« Zpět na detail slevy

Diskuze ke dnešní slevě: Anticelulitidní zeštíhlující leginy s turmalínem

Nejčastější dotazy

Jak jsou leginy dlouhé?

Dlzka je 47cm samozrejme ze su perfektne natahovacie.
  • Andrea V. před rokem

Dobrý den, chtěla bych tyto legíny používat při cvičení, je to vhodné na cvičení k tomu, aby napomáhaly lepšímu spalování tuků a taktéž na celulitidu ? Pokud ano, tak zvyšuje to účinek při cvičení než při běžném nošení ? Děkuji za odpověď. Hezký den.

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den,

ano je velmi dobre ich nosit pri cviceni su velmi pohodlne. A cvicenim sa spaluju urcite rychlejsie kalorie.

• Zdena… před rokem

Dobrý den, prosím o informaci, jak jsou leginy dlouhé, děkuji.

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den,

dlzka je 47cm samozrejme ze su perfektne natahovacie.

• Marcela S. před rokem

Dobrý den, uvádíte, že legíny jsou do vel.42. Pokud nosím běžně vel. kalhot 44, bude nošení legín pro mne ještě pohodlné? A jaká je délka legín? Děkuji za odpověď.

• Ida Veit před rokem

dobrý den, jak jsou legíny dlouhé ?

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den, dlzka je 47cm samozrejme ze su perfektne natahovacie.

• Katka před rokem

Dobrý den, nedá mi to, abych se nezeptala, v jaké formě je tato krystalická látka do tkaniny přidána a který druh s turmalínové řady tam mohu najít? Děkuji

• Alena před rokem

Dobrý den, nosím velikost kalhot 44–46, je nějaká velikost i na mne? Děkuji

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den, Momentalně velikost 44/48 nemá dodavatel skladem.. bohužel..

• jaja před rokem

Dobry den,jso tyto leginy cele cerne …nebo i s temi obrazky ,…dekuji

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den, legíny jsou celočerné, žádné obrázky na nich nejsou.. ty jsou jen na zdůraznění funkčnosti :) Hezký den

• Hana před rokem

Dobrý den, myslíte, že by byli legíny vhodné i v létě na kolo?

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den, ano.. jsou vhodné i v létě na kolo :) Hezké odpoledne

• Katka před rokem

Dobrý den, zboží na stránkách vložím do košíku,ale v dalším kroku to vždy nahlásí, že košík je prázdný.. jak mám tedy objednat ? děkuji

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den, jestli máte jakékoli problémy, napište na info@swicrystal.sk a on Vám dodavatel rád pomůže :) Krásné odpoledne

• Alena 2 před rokem

Dobrý den, velikost 42 je k mání? A prosím, pokud ne, budou větší vělikosti do 16.2.2013? Děkuji moc!

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den, vše je universální velikost 36/42, takže skladem 100% je :)

• Jana před rokem

Dobrý den, všimla jsem si, že na svých stránkách nabízíte i legíny dlouhé, bylo by možné si objednat v rámci voucheru tyto?

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den, dlouhé legíny nejsou aktuálně bohužel skladem.. Takže to nepůjde.. Hezký den

• jaja před rokem

Dobry den, ma se pod leginy vubec nosit pradlo? Jde mi o to,jestli leginy pusobi primo na kuzi nebo jak? dekuji

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den, ano, pod legínami se nosí spodní prádlo.. Působí i přes něj.. nemusíte se bát..

Hezký den

• Milan Tejral před rokem

Dobrý den, také by mě zajímalo zda je možné koupit leginy dlouhé a za jakou cenu. Dále pak jestli je možné vzít si leginy do suché sauny a umocnit třeba tak působení na celulitidu. Děkuji.

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den, jak už jsem psala výše, dlouhé legíny bohužel nejsou skladem.. A použití legín v suché sauně dodavatel nedoporučuje.. Mohly by se zničit.. Doporučená teplota na praní je 30 stupňů Hezký den

• Janca Fe před rokem

Dobrý den, budou v nabídce Slevomatu i větší velikosti? Nabídka by,myslím, zajímala i plnoštíhlé ženy Děkuji za odpověď, pěkné dny všem.

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den, aktuálně je skladem jen velikost 36/42, které jsou schopné se natáhnout až do velikosti 44

hezký den

• Renata Toráčová před rokem

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli jsou dost pružné a nebo si raději koupit větší

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den, legíny jsou bohužel jen ve velikosti 36/42.. Větší skladem aktuálně nejsou.. Hezký den

• Lucie Kotková před rokem

Dobrý den, leginy mi dorazily, ale těch 10 rad v balíčku nebylo?

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den, bohužel se nám do nabídky vloudila chyba o přiložených 10 radách, dodavatel již rady shání, jakmile je bude mít, hned Vám je zašle.. Tímto se za způsobené komplikace omlouváme

• Simona Lebedová před rokem

Dobrý den, legíny jsem dnes dostala, ale 10 rad nikde. Děkuji

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den, bohužel se nám do nabídky vloudila chyba o přiložených 10 radách, dodavatel již rady shání, jakmile je bude mít, hned Vám je zašle.. Tímto se za způsobené komplikace omlouváme

• Martina před rokem

Dobrý den, legíny jsem si koupila a obdržela. Jsem s nimi spokojená, jen jsem nikde nenašla těch 10 praktických rad, jak zhubnout od Francoise Mendrase ???

Slevomat.cz před rokem

• Zdeňka před rokem

Kolik bude poštovné,když se objednává na Slovensku?

Slevomat.cz před rokem

Dobrý den, poštovné je již v ceně.. i přestože při objednání tam budete mít slovenskou poštu :) nic už doplácet nebudete

• Linda před rokem

Dobrý den, Vaše nabídka mě zaujala a taky bych ráda vyzkoušela legíny na cvičení, ale zajímá mě, jak dlouho minerály ve tkanině vydrží, když se normálně např. 1× týdně perou? Přestože dodržím teplotu 30 st, určitě to nebude na věky… Díky předem.

• Hana před rokem

Dobrý den, legíny mi dorazily. Nosí se těmi puntíky navrch nebo na tělo? Děkuji

Přidat dotaz

Diskuze k této nabídce je již uzavřena.
Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu a vyjádřit tak svůj názor na nabídku, učiňte tak prosím na naší stránce na Facebooku nebo nám zašlete e-mail na adresu podpora@slevomat.cz.

V případě příspěvků mimo téma, urážlivých nebo rasistických si Slevomat.cz vyhrazuje právo tyto nevhodné příspěvky smazat.