tedy v Gosau můžeme dělat, když žádná z uvedených možností není realizovatelná. A místo snahy o to najít nějaké možnosti, hrnula jen kritiku (např.: jestli si myslíme, že tady na nás jako kočár tažený koňmi bude čekat, atd.)
Všechno ji bylo jedno. Informace o odjezdu domů sdělila až po tom, co jsme se před autobusem ptali. Z autobusu navíc sdělila pouze to, že město je rovně, trhy doprava a odešla.
Cesta autobusem a zvolená místa byla dobrá. Přesto by zájezd neměl lákat zákazníky na něco, co se ví, že není možné splnit a raději zvolit méně míst a splnit to, za co člověk platí.

14. 12. 2017
Lucie

Jedním slovem katastrofa – zájezd, kde bych se bála o život jsem ještě nezažila. A to vinou absolutně amatérských řidičů, kteří jeli ve velmi špatném počasí vysoko do hor na místa, kam byl zákaz vjezdu autobusům a osobním automobilům vjezd povolen pouze s řetězy – žádné řetězy autobus neměl. Samozřejmě jsme vysoko do hor jeli na místo, kde jsme nejen neměli co dělat, ale ani tam nebylo to co průvodkyně slibovala. Navíc prolhaná průvodkyně, která absolutně nebyla schopná časově zájezd ukočírovat, nevěděla co kde je, v místech se neorientovala a utíkala skupině (očividně sama nevěděla nic, tak se prostě vypařila i nám nejrychlejším). Vánoční trhy, které se konaly jen v jednom ze slibovaných měst, slíbené lázně na které jsme měli nakonec jen hodinu a půl, takže jsme do nich nemohli jít… škoda slov. Několikrát jsme se ztratili a najeli tak 2 hodiny zpoždění – navigaci neměli, používali mobilní telefon, který „vždy vymazal trasu, protože pořád někdo volal!!“ Neporučuji a kdyby šlo dát nula hvězdiček, tak dám nulu.

14. 12. 2017
Lenka

Líbila se mi lokalita jako taková, ale určitě uděláte lépe, pokud se sem vypravíte sami, a ne s touto „úžasnou“ společností.

Nedoporučuji. Paní průvodkyně byla zřejmě v dané lokalitě poprvé, nebyla informovaná, neověřila si, zda se nějaké trhy konají, a pokud ano, tak kde, nevěděla, kde se co nachází, vedla nás k jezeru Gosausee mezi horami ve sněhové vánici s tím, že se tam nacházejí adventní trhy- žádné tam nebyly. Navíc díky nebezpečné jízdě namachrovaného řidiče autobusu autobus uvíznul v kopci ve sněhu, kam měl bez sněhových řetězů zákaz vjezdu- řetězy samozřejmě neměl, a když uvíznul a začal je hledat, našel řetěz pouze na jedno kolo…A světe div se, žádné adventní trhy nebyly ani v Hallstattu. V Bad Ischlu byla na programu prohlídka císařské vily, avšak ta byla v daném čase uzavřená, co paní průvodkyně opět nevěděla. Několik klientů projevilo zájem navštívit solné lázně Eurothermen bad resort, paní průvodkyně je však dovedla k letní plovárně Parkbad a straaašně se divila, že je v prosinci zavřená. Solné lázně se nacházejí cca 300m od této letní plovárny, když jsem komplex Eurothermen paní průvodkyni osobně ukázala, tvrdila mi, že „to není ono“. Co dodat, organizace zájezdu otřesná.

12. 12. 2017
Marie

Nádherná krajina, kouzelné městečko Hallštat a příjemné lázně.

Gosau – za necelé 2 hodiny není možné ujít skoro 14 km. K nádrži, která je vzdálená 5 km jsme došli pouze 4. Zpět nám naštěstí zastavil hodný pán a kousek cesty nás svezl. Díky tomu jsme stihli odjezd. Průvodkyně podala informace, které jsme si přečetli již v informacích. Všechny lokality jsme prošli sami a orientovali se bez její pomoci. Za těchto podmínek byl zájezd předražený.

12. 12. 2017
Klára

Hallstatt bylo pěkné městečko s vánoční atmosférou, doporučuji navštívit, ale rozhodně ne s CA NaVylet.cz. Jediné, s čím jsem byla spokojená, byly pohodlné sedačky v autobuse a to, že jsme se v pořádku vrátili do svých domovů.

Na Slevomatu.cz jsem již pár zájezdů pořídila, se všemi jsem byla moc spokojená, až na tento… Organizace výletu byla naprosto nezvládnuta, vymykala se původnímu itineráři, který nám byl zaslán. Paní průvodkyně byla zmatená, neznala základní informace a nedokázala odpovědět na klasické otázky cestujících.

Na běžném zájezdu je zvykem, sdělovat informace turistům do mikrofonu a působit na lidi profesionálně. Zde takovéto vystupování zcela chybělo, to že paní měla vadu v řeči nepočítám.. Časově nebylo možné stihnout jisté věci a plán zájezdu tím nabíral úplně jiný spád. Tento zájezd jsem zakoupila celkem 3×, i mým kamarádkám a těšily jsme se, že se něco nového dozvíme a budeme provedení vánočními městy. Bohužel jsme si vše musely zjišťovat a dohledávat sami. Tímto požaduji kompenzaci za tento nepovedený zájezd a pevně věřím, že něco podobného se již nebude opakovat.

Děkuji!

11. 12. 2017
Anonym

Zúčastnila jsem se tohoto výletu 9.12. s paní průvodkyní , která nebyla ani trochu zábavná, jak jste slibovali v propozicích. Pominu-li její jazykovou vybavenost, tak ani obsah jejího sdělení ničím nezaujal. Myslím, že byste si to měli sami vyposlechnout a zhodnotit. Slibovaný výlet kočárem nebo saněmi s koňmi v Gosau nebyl možný zrealizovat, ikdyž jsem někteří byli ochotni zaplatit požadovanou částku, ale paní průvodkyně v tom nic nedokázala podniknout. V tom případě bych zajíždku do Gosau zcela vynechala, protože pěšky nelze výlet k jezeru ve vyhrazeném časovém limitu stihnout. A ani v ostatních místech nám průvodkyně nic neukázala, nechala vše na nás. Můj dojem z výletu je, že jsme mohli v tom případě ušetřit za průvodce a jet pouze s řidičem, který nás perfektně a bezpečně dopravil na všechna 3 místa, a to i za ztížených sněhových podmínek.

11. 12. 2017
Roman

cerstvy vzduch

Dobry den,

rad bych touto cestou uplatnil reklamaci dvou voucheru, zakoupenych pro Adventni vylet na trhy u Hallstattskeho jezera, ktery se konal tuto sobotu.

Kody voucheru jsou: 5243–2555–20A-942, 6050–1809–40A-235. Jak jiz nazev napovida, hlavni lakadlo teto nabidky bylo mestecko Hallstatt.
Bohuzel se tomu tak nestalo a ke vsemu cely vylet doprovazel chaos a napeti.

Po brani lidi v praze (autobus cislo 2.) se pani pruvodkyne ani nepredstavila, nepronesla zadna uvodni slova, nic,
a jiz po 4 hodinach jizdy jsme se doslechli jmena panu ridicu
a asi 2 minutobou prednasku o historii panovnika Frantsk Josefa, to bylo vse.

Nasledoval prijezt do Gosau,
ktery byl bohuzel opozden (opet jsme o tom nebyli informovani).
Pri prijezdu nam pani Pruvodkyne opet pronesla 2 vety o meste a rekla nam, ze mame 2 hodiny,
aby jsme dosli k 7 kilometru vzdalenemu jezeru a zase zpet. Pote dodala, ze kdo si mysli, ze to nestihne, muze jet sanema tazenyma konmi.
Coz bylo lakadlo z voucheru. K nasemu prekvapeni ze tam za 2 hodiny vystridaly jen 1 sane pro max 6 osob,
a to pro skupinku o 50 lidech jaksi nestaci.
Nezbylo nam tedy, nez 2 hodiny mrznout v malem meste bez pruvodkyne, ktera se ztratila a cekat ve vanici, nez nas naberou.

Po nabrani jsme se vydali k hlavnimu lakadlu, mestecku Hallstatt.
Vsichni se moc tesili a doufali, ze faux pas s predchozim mestem se vyresi a odpocineme si zde,
jenze jeste nez jsme vystoupili, tak nam pani pruvodkyne oznamila,
ze mame rozchod jen hodinu a pul a ze pote se pojedeme odreagovat do lazni.
Jiste chapete to rozhorceni,
ze clovek jede na vanocni trhy do alp a pruvodce to srazi na hodinu a pul cisteho casu a pote oznami, ze se pojede na wellness.
Prakticky cely autobus se vzbouril, ze by chtel zustat v Hallstattu a treti mesto vynechat.
Jenze to se pani pruvodkyni nelibilo a oznamila, ze sraz za hodinu a pul.
Behem te doby se ve meste vazne nic moc nestihlo. Opet jsme se k mestu nic nedozvedeli, nemeli jsme prehled, nic.
Jelikoz jsem v Hallstattu uz byl, znam to tam. Ale spousta lidi byla dezorientovana e nevedeli ani kam, protoze je nikdo nenasmeroval.


Po hodine a pul jsme se tedy vydali do posledniho mesta Bad Ischl.
Zastavili jsme u lazni, kde nam pani pruvodkyne oznamila, ze mame rozchod na 3 hodiny.
V ten moment jsem se vazne nastval. Protoze CK nedodrzela hlavni lakadlo voucheru a kdyz se vetsina autobusu shodla, ze lazne nechce a chce zustat v hallstattu, byl to problem. A pote dostaneme volno na 3 hodiny ve meste ke kteremu jsme krom informaci o laznich nedostali zadne informace. Zde bylo cekani nejhorsi, jelikoz zacalo prituhovat a opet jsme nebyli ani nasmerovani, kde jsou trhy, nic. Pani pruvodkyne se opet vytratila a ackoliv nam bylo slibeno ze autobusy budou k dispozici, nemohli jsme se ohrat ani tam.


Nakupuji a ucastnim se voucheru u slevomatu nejaky cas a musim konstatovat, ze tenhle byl uplne nejhorsi.
Co se tyce informaci z druheho autobusu, situace byla trochu lepsi (autobus se shodl, ze do Gosau nechce a jeli primo do hallstattu), nicmene faux pas s ridicem, ktery vzteky opustil autobus muselo byt zabavne.


Timto vas tedy zadam o reklamaci obou mych voucheru v plnem rozsahu z nasledujicich duvodu:

Nesplneni hlavniho programu a to nalakani na Hallstatt a omezeno tohoto bodu na minimum
Nalakani na jezero v Gosau a sane s konmi, na co nebyla ani sance
Absolutni ignorace pruvodce.
Temer nulova komunikace ze strany pruvodce.
Zkratka tenhle vylet byl uplne o necem jinem, nez voucher sliboval.
Z vylety jsme si odnesli maximalne tak chtipku z neustaleho promrzani

Bohuzel jsem s timto vyletem hluboce zklaman, nicmene doufam, ze ma reklamace bude vyrizena bez problemu a tesim se na dalsi, snad jiz vydarene vylety a pobyty.

Hezky den,

Roman Pantl

11. 12. 2017
Vít

Naprosto strašná průvodkyně , nedokázala ani říci , kdy bude zpět odjezd , vystoupila z autobusu a celý autobus čekal co se bude dít, byla tam zbytečná . V Gosau nám dala dvě hodiny a myslela , že půjdeme 14km na jezero a zpět , přitom se dalo přijet pod jezero. To , že neuměla pořádně česky to už je jen maličkost.

Perfektní řidiči autobusu a to myslím , že slovo perfektní je málo díky

11. 12. 2017
Kateřina

Lokalita místa je snad jediné co se mi na tomhle výletu líbilo. Hallstatt je nádhera, rozhodně se ráda sem znovu podívat, ale co si budeme povídat. Radši po vlastní ose :D

Již po pár chvilkách co jsme byli zanecháni osudu v Gosau, kde se slovy paní průvodkyně se můžeme projet saněmi nebo jít 5km k jezeru pěšky, na což máme pouze dvě hodiny a že to těžko stihneme, sme pochopili v jakém duchu se ponese celý výlet. Bohužel, se musím přidat k ostatním stížnostem, ale organizace tohoto zájezdu byla naprosto KATASTROFÁLNÍ! Za tohle, bych Vám nezaplatila ani korunu. To co bylo tak hodně propagováno jako je Hallstatt tak na něj dostaneme pouze dvě hodiny času??? Nemluvě o tom, že Váš nadpis Vánoční trhy bych raději již příště nepoužívala. Asi máme každý jiný jinou představu. Mimochodem, paní průvodkyně byla naprosto neschopná odpovedet na banální otázky, kde se máme sejít, kudy máme jít. Nemluvě o informacích podávaných, až když byla půlka autobusu venku. Upřímně, po téhle zkušenosti si nejsem moc jistá, zda bych ještě nějaký podobný zájezd koupila. I já budu požadovat kompenzaci od Slevomatu. Naprostá ztráta času, z místa které je tak nádherné si odvážím vzpomínky jen na neschopnou paní organizátorku a rozhořčení celého autobusu. Rozhodně nedoporučuji.

10. 12. 2017
Zdeňka

lokalita byla prekrasna

zadne adventni trhy se nekonali ani v jednom ze 3 mest ktere jsme navstivili, cely vylet byl spatne zorganizovany, nemeli jsme zadne informace o lokacich, nase pruvodkyne nas nechala vyjit z autobusu a dale se vubec nestarala, museli jsme si veci ktete jsme chteli videt najit sami protoze i kdyz jsme polozili otazku bud odpivedela na neco uplne jineho anebo nevedela a tudiz nam rekla at se podivame na mapu.....v Gosau jsme se vsichni tesili na vylet k jezeru, vylet sanemi…meli tam pouze jedny sane pro 45 lidi!!!!anebo jsme mohli jit 5 km pesky na coz jsme meli pouze hodinu a pul dojit tam a zpet…v Bad Ilschu to same a jeste nam zkratili pobyt…proste sileny…

10. 12. 2017
Eliška

Krásné zasněžené městečko Hallstatt! Vypadalo to tam jako v pohádce, ale kdybychom tam jeli sami autem, udělali bychom lépe.

Služby průvodkyně byly dost podprůměrné. Kdybychom tam byli sami, vyšlo by to na stejno. K tomu dost nezkušení řidiči, kteří ani nebyli schopni nandat sněhové řetezy. Cestou jsme se několikrát otáčeli, protože řidiči jeli úplně opačným směrem, než jsme potřebovali. Společnost tedy nedoporučuji, ale Hallstatt ano!

10. 12. 2017
Veronika

Jediné co mohu hodnotit kladně je město Hallstatt, které je opravdu pěkné.

Tento zájezd byl opravdu naprostá katastrofa. Nevím kde mám začít , nikdy v životě jsem nic tak hrozného nezažila. Řidiči autobusu byly naprosto neprofesionální , bála jsem se doslova o svůj život i svojí rodiny. To co předvedli v horách u jezera Vorderer Gosausee, byla naprostá katastrofa. Prakticky riskovali životy celého autobusu . Neuměli ani nasadit sněhové řetězy a raději riskovali a klouzali v horách dolů. Takový adrenalin jsem opravdu ještě nezažila. Trhy které jsme navštívily, tedy jestli se vůbec dá napsat trhy?. Jednalo se o 6 stánků na kraji lesa a dvě salaše, kde místní nabízeli svoje produkty. Pomalou chůzí 10min ale byly jsme 70/80 minut a pořád venku .Nebyla jiná možnost, žádné místo na ohřátí -pouze oheň u jednoho stánku s jídlem. Katastrofa .
Další co mě vadilo byla paní průvodkyně , která nám utekla. Ve městě Hallstatt jsem po jízdě potřebovala na wc ale již jsme ji nenašly. Byly jsme nuceni vše absolvovat sami , to samé se pak opakovalo i v Bad Ischlu.
Doslova na kolena mě položili slova paní průvodkyně v autobuse , kde do mikrofonu shrnula výlet jako velmi povedený s krásnými trhy , které ani ve Vídni nemají a jako třešničku na dortu dodala že děkuje i pánům řidičům za perfektní jízdu.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po Slevomatu budu požadovat adekvátní kompenzaci za prožitý stres.

10. 12. 2017
Anonym

První věc – když jsme (se spožděním) dorazili do Hallstatu, paní průvodkyně nám oznámila, že tu budeme 2 hodiny a pak se přesouváme. Vzhledem k tomu, že hlavní náplní dne měla být PŘEDEVŠÍM návštěva Hallstatu, tak 2 hodiny na rozchod byly opravdu nepochopitelné. Sraz u autobusu tedy měl být okolo půl 1. Když jsme prohledali celé městečko a hledali vánoční trhy, na které jsme si zájezd zakoupili, paní průvodkyně nám oznámila, že trhy se otevírají až v 1 hodinu, ale my už odjíždíme. Takže jsme přišli o hlavní náplň výletu a jen se loudali 2 hodiny městem sem a tam. Opravdu skvělé v –6 stupních. Poté jsme se tedy odebrali na další trhy, které měly být u nějakého ledovce. Pan řidič vyjížděl asi 30 minut jeden zasněžený kopec – asi ho sníh v horách v prosinci velmi překvapil a řetězy mu nic neříkali. Když jsme tedy konečně dorazili k ledovci, na místě absolutně nic nebylo. Žádné trhy, jen jedna zavřená hospoda. Paní průvodkyně velmi překvapená, že prý tam vždycky byly…zvláštní. Po 15 minutovém rozchodu jsme se tedy vidali do Bad Ischlu, kdy si po cestě pár účastníků všimlo trhů s koňským spřežením, kam se patrně paní průvodkyně chtěla dostat. Tak jsme tedy zastavili tam. Na místě bylo pár stánků uprostřed ničeho. Průvodkyně ohlásila hodinu a půl rozchod, načež když se jí pár lidí snažilo vysvětlit, co tady asi budeme tak dlouho dělat, tak řekla, že tedy rozchod bude na hodinu, ale že neví, kdy se vrátí ti, kteří měli zájem o projížďku na koňském spřežení, takže kdyžtak budeme čekat. Neuvěřitelné. Průvodkyně absolutně bez jakýchkoli informací. Po hodině a 20 minutách mrznutí na trzích, se paní průvodkyně ráčela za námi dostavit. Vyrazili jsme do Bad Ischlu, kdy nám po cestě vyprávělá absolutně nesmyslné informace o životě Sisi. Výklad evidentně četla z papíru, skákala z jedné věci na druhou, stále se opakovala. v Bad Ischlu jsme měli rozchod zase 2 hodiny. Návštěva lázní, na kterou se většina autobusu těšila, byla absolutně nesmyslná v tomto časovém rozmezí, takže jsme si asi měli dělat, co chceme. Průvodkyně tedy nabídla prohlídku města, ale než jsme my poslední stihli vyjít z autobusu, paní průvodkyně již byla dávno pryč a absolutně jí nezajímalo, co se děje se zbytkem skupiny.
O příšerné jízdě řidičů, kdy stále přejížděli místa, na kterých měli vystupovat lidi, nebo nedodržené pauze po 3 hodinách ani nebudu mluvit.

Průvodkyně aboslutně nekompetentní, řidiči asi zrovna vylezli z autoškoly a organizace cestovní kanceláře absolutně selhala.

Celý den se tak stal bezcenným a 899 Kč jsme všichni vyhodili do vzduchu. Na základě výše uvedených skutečností považuji za seriózní řešení navrácení určité částky z výletu alespoň jako omluvu, která se nám od průvodkyně ani nedostala a především za nenaplnění programu výletu.

10. 12. 2017
Denisa

Vážení, vykašlete se na to a běžte na Staromák svařák. Tohle jsem fakt ještě nezažila… Průvodkyně totálně mimo, jediné co udělala bylo, že nám přečetla pár vět o Rakousku a navštívených městech z netu a když jsme vylezli z autobusu, tak na naši žádost a naléhání ukázala rukou směr do centra města. To jako myslíte vážně??? Budu to řešit, stálo nás to čas, který nám nikdo nevrátí. Vyházet lidi z busu a hotovo? Copak jste Flixbus? Motali jsme se po městech a hledali aspoň to, co bylo na voucherech slibované. První zastávka v Gosau (projížďka sáněma a návštěva jezera)… Kočáry dva, cena sice 400,– ale paní průvodkyně nevěděla jestli je to cena za jízdu tam nebo obousměrná (jen tam samozřejmě!!) a jestli se to vůbec stihne. 2 kočáry na celý autobus, no nestihli jsme nic.. „Můžete JET i pěšky, je to odsud 5km, sraz za 2 hodiny“. Krásná zastávka, jen co je pravda. V dalším městě jsme vystoupili a po naléhání všech cestujících nám bylo jasně řečeno, že paní průvodkyně je jen doprovod, nikoliv průvodce (příště jí prosím Vás nechte doma u kamen a pošlete jen řidiče, vyjde to pro všechny líp). V posledním městě též katastrofa, údajné muzeum s figurkami jsme hledali jak idioti s mapama na telefonu a bloudili zmrzlí městem. Celej „ZÁJEZD“ jako jeden velkej vtip. Je to celkem škoda, města sama o sobě byla krásná, ale když nevíte co a kde hledat., těžko nasajete nějakou atmosféru. Po zavolání na CK mi bylo řečeno, že paní se nám má věnovat a ihned jí zavolají a problém vyřeší (to bylo již v městě prvním). Takže pro mě a myslím si že i pro většinu cestujících z našeho busu si tahle cestovka už nikdy neškrtne. Na místě slevomatu bych opravdu zvážila rozvázání spolupráce, protože si tím akorát kazíte pověst. Pevně věřím, že podobných recenzí se tu objeví víc ;-) svařáku zdar.

10. 12. 2017
Anonym

paní průvodkyně .....vcelku zmatená, chaos, z výkladu o Rakousku si asi celý autobus bude pamatovat pouze že F. Josef chlastal…doslova cituji paní průvodkyni… v Gosau nás vysadili a bylo nám řečeno že máme na 14 km pěší cestu k jezeru 2 hodiny..... o této procházce jsme vůbec netušili, prezentace návštěva vanočních trhů .....tak asi každý máme jinou představu o tom co jsou trhy … jako 2 stánky se svařakem a párkama ja nepovažuji za vanoční trhy…cestovku bych nedoporučila

10. 12. 2017
Miroslav

Jediné pozitivum byla navštívená místa.

Adventní výlet na trhy u Halštatského jezera
9. prosince 2017, autobus č. 1, paní průvodkyně ZLÁMALÍKOVÁ

Katastrofa! Ani nevím, čím začít dříve. Tak to vezmu chronologicky. Už cestou v Čechách řidič zabloudil po výjezdu z Tábora, byla tam sice objížďka, ale nesmyslně se motal až za Soběslav. Další bloudění nastalo v Rakousku, kdy za Gmundenem špatně odbočil a nesmyslně jel horskou silnicí Grossalm Strasse k jezeru Attersee, odkud se vracel do Bad Ichslu a pak teprve jel do Hallstattu. Horská silnice L544 není určena pro autobusy a od listopadu do dubna jsou na ní povinné sněhové řetězy, které jsme neměli. Autobus při nesmyslném přejezdu sedla nebezpečně klouzal.
Po velmi opožděném příjezdu do Hallstattu paní průvodkyně ZLÁMALÍKOVÁ ani nevyčkala vystoupení všech cestujících z autobusu a nevysvětlila, kudy kam jít. Napálila v podmínkách sněhové břečky absolutně neadekvátní tempo chůze a vůbec nestarala o cestující, kteří nestíhají. Žádná domluva, vše jí bylo jedno. Starala se pouze o to, aby si nafotila všechna místa, a měla důkazy, že ona sama tam byla.
Následoval přesun do Gosau, kde měla být romantická projížďka s kočáry a saněmi taženými koňmi. Průvodkyně se nejprve ptala v hotelu ve vesnici, kam vlastně jet. Pak navedla řidiče horskou silnicí k jezeru Vorderer Gosausee, kde nezastavil na parkovišti, ale snažil velmi riskantně vyjet až přímo k jezeru, kde neměl s autobusem co dělat. Výjezd se nepodařil, zapadli jsme do závěje. Prázdný autobus nakonec nahoru vyjel a teprve tam se řidiči snažili nandat sněhové řetězy. Ukázalo se však, že to nezvládají a z jejich odposlechnutého rozhovoru a jednání vyplynulo, že budou riskovat pokutu (a především naše zdraví a životy) jízdou bez řetězů. Zpět dolů jsme doklouzali jen s velkým štěstím v pořádku. U jezera nebylo nic kromě větru a sněžení.
Průvodkyně následně rozhodla, že odjedeme rovnou do Bad Ischlu. Jen díky spolucestujícím, kteří si z okna autobusu všimli, že adventní trhy jsou o něco níže proti přehradní nádrži, jsme průvodkyni donutili, zastavit tam.
Trhy byli moc hezké, ale kdybychom si jich sami nevšimli, přišli bychom o ně. Koně s kočárem nechala průvodkyně odjet a zájemci mohli jen na vůz s plastovou plachtou pro 15 lidí hromadně. Romantika jako prase! Absolutně neodpovídající popisu zájezdu. Nakonec jsme při dojezdu dál čekali na průvodkyni, která absolutně nebyla schopná zájezd časově organizovat a nechávala nás opětovně zbytečně mrznout, neboť jsme věčně byli nuceni čekat na ní a její malou skupinu. O většinu zájezdu se nijak nestarala. Mapy okolí Hallstattu a Gosau jsme dostali až cestou večer, když už byla tma, a ještě početně nevyšli ani zdaleka na celý autobus.
Vlivem všech předešlých komplikací jsme do Bad Ischlu dojeli až v 16.15 h, následoval prohlídka města, kdy průvodkyně s několika nejrychlejšími proběhla povinná místa a vše si nafotila. O zbytek zájezdu se absolutně vůbec nestarala. Opravdu jsme netušili, kam jít, kde je centrum města, kde adventní trhy, vila a cukrárna Sisi, vůbec jsme se neměli, jak orientovat. Co se týče návštěvy termálních lázní, byli jsme jako cestující od průvodkyně informováni, že je tam i saunové centrum, ale jaksi už nedodala, že se platí zvlášť do bazénů a do saun. Protože šlo zaplatit vstup pouze na 4 hodiny a my měli necelé dvě, nemělo smysl takhle vyhazovat peníze.
Cestou zpět jsme si opět užily bloudění, když řidič absolutně nesmyslně najel na dálnici A1 ve směru na Salzburg. Nebyla tam žádná objížďka ani jiný logický důvod. Chybu zjistil asi po 15 kilometrech a dalším exitu se otočil do správného směru na Linz. Za celou cestu až do Prahy ani jednou nezastavil vyjma výstupu cestujících v cílových městech a soustavně porušoval rychlostní předpisy, jen aby dojel do Prahy s co nejmenším zpožděním. Byla to velmi riskantní jízda s množstvím ostrých brzdění a průjezdu vesnic velkou rychlostí. Ještě i centrem Prahy projížděl tak, že jsme měli strach, jestli dojedeme v pořádku.

Po tomto zážitku jsme se s manželkou rozhodli, že s danou cestovní kanceláří už nikdy nikam nepojedeme a budeme po nich či po Slevomatu požadovat adekvátní kompenzaci za prožitý stres, který byl na úrovni trestního oznámení za obecné ohrožení.

Již nikdy více!

10. 12. 2017
Marie

Krasná zasněžená příroda Rakouska.

Naprosto nezvládnutá organizace času a příšerná průvodkyně Gábina, horší průvodkyni jsem ještě nezažila. Byla protivná a nevěděla co a jak. Jeli jsme s kamarádkou, ale nekoupila jsme si za jejich příplatek 100 Kč na osobu místenku tak jsme seděli každá jinde. První naše zastávka byla v Gosau, ale vůbec nevím proč. Údajně jsme měli mít projížďku s koňmi. Na místě stály 2 povozy a hned byly obsazené jinými turisty. Úžasná paní Gábina nám rozdala mapy, že 7 km daleko je jezero, ale nestačíme tam dojít ani se vrátit. Rozchod nám dala na 2 hodiny ve vesnici kde nebylo nic a řekla že to máme v programu a víc se s námi nebavila. Po dvou hodinách čekání nás vyzvedli a odvezli do Hallstatu, kde bylo dohromady 5 stánků se svařákem a víc nic. Opět rozchod 2 hodiny a neskutečná zima. Třetím místem, na které jsme se těšili nejvíce byli termální lázně. V itineráři cesty, co Vám pošle cestovka, nebyli žádné informace, tak jsem vše zjišťovala telefonicky. Nekompetentní paní Gábina zřejmě neumí mluvit do mikrofonu a tak čekala u autobusu až lidé vystoupí s tichým hlasem poví informace, které slyší jen první řada. Poté se sebrala, zavěsila do nějakého pána a se slovy, že není průvodce ale pouze doprovod a zařídit si to máme sami odešla. Na lázně, které stojí 19 euro na 4 hodiny jsme dostali jen 2 a pul hodiny. A najít jsme si je museli sami, obíháním budov a ptaní se po restauracích. Což nám tak půl hodiny zabralo. Chyběly i základní informace o místech kam jedeme. Dostali jsme jen vysvětlení kdo byl císař František Josef I a vyprávět nám to začala od jeho smrti. Bohužel neumí dobře česky (zřejmě cizinka) tak to byl opravdu skvostný výklad.
S touto cestovkou jsem jela poprvé a naposled. Vyhozené peníze a zničený výlet. Naštvaný byl celý autobus. Paní Gábinu bych na hodinu vyhodila z práce a zbavila licence – pokud vůbec nějakou má. NEDOPORUČUJI !!!

10. 12. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.