Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Cokoli z jídelního lístku Don Ciccio v hodnotě 600 Kč a 1400 Kč

4,3 / 5 Restaurace Praha - Vinohrady  (mapa) 501 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
David Rokyta

Dobrý den,,
berete i platební karty?,, zakoupil jsem si jeden z Vámi nabýzených voucherů, a chtěl bych se zeptat, jestli by bylo možné, v případě překročení částky voucheru, doplatit rozdíl plateb. kartou..

děkuji za odpověď

RISTORANTE DON CICCIO

ano bereme platebny katy ale na voucheri by to bylo lepsi v hotovosti

 diky

Barbora

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když bychom chtěli dva humry na kolik by to vyšlo? děkuji

RISTORANTE DON CICCIO

dobry den , 1 KG humra je 1500 kč

diky

Veronika Kyjovska

Dobrý den, prosím o info jak hodně dopředu se musíme rezervovat, když chceme uplatnit voucher, děkuji.

ristorante don ciccio

Dobry den, staci dva dni dopredu
diky




Karel Herbst

DObry den, mohu tedy zakoupit vice voucheru (napr. 3 v hodnote 1.400) a pouzit je najednou na rodinnou seslost? Dekuji za odpoved.

RISTORANTE DON CICCIO

Dobry den, ano muzete

Diky

Michal Calta

Dobrý den, máte v restauraci i jídelní lístky bez cen? Nechci , aby ten koho zvu, se omezoval kvůli cenám. =)

Díky, hezký den

RISTORANTE DON CICCIO

Dobrý den, jídelní lístek bez cen nemáme ale naše obsluha vam nabydne co máme, tak že se do jídelního lístku nemusite a ni podivat

 Diky

Jana Hrobařová

Neplatí na polední menu znamená, že nelze na určitou předem danou kombinaci?
V neděli na oběd jde na mnou vybraná jídla? Děkuji

RISTORANTE DON CICCIO

Dobrý večer,


polední menu máme mimo jídelní lístek, proto se voucher na toto nevzahutuje. Ano, v neděli si můžete vybrat z našeho jídelního lístku. Voucher se vzahuje na všechna jídla v jídelním lístku. 


Pokud máte další otázky,neváhejte nás kontaktovat. 



Těšíme se na vaši návštěvu.


Kristyna

Dobrý den, lze si koupit dva vouchery za 299 a uplatnit je najednou?

Slevomat.cz

Dobrý den,


ano, je možné zakoupit dva vouchery a uplatnit je najednou. 


Děkujeme Vám za dotaz.
Kateřina

Dobrý den, zajímalo by mě, zda se sleva vztahuje i na pití. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den,
jak je uvedeno v popisu nabídky: „Nabídku nelze využít na polední menu a na nápoje.“
Přeji hezký den.

Blanka

Dobrý den,
nejde mi otevřít jídelní lístek, a to ani na stánkách restaruace. Zajímalo by mě, kolik stojí hovězí steak + příloha
Děkuju, Blanka

Slevomat.cz

Dobrý den.
V nabídce je uveden „Hovězí steak na houbách nebo zeleném pepři“ za 415,– Kč a ceny příloh se pohybují mezi 60,– a 75,– korunami.
Přeji hezký den.

Ivana

Dobrý den,
mohu vouchery uplatnit na oběd, např. o víkendu?
Děkuji předem

Slevomat.cz

Dobrý den,


ano můžete použít i na oběd např. o víkendu, ale pouze na jídla z jídelního lístku. Nabídka se nevztahuje na obědové menu. 


Děkujeme za dotaz.
Michal Šroubek

Máte i toho humra?

Slevomat.cz

Dobrý den,


humr není v jídelním lístku, ale je možné ho předem objednat. 


Děkuji
Veronika

Dobrý den, neměla by být na jídelním lístku zvěřejněná gramáž? Kolik je prosím přibližně gramáž jídel – konkrétně mám na mysli jídla hovězí steak, a dále těstoviny? Děkuji. Veronika

Slevomat.cz

Dobrý den,


masa se pohybují kolem 250 gramů, ryby kolem 300 g, předkrmy 100 gramů a těstoviny kolem 200 gramů. 


Děkujeme za dotaz.
Eva

najdu prosim nekde na webu vinny listek? prip. jake jsou orientacni ceny za sklenicku, prip. lahev? diky

Slevomat.cz

Dobrý den,

bohužel vinný lístek na internetu není. Sklenička vína je za 70 Kč a ceny za láhev se pohybují od 350 Kč.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru