Lyžovačka v Passo Tonale: ubytování s polopenzí, doprava a 3denní skipas v ceně Skipas do střediska Adamello ski

Varianta: Podívejte se na dalších 25 variant
5 dní (2 noci), 1 osoba
St 28. 3. – Ne 1. 4. 2018
0 zákazníků
do konce

Termín:

St 28. 3. – Ne 1. 4. 2018

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 5 dní (2 noci)

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Villa Quies
  • 2× polopenze (večeře bez nápojů)
  • Skipas na 3 dny pro oblast Passo Tonale (Adamello)
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava:

Polopenze

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 24. 11. 2017.

Podmínky uplatnění:

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a "spočítat cenu", následně stiskněte "přidat do košíku".
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko "pokračovat".
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří

Co mají společného divadlo a lyže? Prkna, která znamenají svět.

Užijte si s CK České Kormidlo perfektní lyžovačku v Passo Tonale. Ubytování na dvě noci s polopenzí, dopravu autobusem a skipas do střediska Adamello ski máte již v ceně. Skibus se nachází v blízkosti hotelu.

Lyžování téměř po celý rok

Díky propojení areálů Passo Tonale a Ponte di Legno vznikla jedinečná značka Adamello ski. Středisko zaručuje lyžování na 100 km sjezdových tratí včetně ledovce Presena, na který se pohodlně dostanete novou lanovkou. Ponte di Legno a Passo Tonale nabízí sjezdovky všech obtížností. Jižní slunné svahy mají ideální podmínky pro začátečníky a rodiny s dětmi. Severní svahy zase přilákají pozornost zkušenějších lyžařů.

Skutečnou perlou je černá 3km sjezdovka Paradiso padající z Passo Paradiso až do Tonale. Pokud upravené sjezdovky nejsou nic pro vás, využijte šesti freeridových až ski alpinistických tras. Snowboardisti se jistě vyřádí v Adamello Freestyle Areně v Passo Tonale.

Ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu*** s polopenzí

Ubytování budete v nově zrekonstruovaném hotelu Villa Quies, který leží na slunném místě v klidné části vesničky Vezza´d Oglio. Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny. Nachází se cca 400 m od centra (5 min pěší chůze), kde najdete restauraci, bar, lékárnu a obchod s potravinami. Zastávka skibusu, který vás doveze do lyžařského střediska Temu (cca 8 km), se nachází hned za hotelem. 

Hotel je vybaven recepcí, barem, jídelnou, úschovnou lyží, WiFi připojením a výtahem. Na každém patře je prostorná terasa s posezením. Prostorné 2-lůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení a topení.

Stravování formou polopenze

Snídaně bufetová a večeře jsou servírované o 2 chodech s pevně sestaveným menu, salátový bufet a dezert. K večeři se podává voda zdarma, ostatní nápoje jsou za poplatek.

CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží u některých hotelů společenská místnost. V případě ubytování Villa Quies je to v autobuse.

Místa a orientační časy odjezdu.

Důležitá upozornění.

Kalkulace ceny

Další informace

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Děti
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
Příplatky
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.