Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vytvořte si extra velkou fotoknihu, až 80 stran

4,8 / 5 Bontia 2 148 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
alca

dobrý den, chci se zeptat jaké mate terminy pro vyřízení reklamací?

Michal

Dobrý den Alenko, na vyjádření k reklamaci máme stanoveno 30 dní. Nicméně o přijmutí vaší reklamace k prozkoumání byste měla být upozorněná dříve. Děkujeme

Markéta Večeřová

Dobrý den,


mám už fotoknihu objednanou, jen nevím, jestli platit zároveň i poštovné nebo až potom zvlášt. 


Děkuji
Michal

Dobrý den Markétko,
nejsem si úplně jistý jak to myslíte. Poštovné není v ceně voucheru. Poštovné budete platit až při zadávání objednávky a uplatnění voucheru, to znamená až poté, co odešlete hotovou knihu. Snad jsem vám pomohl, děkujeme.

Magda

Dobrý den,
dnes jsem objevila tuto akci na vaší fotoknihu. O fotoknihu mám zájem, ale nestihnu ji vytvořit do ukončení této akce.
Mohu si nyní odjednat (zakoupit) voucher na slevu, vytvořit si fotoknihu a odeslat objednávku až po ukončení akce? Nebo vše musím stihnout vytvořit a objednat do ukončení akce, což je nyní za 55hod.
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den,
pro zakoupení objednávky není třeba mít v tom čase fotoknihu už připravenou. Uplatnit voucher = zaslat objednávku s vytvořenou fotoknihou k tisku je třeba do 14. 5. 2013. Jinak řečeno – pro zakoupení (v následujících 55 hodinách) nemusíte mít knihu vytvořenou
Přeji hezký den

Jana Sajdová

Dobrý den,
mám první fotoknihu a musím Studio Bontia pochválit za bleskově a precizně odvedenou práci. 2.2. objednáno, 8.2. dodáno. Velice děkuji.

Michal

Dobrý den Jano,
děkujeme za pochvalu. Jsme moc rádi, že jste spokojená. Děkujeme

Flying s.r.o.

Dobry den, prosim o informasci, zda-li mate program pro vytvoreni fotoknihy pro pocitace Mac OS X

 Dekuji

Michal

Dobrý den,
Bontia Studio nepodporuje platformu Mac OS X. Sledujte prosím novinky Bontia Studio na facebooku. V řádech měsíců bychom měli vydat řešení, které uspokojí i vášnivé příznivce Macu. Děkujeme

Monika

Dobrý den, chtěla bych si vyrobit 4 stejné fotoknihy, jak to bude s poštovným? Program máte pouze pro pc?

Michal

Dobrý den Moniko,
stejné fotoknihy si můžete nechat zaslat v rámci jednoho poštovného. Před odesláním objednávky vám to vypočítá poštovné podle platného ceníku České Pošty a hmotnosti balíku. Nemusíte se bát, cena roste úměrně. Děkujeme

Michal

Ještě jednou dobrý den Moniko,
zodpovím váš druhý dotaz, program Bontia Studio je určen pouze pro PC. Sledujte prosím novinky, brzy bychom vás mohli překvapit zajímavou novinkou. Děkujeme

Hanka

Dobrý den,
mohu uplatnit voucher na formát 310mmx243mm nebo platí jen pro formát na výšku 245×301 mm?
 Děkuji

Michal

Dobrý den Hanko,
tato akce platí pouze na vypsané formáty. Platí tedy pouze pro formát na výšku 245×301 mm. Kombinace nebo změny formátů nejsou povoleny. Děkujeme

jirina kaiserova

dobrý den chteli jsme udelat knihu babicce z nasich krasnych hodne starch fotografii pujde to?

Michal

Dobrý den Jiřinko,
pokud máte možnost fotografie naskenovat, nebude s tím nejmenší problém. Fotoknihy s tématem kroniky a dalšími podobnými příběhy jsou u nás velice oblíbené. Babičku to jistě mile překvapí. Děkujeme

Kateřina

Chci se jen zeptat, knihu si mohu vytvořit jakou chci? Chtěla bych si udělat svatební album…

Michal

Dobrý den Katko,
téma, fotografie i text je 100% na vás. Naše práce je kvalitní tisk, výroba, kompletace a doručení. Skutečně si můžete vybrat fotoknihu jakou chcete. Podívejte se na ukázky, už jsme vyrobili i fotoknihy v podobě art portfolií, komiksů, dětských pohádek a dalších kreativních návrhů. Pro svatební fotknihu můžete i nemusíte využít šablon umístěných na stránkách http://www.bontia.cz/svatba.
Pouze dávejte pozor na to, že tato akce se vztahuje ke konkrétním formátům fotoknih uvedeným na kuponu. Děkujeme

Štěpánka

Dobrý den, fotokniha má desky potištěné vlastními fotkami nebo ne?

Michal

Dobrý den Štěpánko,
ano, desky si můžete nechat potisknout vlastními fotkami. Jak jinak by správná fotokniha měla vypadat než s krásnými deskami. Vše si můžete vyzkoušet v Bontia Studio ještě před objednáním. Doporučuji vyzkoušet http://www.bontia.cz/stahnout. Děkujeme

Jana

Dobrý den, už dlouho uvažuji o fotoknize pro uchování vzpomínek. Jakou šablonu byste mi, prosím, doporučili pro svatební fotoknihu? Děkuji za informaci.

Michal

Dobrý den Jano,
to je rozhodně dobrý nápad. Návštěvy si jistě rádi v takové fotoknize zalistují. Doporučuji vám svatební šablony, které najdete na spodní části stránek http://www.bontia.cz/svatba. Děkujeme

Kristýna

Dobrý den, právě jsem se dočetla, že knihy jsou vyráběné v Lounech. Bylo by možné po předchozí dohodě je vyzvědnout tam?

Michal

Dobrý den Kristýnko,
je nám líto, ale v Lounech bohužel není volná pracovní síla, která by toto měla prostor zajistit. Navíc toto neumožňuje ani náš objednávkový systém.

Sampa

Dobrý den, dneska jsem dostala další fotoknihu(už jedenáctou) a musím vás tentokrát zase pochválit, barevnost je opět 100%, tak jako na mém počítači a termín v předstihu, bylo slíbeno na 4.2. a došla 1.2. Děkuji a vydržte!!

Michal

Dobrý den,
děkujeme, to nás moc těší, už z nich určitě máte takovou malou Bontia knihovničku.

Michal

Dobrý den Vendulko,
Zjednodušeně se dá říci, že vytisknutý obrázek bude kvalitní, pokud bude mít alespoň 120 obrazových bodů na 1 cm. (300 DPI)
Tedy pokud je vaše fotografie 10cm na nejkratší straně, pak vydělte stejnou stranu udanou v pixelech: 2880/10 = 288 obrazových bodů na 1 cm.
To znamená, že vaše kvalita dvojnásobně převyšuje dostačující kvalitu. V případě takového skenování to bude naprosto bez problémů. Děkujeme

Silvie

Dobrý den,
pokud si zakoupím woucher za 499 Kč – kolika stránkovou knihu si můžu vytvořit? 80 stránek?

Michal

Dobrý den Silvie,
za 499 Kč získáte fotoknihu se 48 stranami. Klikněte na „Koupit za 499 Kč“ a rozjede se vám možnost, jakou variantu koupit. Děkujeme

Michal

Dobrý den Evo,
akce platí pouze na vypsané rozměry. V Bontia Studiu máte možnost vytvořit kopii své předchozí knihy a změnit její rozměr na rozměr, který nabízíme v této akci. Změna formátu může vést k výrazným změnám v knize a je třeba obsah přizpůsobit. Můžete sama vyzkoušet ještě před zakoupením. Děkujeme

eva

Dobry den,
rada bych se zeptala,jestli mohu voucher pouzit na velikost 216×270… Mam vytvoreny nahled,ale v tomto rozmeru.Objednavala bych knihy 2.

Michal

Dobrý den Evo,
akce platí pouze na vypsané rozměry. V Bontia Studiu máte možnost vytvořit kopii své předchozí knihy a změnit její rozměr na rozměr, který nabízíme v této akci. Změna formátu může vést k výrazným změnám v knize a je třeba obsah přizpůsobit. Můžete sama vyzkoušet ještě před zakoupením. Děkujeme

Lenka Richterová

Dobrý den, v nabídce slevy je 80 str. fotokniha, a kdybych chtěla např. 200str., tak na vašich www. stránkách taková neexistuje. Tzn. že bych musela platit za každou stránku 9kč, nebo je jiná varianta? Šlo by udělat nějakou množstevní slevu, kdybych takových fotoknih objednala dvě?

Michal

Dobrý den Lenko,
takovýto počet stran nikdo standardně nenabízí. Různý počet stran vyžaduje různé velikosti hřbetníku. Vzhledem k tomu, že je výroba automatizovaná a málokdo by opravdu využil 200 stran, tuto možnost nenabízíme.
Ačkoliv nejsem seznámen s tématem fotoknihy, doporučuji držet se pravidla „méně je někdy více“. Není jednoduché udržet pozornost ani na 100 stranách fotoknihy. Pokud to není proti vašemu záměru, snažte se držet počet stran nižší. Dobrou volbu považujeme za výběr z jakékoliv velikosti z naší nabídky. Určitě to zvažte. Děkujeme

Zuzana Kadlecová

Dobrý den!
Už mám od vás jednu knihu a slevový kupon jsem uplatnila bez problémů.Teď jsem vytvořila knihu(formát ,který je opět uveden) a nejde mi uplatnit slevový kupon?Co mám dělat?Díky za odpověď.

Michal

Dobrý den,
s tímto dotazem se prosím obraťte na podpora@bontia.cz. Do e-mailu nezapomeňte přidat číslo slevového kuponu. Naše zákaznická podpora zjistí k čemu tam došlo. Děkujeme

Denča Gromanová

Dobrý den,
před dvěma týdny jsme u Vás objednávali 64 stránkovou fotoknihu taky z akce tady na slevomatu a jsme s ní velice spokojeni, chtěli by jsme ještě jednu (tu samou) ale v akci máte pouze 48 a 80 stran, myslíte že by to bylo nějak možné ? nebo bude v akci v blízké době 64 stránková ? Děkuji moc

Michal

Dobrý den Denčo,
jsme rádi že se fotoknihy líbí. Bohužel akce nejsou plánové dopředu. Zákazníci projevili velký zájem o velikosti 80 stran. Nejsem si tak jistý, jestli se bude akce na 64 stran opakovat. Nicméně věřím, že naplnit 80 stran nebude žádný problém, pokud nenaplníte, snížit počet stran je za stejnou cenu možné. Děkujeme.

Luboš

Nechápu proč si nemohu osobně vyzvednout knihu v Praze, když máte sídlo v Praze. Ty společnosti co si registrují sídlo v Praze a pak nejsou nikde k nalezení nepůsobí velice důvěryhodně. Je to nějaký množící se nešvar který mě opravdu štve. Když k ceně připočítám poštovné a nemožnost knihu reklamovat viz první příspěvek, tak mi nabídka až tak úžasná nepřipadá,

Michal

Dobrý den Luboši,
děkujeme za váš názor. Bontia je mezinárodní společnost, která je na českém trhu prověřená více než ročním partnerstvím se Slevomatem, který poskytuje 100% garanci spokojenosti. Prodáváme desítky tisíc fotoknih ročně a to i do Německa, Anglie, Francie, Slovenska a dalších zemí. 


Knihu si u nás nevyzvednete, protože fotoknihy vyrábíme v Lounech. Distribuce do Prahy, čas a zákaznická pobočka by se projevila na cenách fotoknih a to by se zákazníkům nelíbilo. Bohužel v tomto nemůžeme vyhovět jedincům abychom mohli vyhovět většině. 


Pokud spotřebitel vyžaduje osobní odběr na úkor kvality fotoknih a zároveň je ochotný se smířit s trojnásobnou cenou, pak si pravděpodobně nezvolí slevovou akci Bontia. Doufáme, že takových nebude příliš mnoho. Děkujeme.
Radka Radka

Dobrý den, zajímalo by mě, zda je pro tuto fotoknihu použit fotopapír? Děkuji

Michal

Dobrý den Radko,
pro fotoknihy nepoužíváme fotopapír. Cena by byla několikanásobně vyšší. Využíváme vysoce kvalitní polomatný papír, na který se tisknout obrazové publikace z knihkupectví. Polomatný papír zaručí, že se vám strany k sobě nikdy neslepí, povrch se neleskne a knihu je možné svázat šitou vazbou. Rozhodně nebudete zklamaná. Děkujeme

Daniela

Dobry den,
je mi smutno, ze vsetky programy na vyrobu fotoknih su vzdy len pre ludi uzivajucich Windows. Pre Linux nieco nechystate? Alebo neviete o nejakom programe, kde by sa dalo v Linuxe pracovat pri tvorbe fotoknihy? Cakam na to uz tak dlho… :(

Michal

Dobrý den Danielo,
verzi Bontio Studio pro linux neplánujeme. Mohu vám ale již s předstihem sdělit, abyste v několika následujících měsících sledovala novinky Bontia. Chystáme se představit řešení, které by vás mohlo uspokojit. Na facebooku tuto novinku určitě publikujeme. Děkujeme

Ivana

Dobrý den, minule jsem u vás objednala přes vouchery 7 fotoknih a byla jsem velmi spokojená. Jen bych ráda příště měla knihy na fotografickém papíru. Neplánujete vouchery – i dražší – na těchto fotopapírech ? Děkuji.

Michal

Dobrý den Ivano,
jsme rádi že jste velmi spokojená. Tisk na fotopapír neplánujeme. Digitální tisk i tisk na fotografický papír mají své výhody a nevýhody. Navíc k několika nevýhodám má tisk na fotopapír ještě několikanásobně vyšší cenu a ve srovnání s touto akcí až desetinásobně. Došli jsme k tomu, že chceme mít ten nejlepší digitální tisk, to je naše specializace. Děkujeme

Jana Smazalová

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, kolika stránková je kniha, na kterou plalí voucher a kolik fotek lze do této knihy vložit? Děkuji

Michal

Dobrý den Jano,
poukaz je na 48 či 80 stránkovou fotoknihu, záleží pouze na vás jakou velikost zvolíte. Děkujeme

Marcela

Dobrý den, fotoknihu od Vás již mám. Musím pochválit, rychlost komunikace přes e-mail, kvalitu papíru a celkové provedení knihy. Jsem maximálně spokojena a dnes objednávám další vouchery. Příjemný den. Marcela

Michal

Dobrý den Marcelko,
děkujeme vám za krásnou pochvalu. Taková zpráva nás vždy potěší. Také přejeme příjemný den.

Lenka

Dobrý den, já jsem trochu nepochopila systém sychronizování dat, protože jsem si zakoupila 3ks voucherů na stejný rozměr fotoknih ale 2× po 80str. a 1× po 48str., a chtěla bych platit jedno dopravné, prosím, toto se pak dělá tímto způsobem sychronizace dat, nebo jak? Nemůžu si dovolit platit 300kč za poštovné 3 knih. Díky za odpověď.

Michal

Dobrý den,
Při objednávce různých knih nelze aplikovat více poukazů a je nutné vytvořit objednávky samostatně.(stejnou knihu vytvoříte objednávkou při zadání tisku té samé knihy vícekrát) Z toho plyne, že knihu 48 stran je nutné objednat zvlášť. Pokud budou vaše 2 knihy 80 str. stejné(včetně obsahu), mohou být objednány v rámci jedné objednávky. Snad jsem vám pomohl. Pokud máte konkrétnější dotaz, obraťte se prosím na podpora@bontia.cz.
 Děkuji

Renata

Dobrý den. Chci se teda zeptat: když si teď zaplatim voucher budu ho platit včetně poštovného?a hlavně do kdy musím vytvořit fotoknihu a poslat objednávku?chápu dobře že do 14.5. si to můžu v klidu připravit?A když si objednám fotoknihu s 80 stránkama v Bontia Studiu si přepnu jen počet stránek na 80 že? Děkuji

Michal

Dobrý den Renato,
poštovné není v ceně voucheru. Ceny dopravného naleznete na stránkách http://www.bontia.cz/ceny/doprava.

Chápete to správně, platnost voucheru znamená poslední možný den, kdy musíte objednat fotoknihu a odeslat data. Doporučujeme knihu začít tvořit minimálně 14 dní předem. Přepínání stránek funguje jak popisujete. Děkujeme

Pavlína

Dobrý den.
Navazuji na připomínku paní Katky. Mám ještě 2 neuplatněné vouchery s platností do 28.5.2013 na fotoknihy z předchozích akci, kde ještě bylo povoleno uplatnit v 1 objednávce více různých knih. Jak se to prosím bude řešit, případně je možné 1 voucher vrátit?
Děkuji za odpověď.

Michal

Dobrý den Pavlínko,
podle informací, které mám k dispozici by měly být vouchery s vaší dobou splatnosti včetně dopravy. Zkontrolujte si prosím informace napsané na voucheru. V případě dalších otázek se prosím obraťte na podpora@bontia.cz. Děkujeme

Eva

Dobrý den,
je možné do fotoknihy vložit i oskenované fotografie? Fotoknihu bych chtěla použít jako dárek pro prarodiče k 70. narozeninám, kde budou fotografie rodiny. Jakou šablonu byste mi doporučili? Chtěla bych něco formálnějšího… Děkuji za odpověď.

Michal

Dobrý den Evo,
ano je možné vložit i oskenované fotografie. Obrázky budou kvalitní pokud budou naskenované 300 dpi. Více pro tvorbu fotoknihy není třeba. Starší fotografie budou samozřejmě méně kvalitní, to je dáno skenováním a kvalitou fotografií. Nicméně si troufám říci, že právě to dodává tomuto typu fotoknih ten pravý nádech a atmosféru.

Z našich šablon bych vám pro tuto příležitost doporučil vybírat mezi šablonou Famous a Pro. Tyto šablony jsou přiměřeně elegantní. Držíme palce ať se fotokniha podaří. Děkujeme

Alex Mironov

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdá se voucher může uplatnit na knihu, která je na šířku. Předem díky za odpověď.

Michal

Dobrý den,
tato akce se vztahuje pouze k formátu na výšku. Voucher není možné použít na jiný formát knihy. Pokud jste již neměl konkrétní představu, doporučujeme využít této akce a fotografie roztáhnout přes dvě strany formátu na výšku. To vytvoří podobný poměr stran, jako u formátu na šířku. Vyzkoušejte sám zdarma v Bontia Studiu http://www.bontia.cz/stahnout. Děkujeme

Katka

Dobry den, minuly rok jsem mela 4 vouchery a byla jsem spokojena, jsem myslela, ze si objednam dalsi. Nicmene nechapu, proc minuly rok slo uplatnit jedno postovne na vice ruznych knih a ted uz to nejde??? To si to rovnou muzu jit objednat ke konkurenci…

Michal

Dobrý den Katko,
Jsme rádi, že jste byla s předchozími akcemi spokojena. K vašemu dotazu, dříve jsme toto umožňovali, nicméně s obrovským růstem oblíbenosti fotoknih Bontia a jejich objemů v roce 2012 (nárůst o 300%), to již bez zásadních změn v robotizovaném procesu výroby není možné. Na řešení výroby různých knih v jedné objednávce usilovně pracujeme. Stejně tak pracujeme na mnoha dalších vylepšeních a novinkách a prosíme proto o trpělivost. Jsme přesvědčeni, že i tak je nabídka na Slevomatu s ohledem na nabízenou kvalitu, nakonec i dle hodnocení dalších zákazníků, prostě „vynikající“. Za vaši přízeň vám děkujeme.

Katerina Kovarova

Voucher na knihu jsme už kupovali… vytvořili jsme knihu z dovolené a darovali… kniha byla úžasná, moc hezky zpracovaná a udělala ohromnou radost, kupujeme znovu děkujeme za tyto akce :)

Michal

Děkujeme Kateřino, takové zprávy nás vždy těší číst!

Tom

@Marek: jdou, mel jsem stejnou otazku, na strankach jsem nasel odpoved :-)

 http://www.bontia.cz/kupon

Michal

Děkujeme Tomáši. Odpověď jsem pro jistotu upřesnil.

Michaela

Dobrý den, u minulé objednávky jsem řešila stejný problém jako pan Waldhaus, měla jsem tři knihy a tři vouchery, nakonec jsem napsala mail s žádostí o uplatnění slevy. Bylo mi vyhověno, ale zároveň se mi dostalo upozornění, že „v příští objednávce manuální uplatnění kupónů již nebude možné“ a odkaz na http://www.bontia.cz/specialni/akce
kde se píše: „Při objednávce různých knih nelze aplikovat více poukazů a je nutné vytvořit objednávky samostatně.“ Chápu to tedy tak, že koupím-li vouchrery na 3 knihy, musím objednat každou zvlášť a zaplatit troje poštovné? Nebo už jste tento problém vyřešili? Děkuji.

Michal

Dobrý den Míšo,
ano chápete to správně. Platí stále, co bylo napsáno. Různé fotoknihy nelze slučovat do jedné dopravy, pouze exempláře. Děkujeme.

Kate

Dobrý den, plánuje Bontia akci i na fotoknihu s formátem na šířku? Předem moc děkuji za odpověď.

Michal

Dobrý den Kate,
zda budeme plánovat formát na šířku vám skutečně nemohu říct. Připravujeme akce několik dní až týdnů dopředu. Rozhodně doporučuji akce sledovat, protože formát na šířku není z žádného důvodu vyloučen. Děkujeme.

katka

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli je možno udělat i kopie již vytvořené knihy a použít opět voucher. Program i knihu mám ještě v počítači, jde tiopak znovu zaslat ? Nebo stačí jen číslo minulé objednávky a u Bontia je to někde uloženo a dá se znovu tisknout?Děkuji za odpověď…Jinak knihy moc pěkné, sklidily na vánoce úspěch:-)Měla jsem 3 vouchery v minulém roce, byla jsem velmi spokojená.

Michal

Dobrý den Katko,
kopie je možné udělat pouze na knihy, které nejsou ve starém formátu a zároveň na knihy, na které není zadána aktuálně objednávka.
Zda můžete objednat kopii zjistíte podle tohoto postupu: Otevřete Bontia Studio. V menu „Extra“ vyberte „Synchronizovat seznam knih s bontia.cz“. Na www.bontia.cz se přihlašte ke svému účtu a zobrazte si stránku „Můj účet“ / „Moje knihy“. V seznamu knih se objeví pouze knihy, které jsou v aktuálně nabízených rozměrech a lze je tedy objednat. 


Rozměr dříve vytvořené knihy lze změnit. Je však třeba přizpůsobit obsah novým rozměrům. 


Děkujeme, jsme rádi, že se knihy líbí.
Marek Waldhans

Hezký den. Jdou uplatnit dvě poukázky na dvě knihy s jednou dopravou? Zkoušel jsem to a podařilo se mi uplatnit pouze jednu. Díky

Michal

Dobrý den Marku,
aby byly knihy doručitelné v rámci jedné dopravy musí být stejné. Knihy s různým obsahem není možné doručit v rámci jedné dopravy. Více informací naleznete na http://www.bontia.cz/slevomat. Více poukázek v jedné objednávce je možné zadat přes software Bontia Studio. Děkujeme.

Lada

Dobry den, nikde jsem nenasel adresu fy nabizejici tuto slevu?????

Michal

Dobrý den pane Lada,
sídlíme v Praze. Vaše dotazy vám rádi zodpoví na podpora@bontia.cz. Knihu vám doručíme poštou až domů. Pokud jste měl na mysli zákaznickou pobočku, tak tu u nás nenajdete. Přeji hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru