Nabídku Smyslná doteková terapie pro ženy mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Objevte v sobě skrytý žár: Doteková terapie v délce 90 či 150 minut

Varianta: Podívejte se na další variantu
90 minut
Koupit za 999 Kč 2 000 Kč
Můžete zakoupit max. 5 voucherů na osobu.
5 zákazníků
do konce
už jen 35 ks

V ceně varianty:

  • masáž „Doteková terapie pro ženy“ v délce 90 minut
  • nápoj pro osvěžení
  • k dispozici sprcha, WC,  závěrečný odpočinek 

Platí do:

31. 12. 2017

Podmínky uplatnění:

Rezervace: termín si zamluvte prostřednictvím online formuláře a do poznámky uveďte kód voucheru.

Více informací jak uplatnit voucher
Kontraindikace

Kde uplatnit:

Doteksrdce

Křídlovická 68, Brno - Střed, dvoupatrový objekt mezi bytovkami

Dnes otevřeno 9:00–20:00
Sobota a neděle otevřeno dle objednávek po domluvě. Křídlovická 68, Brno, 603 00 (dvoupatrový objekt mezi bytovkami). MHD: Zastávka Křídlovická (u haly RONDO), tram. č.8., bus č. 60 a 61. Poté po Křídlovické k žel. viaduktu (směr k ul. Opuštěná), asi 250 metrů. Autem: Vjezd do Křídlovické je možný z ul. Nové sady (od křižovatky s Poříčím) nebo pod viaduktem od křižovatky Uhelná – Opuštěná vjedete vpravo do Křídlovické. Parkování – vjezd mezi bytovkami do areálu skrze otevřenou volnou bránu.

Že dotek léčí není jenom prázdná fráze či nabubřelá mantra. S citem a souzněním jde všechno snáze. A přesvědčí vás o tom tantra.

Masáží je pestrá škála a každá působí trochu jinak. Ta doteková je bezesporu masáží nejsmyslnější a velmi intimní. Není ale třeba se ničeho bát, milé dámy. Pod doteky profesionála Honzy Velcovského ze studia DotekSrdce zažijete něco zcela nového: harmonii těla, duše i mysli. 

„Bezproblémová domluva, krásné prostředí. I přesto, že jsem šla na masáž poprvé a byla značně nervozní, tak jsem z ní odcházela nadšená a to především díky naprosto profesionálnímu a zároveň empatickému přístupu pana Vencovského. Určitě všem doporučuji.“ —Veronika S. (Slevomat)

Dotek, který léčí i duši

Před masáží proberete s masérem téma spojené s vaší touhou i sexualitou či partnerské vztahy a ujasníte si, co od terapie čekáte: zda chcete zvýšit citlivost těla nebo v sobě třeba rovnou probudit spoutanou divokost. Cítíte potřebu změny a nevíte, jak na ni? S pomocí na to přijdete.

Masér bude vašim průvodcem k přirozenosti i trpělivým posluchačem a pozorovatelem, který nesoudí a neodsuzuje. Díky citlivé komunikaci a dotekům odhalíte, co svazuje vaši ženskou stránku a zaměříte se společně na to, jak své tělesné pocity umět kvalitně a beze studu prožít.

I vy v sobě máte nevyčerpatelný zdroj emocí a pozitivní energie. Stačí se umět otevřít, sebevědomě prožívat radost z celé své bytosti a být šťastná v každém okamžiku

Kalkulace ceny

Další informace

Rezervace: termín si zamluvte prostřednictvím online formuláře a do poznámky uveďte kód voucheru. 

Storno podmínky

Rezervaci je nutné zrušit 3 dny předem.

Hodnocení podniku

4,8/5 (68 hodnocení)
Terezajassakova

Doporučuji všem :) Poznáte nepoznané ♥ K Honzovi chodím na masáž pravidelně a vždy jde do hloubky a k vašemu zdroji :) S úctou T.

29. 7. 2017
Marta

Masáž jsem absolvovala u maséra Honzy a byla jsem spokojená. Profi přístup a příjemná atmosféra, nové prostředí pěkné, lépe dostupné z centra.

21. 7. 2017
Seidlovaveronika

Bezproblémová domluva, krásné prostředí. I přesto, že jsem šla na masáž poprvé a byla značně nervozní, tak jsem z ní odcházela nadšená a to především díky naprosto profesionálnímu a zároveň empatickému přístupu pana Vencovského. Určitě všem doporučuji. Já sama si ten báječný relax ráda zopakuji:)

31. 8. 2017

Všechna hodnocení