Víkendový kreativní kurz: Recy-věci aneb Dárky za babku

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
1 999 Kč
0 zákazníků

V ceně:

Víkendový kreativní kurz Recy-věci aneb Dárky za babku pro 1 osobu

 • ve dvou dnech celkem 18 hodin intenzivní výuky (9.45–18.45, v poledne pauza na oběd – ten není v ceně)
 • veškeré pomůcky a materiál na výrobu (ale pochopitelně si můžete přinést i vlastní)
 • kurzy budou probíhat v Praze, konkrétní místa se postupně objeví na webu

Platí do:

28. 2. 2018

Podmínky uplatnění:

 • Rezervace a dotazy na obsazenost provádějte e-mailem na info@ateliermozaika.cz – uveďte termín, o který máte zájem, kód voucheru včetně konce jeho platnosti a mobilní spojení na vás. 
 • S ostatními dotazy se můžete obrátit na tel. 725 534 523.
 • S sebou: pracovní oblečení (to, které se může ušpinit), kód voucheru, tričko (jednobarevné a bezešvé, obyčejné bavlněné, třeba i pánské, různé trhlinky nevadí) + jakékoli další věci, které byste mohli zužitkovat (viz text).
Více informací jak uplatnit voucher

Kde uplatnit:

Atelier Mozaika

Havraní 9, Praha - Suchdol

Místa kurzů a konkrétní termíny naleznete zde: http://ateliermozaika.cz/home-page/terminy-a-mesta/
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Kurz plný kreativních nápadů a tvoření z běžně dostupného materiálu, který nás téměř nic nestojí a najdeme jej všude kolem nás.

Přijďte strávit krásný víkend nabitý tvůrčí energií se společně naladěnými lidmi a odneste si domů nádherné výrobky, kterými můžete nejen ozdobit svůj byt, ale můžete je využít také jako dárky pro někoho blízkého.

Naučí vás, jak v obyčejných věcech vidět neobyčejné a jak málo stačí k tomu, abyste běžným maličkostem vdechli nový život.

Udělejte si na sebe trochu času a vyrazte na rande tentokrát s umělcem, jenž je skrytý v každém z nás. Ať jste zruční nebo ne, jako mávnutím kouzelného proutku budou vaše ruce tvořit.

V galerii obrázků najdete pouze drobnou ochutnávku toho, co vás čeká, ale skutečné výrobky, jež jsou náplní kurzu, vám budou představeny až na místě, abyste nebyli ošizeni o krásné momenty očekávání a překvapení. V předvánočním období se více zaměříte na sváteční atmosféru.

Neutrácejte tedy za zbytečnosti a přijďte si vyrobit během jednoho víkendu několik krásných dekorací a dárků. Rozhodně neodejdete s prázdnou. Nejen, že si hotové výrobky odnesete s sebou domů, ale naučíte se i v maličkostech objevovat krásu, vyrábět nádherné a vkusné dárky i dekorace z materiálu, který téměř nic nestojí.

Pokud chcete pracovat v klidu a bez obav, vezměte si s sebou nějaký pracovní oděv. Zkuste zapátrat ve svém šatníku a pokud najdete ideálně jednobarevná a bezešvá trička na obou stranách, přineste si je s sebou. Na kurzu vám je pomohou zrecyklovat a budete nadšeni, co si odnesete zpět domů.

S sebou si na kurz přineste

„Nepotřebné“ cetky a drobnosti. Ačkoli pro vás bude připraveno mnoho materiálu k tvoření, je doporučeno (není podmínkou) vzít si s sebou vše, co vám doma již dlouho leží. Takové ty drobnosti,  kte­ré vám bylo vždy líto vyhodit, protože „co kdyby náhodou“.

Dobrou náladu nenechte doma. Na vaši návštěvu se těší Ateliér Mozaika.

Kalkulace ceny

Další informace

 • Rezervace a dotazy na obsazenost provádějte e-mailem na info@ateliermozaika.cz – uveďte termín, o který máte zájem, kód voucheru včetně konce jeho platnosti a mobilní spojení na vás. 
 • S ostatními dotazy se můžete obrátit na tel. 725 534 523. 
 • S sebou: pracovní oblečení (to, které se může ušpinit), kód voucheru, tričko (jednobarevné a bezešvé, obyčejné bavlněné, třeba i pánské, různé trhlinky nevadí) + jakékoli další věci, které byste mohli zužitkovat (viz text). 
Děti
 • Kurz je vhodný pro děti od 12 let, horní hranice je bez omezení. 
 • U mladších dětí konzultujte účast s organizátory.
Příplatky

V ceně není oběd ani nápoje.

Storno podmínky
 • V případě zrušení rezervace s dostatečným předstihem a ze závažných důvodů, je možné domluvit se na náhradním termínu či převedení účasti na jinou osobu. 
 • Poskytovatel má právo nabídnout klientovi náhradní termín v případě, že je kurz již plně obsazen nebo není přihlášen minimální počet účastníků pro otevření kurzu, bez nároku na vrácení peněz.