Lyžování v Itálii a Slovinsku: doprava, hotel s polopenzí a saunou i 3denní skipas Ski areál Kanin/Sella Nevea

Varianta: Podívejte se na dalších 20 variant
5 dní (2 noci), 1 osoba
Po 12. 3. – Pá 16. 3. 2018
10 zákazníků
do konce

Termín:

Po 12. 3. – Pá 16. 3. 2018

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 5 dní (2 noci)

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Forte***
  • 2× polopenze
  • 3denní skipas pro 2 oblasti - Ski areál Kanin/Sella Nevea
  • Wifi (jen u recepce a u baru)
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku 

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

  • Ostrava - příplatek 300 Kč/osoba - 20:00
  • Frýdek-Místek - příplatek 300 Kč/osoba - 20:20
  • Nový Jičín - příplatek 300 Kč/osoba - 20:40
  • Hranice - příplatek 300 Kč/osoba - 21:10
  • Olomouc - příplatek 300 Kč/osoba - 21:45
  • Prostějov - příplatek 300 Kč/osoba - 22:10
  • Vyškov - příplatek 300 Kč/osoba - 22:30
  • Brno - 23:00
  • Mikulov - 23:55

Strava:

Polopenze

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Uplatněte voucher do 17. 12. 2017.

Podmínky uplatnění:

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a "spočítat cenu", následně "přidat do košíku".
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko "pokračovat".
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří

Na lyže do Itálie, nebo do Slovinska? Můžete si hodit korunou, poslepu zapíchnout prst do mapy, losovat… nebo zkusit obě země zároveň.

Provětrejte svou lyžařskou výbavu na svazích ve Slovinsku a Itálii zároveň. Na perfektní lyžovačku v Alpách vás zve CK České kormidlo, která vás až na místo doveze autobusem, ubytuje ve 3* Sport Hotelu Forte, zajistí polopenzi a hlavně vás vybaví 3denním skipasem do přeshraničního areálu Kanin/Sella Nevea. Na vás je jen vybrat termín, nabrousit hrany, najít obě hůlky a vyrazit!

O ski areálu: parádní sjezdy i výhledy

Kanin/Sella Nevea nabízí 30 km rozmanitých sjezdovek, kde si každý lyžař najde to své. Na italské straně jsou převážně sportovní sjezdovky, které pro trénink využívají i profi lyžaři, mírnější slovinská strana nabízí úchvatné výhledy a za slunečného počasí odtud dohlédnete až na Triglav a k Jadranu. Ski areál vyhledávají také milovníci freeridu a nespoutané přírody.

Jednoduchý hotel s polopenzí a relax v sauně

Z hotelu jste na sjezdovce za pár minut – k areálu Sella Nevea je to asi 80 metrů. Ubytování je spíše jednodušší a vybavení starší, vy jste ale přeci na horách hlavně proto, abyste byli venku. Každopádně tu najdete vše, co lyžař potřebuje: úschovnu lyží, bar, restauraci a dokonce saunu, kde si po dni na svazích zarelaxujete (vstup je zdarma, zarezervujete si ho na recepci). K Wifi se připojíte u baru a u recepce.  

Dvoulůžkové pokoje je možné rozšířit o 2 přistýlky, mají vlastní sociální zařízení, fén, telefon a televizi, některé i balkon. Snídaně jsou sladké i slané se studenými i teplými nápoji, u večeře budete mít výběr z několika jídel, ovoce, zeleniny a dezertů a zdarma dostanete vodu.

Check-in a check-out

Lyžovat budete od první do poslední chvíle – v den příjezdu a odjezdu si v hotelu schováte zavazadla a budete se tu moci převléknout. Většinou k tomuto účelu slouží společenská místnost, mohou ale nastat výjimky.

Odkud a v kolik hodin se vyráží, orientační časy odjezdů

Další informace

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Děti
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
Příplatky
  • Cestovní pojištění.
  • Povinná vratná kauce na skipas je 5 €/os.
  • Povinná pobytová taxa je cca 1,5 €/os./den (platí se na místě).
  • Místenka do autobusu stojí 150 Kč/osoba. (Nelze požadovat konkrétní číslo sedačky, jelikož každý autobus má jiný zasedací plán, při rezervaci místa uveďte řadu sedadla a stranu autobusu. Ve výjimečných případech nemusí být vašemu požadavku na konkrétní sedadlo vyhověno, pak vám vrátí peníze za místenku.)
  • V ceně má každá osoba přepravu 1 cestovního zavazadla (sportovní taška nebo kufr, nikoli neskladné krosny) a 1 lyžařského vybavení (lyže nebo snowboard, zabalené v obalu včetně všech částí). Pokud si chcete vzít lyže i snowboard, připlatíte předem 300 Kč nebo na místě 400 Kč.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • CK má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.