Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Elastické zeštíhlující leginy Cellulifting Tourmaline

3,8 / 5 www 730 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Hana

Dobrý den, legíny mi dorazily. Nosí se těmi puntíky navrch nebo na tělo? Děkuji

Linda

Dobrý den, Vaše nabídka mě zaujala a taky bych ráda vyzkoušela legíny na cvičení, ale zajímá mě, jak dlouho minerály ve tkanině vydrží, když se normálně např. 1× týdně perou? Přestože dodržím teplotu 30 st, určitě to nebude na věky… Díky předem.

Zdeňka

Kolik bude poštovné,když se objednává na Slovensku?

Slevomat.cz

Dobrý den,
poštovné je již v ceně.. i přestože při objednání tam budete mít slovenskou poštu :) nic už doplácet nebudete

Martina

Dobrý den, legíny jsem si koupila a obdržela. Jsem s nimi spokojená, jen jsem nikde nenašla těch 10 praktických rad, jak zhubnout od Francoise Mendrase ???

Slevomat.cz

Dobrý den,
bohužel se nám do nabídky vloudila chyba o přiložených 10 radách, dodavatel již rady shání, jakmile je bude mít, hned Vám je zašle.. Tímto se za způsobené komplikace omlouváme

Simona Lebedová

Dobrý den, legíny jsem dnes dostala, ale 10 rad nikde. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
bohužel se nám do nabídky vloudila chyba o přiložených 10 radách, dodavatel již rady shání, jakmile je bude mít, hned Vám je zašle.. Tímto se za způsobené komplikace omlouváme

Lucie Kotková

Dobrý den, leginy mi dorazily, ale těch 10 rad v balíčku nebylo?

Slevomat.cz

Dobrý den,
bohužel se nám do nabídky vloudila chyba o přiložených 10 radách, dodavatel již rady shání, jakmile je bude mít, hned Vám je zašle.. Tímto se za způsobené komplikace omlouváme

Renata Toráčová

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli jsou dost pružné a nebo si raději koupit větší

Slevomat.cz

Dobrý den,
legíny jsou bohužel jen ve velikosti 36/42.. Větší skladem aktuálně nejsou..
Hezký den

Janca Fe

Dobrý den, budou v nabídce Slevomatu i větší velikosti? Nabídka by,myslím, zajímala i plnoštíhlé ženy
Děkuji za odpověď, pěkné dny všem.

Slevomat.cz

Dobrý den,
aktuálně je skladem jen velikost 36/42, které jsou schopné se natáhnout až do velikosti 44

hezký den

Milan Tejral

Dobrý den,
také by mě zajímalo zda je možné koupit leginy dlouhé a za jakou cenu.
Dále pak jestli je možné vzít si leginy do suché sauny a umocnit třeba tak působení na celulitidu. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den,
jak už jsem psala výše, dlouhé legíny bohužel nejsou skladem.. A použití legín v suché sauně dodavatel nedoporučuje.. Mohly by se zničit.. Doporučená teplota na praní je 30 stupňů
Hezký den

jaja

Dobry den, ma se pod leginy vubec nosit pradlo? Jde mi o to,jestli leginy pusobi primo na kuzi nebo jak? dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
ano, pod legínami se nosí spodní prádlo.. Působí i přes něj.. nemusíte se bát..

Hezký den

Jana

Dobrý den,
všimla jsem si, že na svých stránkách nabízíte i legíny dlouhé, bylo by možné si objednat v rámci voucheru tyto?

Slevomat.cz

Dobrý den,
dlouhé legíny nejsou aktuálně bohužel skladem.. Takže to nepůjde..
Hezký den

Alena 2

Dobrý den, velikost 42 je k mání? A prosím, pokud ne, budou větší vělikosti do 16.2.2013? Děkuji moc!

Slevomat.cz

Dobrý den,
vše je universální velikost 36/42, takže skladem 100% je :)

Katka

Dobrý den, zboží na stránkách vložím do košíku,ale v dalším kroku to vždy nahlásí, že košík je prázdný.. jak mám tedy objednat ? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
jestli máte jakékoli problémy, napište na info@swicrystal.sk a on Vám dodavatel rád pomůže :) Krásné odpoledne

Hana

Dobrý den, myslíte, že by byli legíny vhodné i v létě na kolo?

Slevomat.cz

Dobrý den,
ano.. jsou vhodné i v létě na kolo :) Hezké odpoledne

jaja

Dobry den,jso tyto leginy cele cerne …nebo i s temi obrazky ,…dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
legíny jsou celočerné, žádné obrázky na nich nejsou.. ty jsou jen na zdůraznění funkčnosti :) Hezký den

Alena

Dobrý den, nosím velikost kalhot 44–46, je nějaká velikost i na mne? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
Momentalně velikost 44/48 nemá dodavatel skladem.. bohužel..

Katka

Dobrý den, nedá mi to, abych se nezeptala, v jaké formě je tato krystalická látka do tkaniny přidána a který druh s turmalínové řady tam mohu najít? Děkuji

Ida Veit

dobrý den, jak jsou legíny dlouhé ?

Slevomat.cz

Dobrý den,
dlzka je 47cm samozrejme ze su perfektne natahovacie.

Marcela S.

Dobrý den, uvádíte, že legíny jsou do vel.42. Pokud nosím běžně vel. kalhot 44, bude nošení legín pro mne ještě pohodlné? A jaká je délka legín? Děkuji za odpověď.

Zdena Spisarová Svítilová

Dobrý den, prosím o informaci, jak jsou leginy dlouhé, děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den,

dlzka je 47cm samozrejme ze su perfektne natahovacie.

Andrea V.

Dobrý den, chtěla bych tyto legíny používat při cvičení, je to vhodné na cvičení k tomu, aby napomáhaly lepšímu spalování tuků a taktéž na celulitidu ? Pokud ano, tak zvyšuje to účinek při cvičení než při běžném nošení ? Děkuji za odpověď. Hezký den.

Slevomat.cz

Dobrý den,

ano je velmi dobre ich nosit pri cviceni su
velmi pohodlne.
A cvicenim sa spaluju urcite rychlejsie kalorie.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru