Kreditopad! Nakupte a shrábnete kredity! Více informací

Nad 500 Kč = kredity v hodnotě 100 Kč
Nad 1500 Kč = kredity v hodnotě 300 Kč
Nad 3000 Kč = kredity v hodnotě 700 Kč

Ocelové visací náušnice Princess Rivoli s krystaly Swarovski

Varianta: Podívejte se na dalších 20 variant
Náušnice Princess Rivoli – Crystal F
Koupit za 349 Kč 599 Kč
Můžete zakoupit max. 5 voucherů na osobu.
20 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Náušnice Princess Rivoli osázené krystaly z dílny Swarovski. Náušnice jsou vyrobeny z kvalitní oceli, která nevyvolává žádné alergické reakce, vyniká svou barevnou stálostí, je odolná vůči oděru, oxidaci i korozi.

 • Barevné provedení krystalu: Crystal F
 • Materiál náušnic: chirurgická ocel 316L
 • Osázení: krystal Swarovski®
 • Typ krystalu (pecka): Xirius Chaton SS22
 • Typ krystalu (visací): Rivoli Chaton 1122 
 • Průměr krystalu (pecka): 4.90–5.10 mm
 • Průměr krystalu (visací): 12 mm
 • Rozměry náušnic: 13 × 23 mm
 • Zapínání náušnic: na puzetu
 • Váha: 2,6 g
 • Vyrobeno v České republice 

Doručení:

Česká pošta
59 Kč (7 prac. dní)

Doručuje obchod:

Dostupné varianty:

Šperky se Swarovski krystaly jsou srdeční záležitostí.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým vkusným šperkem. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv výrobek, který zdobí krystaly Swarovski, pak vězte, že nemůžete šlápnout vedle – oslnivý třpyt, barevné variace a naprosto precizní zpracování vás na první pohled přesvědčí, že jste si vybrali správně.

Těmito náušnicemi určitě oslníte všechny ve svém okolí - ať už se jedná o svatbu, ples, či jinou slavnostní příležitost.

Náušnice Princess Rivoli Unique jsou osázené barevnými krystaly pocházejícími z dílny rakouské společnosti Swarovski®. Díky pokovené zadní straně krystal odráží daleko více světla a září na všechny strany. Náušnice jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli, která je známá pro své vynikající vlastnosti – je hypoalergenní, tzn. že nevyvolává žádné alergické reakce. Neoxiduje, na povrchu se netvoří žádné skvrny. Vyniká barevnou stálostí – tzn. nemění barvu a udržuje si svůj lesk. Je vysoce odolná vůči odření a poškození.

Krystaly Swarovski odrážejí světlo a tím vytvářejí krásné barevné odlesky. Barvy krystalu se mění podle úhlu dopadu paprsku světla. Na fotografiích se mohou barvy krystalu Swarovski mírně lišit, i když se jedná o stejnou barvu krystalu, a to i v závislosti na nastavení barev vašeho monitoru.

Na jedno poštovné můžete objednat až 5 ks zboží v rámci všech aktuálních akcí. Zboží je v rámci tohoto poštovného současně i pojištěno pro případ ztráty.

Poznámka: Aby byla zachována čirost a půvab kamenů a nedošlo k poškození šperku, dodržujte pokyny pro správnou péči o ocelové šperky. Více informací k péči o tyto šperky naleznete zde

Adresa pro případné vrácení zboží:

Stanislav Mácha, Tachovská 67, 323 00 Plzeň

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny