Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

399 Kč za PĚT tréninkových lekcí včetně diagnostiky InBody. Pilates, Aerospinning, TRX, Zdravá záda či Kruhový trénink pro skvělou postavu.

4,1 / 5 Oasis CITY (2 pobočky) Praha - Vršovice  (mapa) 173 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
M M

jak je kruhový trénink náročný? velice dlouho jsem nesportovala a po mateřské se vracím do zaměstnání. Zvládnu to? je přizpůsoben i takovým jako jsem já? děkuji

L.

Dobrý den,
můžete mi prosím blíže popsat vybavení fyziofitness na Václavském náměstí? Nikdy jsem u Vás nebyla a ráda bych měla představu jaké možnosti nabízí posilovna. Děkuji, L.

Michaela

Dobrý den, vidím správně, že pilates je jen v pátek večer (pondělí ráno nepočítám – pro pracující přes den nedostupné)? Děkuji

Magda, manažerka

Dobrý den Michaelo, prozatím je Pilates nasazen tak, jak jej vidíte v rozvrhu. Budou-li lekce zaplněny a bude další požadavek termínu více klienty, není vyloučeno přidání lekcí nejen na Oasis, ale i na centrum GO Fitness.

Pavla

Dobrý den,
celotělovou analýzu přístrojem In Body 230 je možné absolvovat v obou centrech, tj. i na Václaváku? Je nutné se na ni objednávat zvlášť nebo je možné ji absolvovat před cvičením?
Děkuji za odpověď.

Magda, manažerka

Analýzu je možné během měsíce absolvovat na centru GO Fitness, na centrum Oasis CITY přístroj instalujeme pouze každé druhé pondělí v měsíci. Měření je vždy vhodnější provádět před aktivitou.

Lucie

Dobrý den, na Václavském náměstí se poukaz vztahuje jen na spinning nebo je možné jít i do fitnesscentra? Moc děkuji, Lucka

Magda , manažerka

Lucko, nebude problém odčerpat lekci na Oasis CITY samostatným hodinovým cvičením ve Fyziofintess.

Veronika

Je možná vybrat voucher na jednou, tzn. 5 kamarádek? Děkuji. Veronika

Magda, manažerka

Bez problému ! :) … nezapomeňte provést rezervaci!

Annie

Dobrý den, taky nechápu jestli můžu s permanetkou chodit jen na vyjmenované typy lekcí označené v rozvrhu SLEVOMAT nebo na jakoukoliv lekci takového druhu?
Předem moc děkuji.
 A.

Magda , manažerka

Můžete na kteroukoliv lekci z rozvrhů obou center (lekce s označením Slevomat jsou pouze navýšením kapacity a nezůstanou v rozvrhu trvale).

J.K.

Dobry den, na Pilates je nutne prinest si neco sebou (podlozku na cviceni napr.) ?
Jsou jeste nejake dalsi poplatky, napr. za satnu, pujceni skrinky, zamku na skrinku atd ? Dekuji

Magda, manažerka centra

Dobrý den,
naní potřeba si brát podložku – pomůcky pro hodinu budou pro klienta vždy připraveny centrem. Žádné jené poplatky vás nečekají. Pouze, budeli si klient chtít zapůčit ručník ( cena 20,–czv Oasis, 0,–cz v GO) nebo zakoupit balenou vodu ( cena 25,– 0,7l Nutrend, cena 40,– 0,7l Vittel).

Magdalena Slabá

Dobrý den, nechápu jestli můžu s permanetkou chodit jen na hodiny označené v rozvrhu SLEVOMAT nebo i na jiné?

Magda, manažerka centra

Dobrý den Magdaléno, můžete na všechny lekce které nabízí naše centra GO Fitness + Oasis CITY. Do rozvrhů budou přidány hodiny s označením Slevomat , ty do toho samozřejmě budou také spadat, jen budou přidány z důvodu navýšení kapacity a po ukončení akce budou z rozvrhu opět staženy. Vybírat tedy můžete z celého rozvrhu kdykoliv! Těšíme se na vaši účast v některých z našich lekcí.

Katerina Vecsey

Nemuzu v rozvrhu najit „Kruhovy trenink“..Kdypak je?

Magda, manžerka

Dobrý den Kateřino, rozvrh funkčních tréninků naleznete na www.gofitness.cz , sekce GO!ROZVRH

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru