Italské sjezdovky ve Val di Sole: doprava, polopenze, skipas i bazén v hotelu Skipas pro oblast Folgarida/Marilleva

Varianta: Podívejte se na další 3 varianty
5 dní (2 noci), 1 osoba  ·  Termíny A
41 zákazníků
do konce
už jen 49 ks

Termín:

V období do 1. 4. 2018 podle dostupných kapacit. Termín si rezervujete sami.

V ceně varianty:

Pro 1 osobu na 5 dní (2 noci)

  • Autobusová doprava
  • 2× ubytování ve 2lůžkovém pokoji v hotelu Sole Alto ***
  • 2× polopenze (večeře bez nápojů)
  • Skipas na 3 dny pro oblast Folgarida/Marilleva
  • Povlečení a ručníky
  • Služby oblastního delegáta
  • Pojištění CK proti úpadku

Termíny A: 26. 3. – 30. 3. 2018 

Doprava:

Autobusem

Nástupní místa:

  • Brno - 17:30
  • Velké Meziříčí - 18:15
  • Jihlava - 18:45
  • Humpolec - 19:00
  • Praha - 20:30
  • Beroun - 21:10
  • Plzeň - 22:00
  • Rozvadov - 22:50

Strava:

Polopenze

Omezení:

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna.

Uplatněte voucher do 1. 2. 2018.

Podmínky uplatnění:

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a "spočítat cenu", následně stiskněte "přidat do košíku".
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko "pokračovat".
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
Více informací jak uplatnit voucher

Destinace:

Pořádá:

CK České kormidlo

Okružní 783/39, Brno – Lesná

Dnes otevřeno 7:00–18:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
U nás se nekouří

Znáte dobře zimní pranostiky? Únor bílý – svaly díky lyžování sílí. Březen – ze sjezdovek jen tak neslezem.

Sezona na italských svazích ve Val di Sole je v únoru a březnu v plném proudu, zajistěte si své místo na lanovkách a sjezdovkách. Naskočte do autobusu CK České kormidlo a nechte se dovézt do střediska Folgarida-Marilleva, kde se ubytujete a do terénu vyrazíte s 3denním skipasem.

  • Termíny A: 26. 3. – 30. 3. 2018
  • Termíny B: 10. 3. – 14. 3.,12. 3. – 16. 3., 14. 3. – 18. 3., 16. 3. – 20. 3., 18. 3. – 22. 3., 20. 3. – 24. 3., 22. 3. – 26. 3., 24. 3. – 28. 3., 28. 3. – 1. 4. 2018
  • Termíny C: 4. 3. – 8. 3., 6. 3. – 10. 3., 8. 3. – 12. 3. 2018
  • Termíny D: 2. 2. – 6. 2., 4. 2. – 8. 2., 6. 2. – 10. 2., 8. 2. – 12. 2., 14. 2. – 18. 2., 16. 2. – 20. 2., 18. 2.– 22. 2., 20. 2. – 24. 2., 22. 2. – 26. 2., 24. 2. – 28. 2., 26. 2. – 2. 3., 28. 2. – 4. 3., 28. 2. – 4. 3., 2. 3. – 6. 3. 2018

O středisku – snowboardisté i dětičky

Folgarida-Marilleva leží na severním svahu Val di Sole, těšit se tak můžete nejen na spousty sněhu, ale i slunečních paprsků. Řádit budete na desítkách km sjezdovek a ve dvou snowparcích (super je U-rampa na Malga Panciana), samotné srdce střediska se nachází ve výšce 2 040 m n. m. Nahoru vás vyvezou moderní vleky a lanovky.

Ostřílení lyžaři si zamilují černou sjezdovku Little Grizzly, nově je rozšířená a upravená sjezdovka Malghette. Líbit se tu bude i rodinám s dětmi, a to zejména v novém Family parku ve Folgaridě, kde můžete zkusit třeba jízdu na nafukovacích kruzích.

Hotel s bazénem přímo u sjezdovky

Na 2 noci se ubytujete v hotelu Sole Alto*** přímo u sjezdovky v lokalitě Marilleva 1400. Všechny hlavní lanovky jsou vzdálené asi 300 m a snadno k nim dojedete na lyžích. V okolí 500 m pak najdete řadu restaurací a barů, kde můžete po dni na svazích odpočívat a bavit se.

*Garance sněhu

Připravený budete mít 2lůžkový pokoj (18 m2) s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem i satelitní TV. Ráno i večer se tu vydatně posilníte a až sundáte lyžáky, můžete si za poplatek zahrát kulečník, zaplavat ve vyhřívaném bazénu (nutná je koupací čepice), nachytat bronz v solárku nebo se jít večer pobavit na diskotéku. Vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu je za poplatek 5 €/os.

K hotelu pak patří i lyžárna, společenská místnost s televizí a minimarket, ve všech společných prostorách se zdarma připojíte k Wi-Fi.

Místa a orientační časy nástupů

Check in/ check out

Kalkulace ceny

Další informace

  • Před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku na webu cestovní kanceláře.
  • Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a „spočítat cenu“, následně stiskněte „přidat do košíku“.
  • Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko „pokračovat“.
  • Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT.
  • Odešlete nezávaznou objednávku. 
  • CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si kupte voucher a zašlete do CK jeho kód. 
  • Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou).
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
Děti
  • Dítě cestuje za cenu voucheru.
Příplatky
  • Povinná vratná kauce za skipas je 5 €.
  • Povinná pobytová taxa činí cca 1 €/os./den (platí se na místě).
  • Cestovní pojištění není v ceně. 
  • Vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu je za poplatek 5 €/os.
  • Do bazénu je nutná koupací čepice, můžete ji koupit na recepci za 5 €.
  • Příplatek za svozové nástupní místo 400 Kč/osoba.
Storno podmínky
  • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním​ a odesláním​ formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK České kormidlo.
  • V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne CK náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, případně bude klientům vráceno 100 % zaplacené částky.
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu.
  • Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

Hodnocení podniku

Lucka

Zájezd do lyžařské oblasti Marivela Folgarida byl perfektní. Odjezd v nočních hodinách, CK to měla dobře organizované. Příjezd v ranních hodinách na hotel, na hotelu jsme si nechali věci, poté jsme dostali skipas a šli lyžovat. Svahy byly upravené, počasí vyšlo perfektně, sluníčko, azuro :) Byly tam modré, červené i černé sjezdovky, každý si přišel na svoje. Ubytovaní jsme měli v hotelu Solte Alto, kolem hotelu vedou dvě sjezdovky. Pokoje byly menší s vlastním sociálním zařízením. V hotelu byl bazén. Jídlo bylo vynikající, personál velmi ochotný.

21. 3. 2017

Všechna hodnocení