Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

499 Kč za 45 minut kryolipolýzy na klinice Fit&Beauty v hodnotě 6000 Kč! Účinné hubnutí zmrazením, možnost až dvou nasátí a bezkonkurenční sleva 91 %.

3,9 / 5 Fit&Beauty kosmetický salon Praha - Vinohrady  (mapa) 777 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Pavel

Dobry den,
je mozne na jedne navsteve absolvovat obe hyzde,vnitrni stehna a brisko, jestli se nepletu jedna se o 5 voucheru, pocitam-li spravne, dekuji

Fit and Beauty studio

To je potřeba rozdělit pětkrát 45 minut by byla moc velká zátěž pro organismus.

Hanka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda po ošetření zůstávají modřiny (popř. kdy zmizí) a zda je možné nasatí břicha a hýždí během jedné 90min. návštěvy.
 Děkuji

Fit and Beauty studio

Můžou být lehké modřiny, viz naše stránky, mizí během několika dní. Pokud by se břicho nasávalo jednou a hýždě se rozdělily tak ano.

Lenka

Dobry den,
Chci se raci informovat kolik si mam koupit kuponu na stehna a hýždě a jaky je cca ubytek cm po jedne procedure dekuji

Fit nad Beauty

Ubytek je cca 20% tukových buněk ošetřeného místa. Je to trochu individuální, v centimetrech se to špatně stanovuje. Na stehna 2 a hýždě také 2. Je lepší nerozdělovat nasátí a nechat celých 45 minut na jedno místo.

Richard

Když si koupím 5 voucherů a zkusím to nebo kolik je minimalní počet pro viditelny effekt ? Děkuji

Fit and Beauty studio

Počet voucherů záleží jak na velikosti partie jeden až dva, tak na počtu opakování, viditelný efekt je většinou po prvním nasátí, až na vyjímky, ale je otázkou je co je Váš cílový efekt.měsících na stejnou partii opakovat. Kupte si na vyzkoušení podle partie alespoň 2 a uvidíte.

Veronika Veselá

Dobrý den,
zajímalo by mě, jestli bych si k tomu ošetření mohla nějak dokoupit i lymfodrenáž? Mám totiž menší problémy s otékáním nohou (není to nic extrémního) a prý by to mělo být způsobeno špatným oběhem lymfatického systému, který by se měl lymfodrenáží „nastartovat“. Odvádí se tuk u této procedury lymfatickým systémem? děkuji

Fit and Beauty studio

Ano je to možné, tuk se vylučuje přes lymfatický systém. Vylučování jeden až dva měsíce a v této době by bylo užitečné použí lymfodrenáže k uvolnění a aktivaci lymfatického systému.

Jana

Dobrý den, chci se zeptat zda procedůru provádí zdravotní personál garantovaný lékařem. Děkuji

Fit and Beauty studio

Ano jedná se o vyškolené zdravotní sestry

Petra Kašpárková

Dobrý den, chci se zeptat jestli mi bude stačit jeden voucher na odsátí břišní pneumatiky nebo obruče:)
Do boků mi taky jde, ale nejvíc jí je ve předu.¨Děkuji za odpověď.Petra

Fit and Beauty studio

To záleží na velikosti obruče. Větší je lepší opakovat nezmizí 100% tuku a pokud je tuk i do stran tak je lepší nasát obě strany. Takže spíše alespon dva. Buď použít na obě strany nebo opakovat.

Richard

Kolik u vas maximalně někdo zhubnul lymfaticky system mam poskozeny a rad bych chodil víc když si koupim voucheru 10kusu stačí to ? Mam v těle nadextremně vody .

Fit and Beauty studio

Dojde k redukci tuku v místě nasátí, na kila je to individuální nesmíte zapomenout na životosprávu a přibrat to jinde. Jinak spíše mám strach s tím Vaším lymfatickým systémem, tuk se odbourává a vylučuje lymfatickým systémem a zde to bylo na konzultaci s vaším lékařem.

Michaela

Mám polycystózu ledvin a jater a taky vysoký krevní tlak. To mám asi smůlu, že?

Fit and Beauty studio

V těchto případech by bylo potřeba konzultace s vaším lékářem, tuk musí být tělo schopno vyloučit lymfatickým systémem, je to přeci jenom zátěž pro organismus. Asi máte smůlu, chtělo by to šetrněji.

Alena Kalašová

Dobrý den,

jak „velká“ je plocha nasátí v cm? děkuji.

Fit and Beauty studio

cca 100 cm čtverečních, ale nasaje se tím že dojde k vtažení více.

Petra

Dorby den, kolik voucheru potrebuji na cela vnitrni steha, pocitaji se do toho i oblasti nad koleny? Cetla jsem,ze tento pristroj funguje se stupni nad nulou, je to pravda?

Fit and Beauty studio

Je potřeba alespoň 2 vouchery pro nasátí obou stehen po 45 minutách, záleží na mnozství tuku, je možno to po 6–8 týdnech opakovat. Oblast nad koleny je možno rozdělit nasátí stehen a nasát oblast nad koleny nebo po 22 minutách nebo nasát extra. Princip přístroje je založen na podchlazení, zmražení, přístroj mrazí do –10, ambulantně používáme –5 stupňů, nad nulou určitě výsledky nesjou takové pokud jsou, nezkoušeli jsme to.

Katka

Dobrý den, mám špatně udělanou jizvu od slep.střeva (operace před 28 lety) trochu mi vadí, že mi přes jizvu „visí“ břicho. Jde tedy použít tato metoda na spodní část břicha ? Děkuji za odpověď.

Fit and beauty studio

Lze použít na spodní břicho a pokud je problém jen v množství tuku tak to pomůže, ale u té jizvy nevím jestli to zcela vyřeší.

Kateřina Homolková

Dobrý den, zajímalo by mne, jaký přístroj používáte – název přístroje. a kolik voucherů potřebuji k ošetření vnitřních stehen

Fit and beauty studio

Používáme přístroj FatFreezer, potřebujete optimálně alespoň 2 vouchery, abyste měla celých 45 minut na každou nohu.

Anka

Dobrý den, je kontraindikaci zvysene riziko vzniku trombozy?

Fit and beauty studio

Obecně určitě, je samozřejmě otázka nakolik je zde toto riziko zvýšené a co je příčinou tohoto stavu, ale to je spíše otázka pro Vašeho lékaře.

Tondaa

Dobrý den. Dá se tento způsob ošetření použít i na tzv. „pivní pupek“? Samozřejmně v kombinaci s cvičením, vhodnou životosprávou …

Fit and beauty studio

Určitě se dá použít a s cvičením a životosprávou je to velmi účinné.

jopa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik nasátí a voucherů budu potřebovat k odsátí břicha v oblasti pod prsami do klína. Děkuji

Fit and beauty studio

Záleží na rozsahu, pokud je tuk spíše uprostřed dělá se jedno nasátí, pokud je více rozprostřen do stran tak dvě. A podle množství záleží jestli budeme ošetření opakovat.

Ada

Dobrý večer, zajímalo by mě co je to diabetes 3. stupně?

Tereza

Kontraindikací je diabetes prvního a druhého typu ve vážné formě, zde je třeba konzultace s vaším lékařem. Termín diabetes 3.stupně se nám vloudil jen do této akce, na našich stránkách ho nenajdete.

Iva

Dobrý večer,
zajímalo by mě, kolik času budu muset strávit ve studiu, když bych chtěla nasátí vnitřních stehen (zda se nasává každá noha zvlášť nebo máte 2 přístroje a tudíž je možné nasát ve stejnou dobu)? Bylo by případně možné si vzít s sebou menší dítě v kočárku, které by v době zákroku spalo? Nevím, zda bych byla schopná zajistit hlídání

Tereza

Současně dvěma přístroji nepracujeme, ošetřuje se každé oblast zvlášť, dítě není překážkou, ale spíše v sedačce, kočárek je možné nechat v recepci.

Misa

jako kontraindikace uvadite atopicky ekzem,a to vseobecene nebo jen v miste zakroku? rada bych si nechala osetrit stehna a ekzem mam jen na ruce.dekuji za odpoved

Tereza

Pokud ho máte pouze na ruce není to problém

Eva

Je toto ošetření omezeno věkem?
Jaký je stav kůže bezprostředně po ošetření-jsou modřiny,boles­tivá místa?

Tereza

Mea toda není určena pro děti a dospívající horní hranice je dána spíše zdravotním stavem viz kontraindikace.

Lenka

Dobrý den,
jako jednu z kontraindikací uvádíte „plastické implantáty“. Co je tím přesně myšleno?
 Děkuji

Fit and beauty studio

Jedná se především o kovové a plastové implantáty v místě ošetření. Pokud myslíte prsní implantáty, tak pokud je jinak vše v pořádku, tak by neměl být problém.

Anna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli provádíte i ošetření kolen? Děkuji

Fit and beauty studio

Ošetření kolen není možné provádět, nasátí je provedeno na poměrně velké ploše a malé plochy nasát nejdou, viz výše odpovědi na ošetření paží.

verunka

Dobrý den, je ošetření na břiše bezpečné, pokud mám kýlu? Děkuji

Fit and beauty studio

Pokud máte kýlu bylo by nutné konzultovat ošetření se svým lékařem. Dochází zde k podtlakovému nasátí.

Markéta

Pokud chci ošetřit vnitřní strany stehen, je mi jasné, že potřebuji dva vouchery. Můžu se na oboje objednat v jeden den, tedy že by zákrok trval 90 min, 45 min na každé stehno?

Fit and beauty studio

Stehna se delaji najednou

Lucinka Brunette

Dobrý den, zajímalo by mě, zda když se k Vám s voucherem objednám, budu platit nějaký poplatek navíc ? Děkuji

Fit and beauty studio

Zadny poplatek navic neplatite

Ali

Chtela bych se zeptat zda-li na stehna je potreba vouchry zvlast na predni a zadni casti stehen tzn. 4ks, nebo postaci 2ks a provadi se naraz? Zabira kryolipolyza i na celulitidu? Dekuji

Fit and beauty studio

Stehna se delaji vnotrni nebo vnejsi a je potreba 4 vouchery.Ano zabira i na celulitidu

Eva

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik potřebuji voucherů na bříško a boky? a jestli to vše lze udělat během jedné návštěvy?

Fit and beauty studio

Pokud mate podkozni tuk soustredeni pod pupkem staci jeden voucher,pokud ho mate vic do stran tak dva vouchery.Na boky dva.V jedne navsteve to nejde udelat

Martina Švecova

Dobrý den, pročetla jsem příspěvky a ráda bych si to shrnula. Pokud si tedy koupím 4 vouchery na břicho. Přijdu na 2× 45 min v jeden den na dvě místa na břiše a opět zopakuji na stejná dvě místa na břiše po dvou měsících? Nebo je doporučeno jinak?

Fit and beauty studio

Ano,shrnula jste to spravne

Martina

Dobrý den,
v „upoutávce“ máte napsáno:



* Ideální pro nasátí jedné partie, lze i dvě

* Bříška, hýždě, bedra, stehna nebo paže

Mezi konverzacemi jsem však zaznamenala Vaši odpověď, že na paže přístroj nefunguje… jsem tedy poněkud zmatená…? 



Fit and beauty studio

Dobrý den. Pristroj na paže funguje, ale záleží na jejich obvodu. Nasávací hlavice má pouze jeden rozměr a pokud máte paže rozměrově nedostatečné k nasátí, aplikaci nelze provést. V tuto chvíli se v zahraničí vyvíjí menší nasávací hlavice, určená pro tyto partie… paže, podbradek, atp. Paže tedy nasáváme velmi vyjímečně, vždy po konzultaci se setrou, protože drtivá většina paží opravdu nasát nelze.

liske

Dobry den,
pisete, ze tato metoda je odobrena FDA. Je prosim aj Vas pristroj odobreny FDA? Da sa pouzivat na uzemi USA?
dakujem.

Tereza

Náš přístroj je evropská verze s odpovídající CE certifikací.

Fit and beauty studio

Dobrý den, efekt je viditelný po 1–2 měsících po proceduře. Cvičení podpoří efekt. Když nebudete cvičit efekt bude viditelný, ale doporučujeme dodžovat alespoň základní žitosprávu. Mezi různými partiemi je potřeba dodržovat 3–4 týdenní rozestup. pokud chcete tu samou partii dvakrát pro maximální účinek je potřeba dodržet 2 měsíční rozestup(je potřeba počkat až tělo odbourá zmrazené buňky).Pokud mate brisko vice do stran doporucujeme dva vouchery(dve nasati kazde po 45 minutach), pokud pod pupíkem voucher jeden.Na boky a stehna po dvou voucherech.

Zuzana F.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik voucheru je třeba na paže? a o kolik cm se dá obvod snížit? nemám je extra silné. děkuji za odpověď

Fit and beauty studio

Dobrý den, tímto přístrojem nelze ošetřit paže z důvodu velikosti nasávací hlavice.

Jana

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli poskytujete nějakou záruku. Na podobné proceduře jsem byla (asi jiný přístroj), procedura jako taková proběhla v naprostém pořádku, skvělý personál, ale výsledky se neobjevily ani po dvou měsících.

Fit and beauty studio

Dobrý den, s přístrojem máme velmi dobré zkušenosti a to i osobní. Záruku však na ošetření nedáváme. Je dobré po proceduře dodržovat stravovací návyky a pokud máte možnost cvičení je to ještě lepší. Obecně však je možné řící že náš přístroj na bázi nasátí a zmražení je funkční a výsledky viditelné.

Jana Bur

Dobry den, je mi 35 a mam vetsi brisko a boky, stehna..Kolik procedur bych potrebovala? A vadi, ze necvicim u toho? S malymi detmi jaksi nestiham.. Bude videt efekt uz po prvni procedure?

Tereza

Po první aplikaci uvidíte hmatatelné výsledky cca po 6–8 týdnech. Vaše tělo potřebuje čas k vyloučení rozbitých tukových buněk pomocí lymfatického systému. Výsledky jsou samozřejmě výraznější pokud se více pohybujete a dodržujete rozumný jídelníček.

Petra Petra

Ten přístroj je vyroben v Číně?

Tereza

Nevím kam úplně směřujete, dneska většina špičkových výrobců celého světa vyrábí své výrobky v Číně a už dávno to neznamená nic špatného hlavně v elektronice a v moderních technologiích. Technologicky je přístroj totožný s dalšími přístroji na trhu.

Fit and beauty studio

Dobrý den,

přístroj máme zakoupen v ČR, na našem trhu ho prodává například firma BTL a několik dalších.

Lukas

Dobry den,
staci mi jeden voucher, pokud chci odsat trochu tuku na brise v oblasti pod pupikem? Dekuji

Fit and beauty studio

Ano

Martina

Dobrý den, pomůže mi kryolipo i na povislé břicho po těhotenství? Děkuji.

Fit and beauty studio

Z povisleho bricha tuk zmizi,ale povislou kuzi neodstranime

Lenka

Dobrý den, pokud si tedy budu chtít nechat ošetřit hýždě, jaký časový odstup mezi tím musí být? mezi jednou a druhou „půlkou“? děkuji

Fit and beauty studio

Obe pulky se udelaji v jedne navsteve

Jana Pokorná

Dobrý den, chci se zeptat, co znamená, když máte v kontraindikacích uvedeno potíže s krvácivostí?
Děkuji za odpověď.

Fit and beauty studio

Osetreni se nedoporucuje lidem,kteri maji krevni onemocneni

IS

dobrý den, na ošetření břicha stačí jeden voucher? na boky případně jeden nebo dva? předem díky…

Fit and beauty studio

Zalezi na lokalizaci podkozniho tuku,pokud ho mate vic pod pupkem tak staci jeden voucher.Pokud mate brisko vice do stran doporucujeme dva vouchery.Na boky dva vouchery

Ivana

Na kolik stupňů kůži zmrazujete a co děláte, abyste předešli omrzlinám?

Fit and beauty studio

Zmrazujeme na –5 stupnu.Pod hlavici davame gelovou membranu ta zabranuje omrzlinam

Lenka

dobrý den,
je kontraindikace i vysoké ast na játrech?děkuji Len­ka

Fit and beauty studio

Vysoke ast na jatrech neni kontraindikace.

Iva

Dobrý den, mohu tuto jednu 45minutovou aplikaci pouzit na obe hyzde, nebo je nutne kazdou zvlast?

Tereza

Ano možné to je, ale lepší výsledek je použít 2×45 minut.

Fit and beauty studio

Pro vetsi efekt je lepsi koupit dva vouchery.Na kazdou stranu 45 min

Iveta Ramsová

Dobrý den, chci se zeptat zda je vhodná kryolipolýza i pro 18-ti letou dívku, jde o oblast stehen a také kolik je zhruba potřeba nasátí?

Děkuji moc za Vaši odpověď

Tereza

Ano je to možné, alespoň 2×

Fit and beauty studio

Ano procedura je vhodna i pro 18-ti letou divku.Na stehna jsou potreba dve nasati.

Zuzana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, za jaké teploty kryoliplýza probíhá? Zda je na ošetřovanou partii pouzita teplota i pod 0°C? Děkuji za odpověď.

Tereza

Ano je použita teplota –5 stupňů, přístroj umí teploty do –10, ale ten není určen pro ambulantní ošetření.
Pro ochranu nasátého místa se používá speciální ochranný polštářek s antifreezing gelem

Iveta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je kryolipolýza vhodná i pro 18-letou dívku, jedná se o partii stehen. A ještě kolik je zhruba potřeba nasátí?

Děkuji moc za odpověď

Tereza

Ano je vhodná, pokud jde o redukci tuku na stehnech, optimální je nasátí 2×45 minut na každou nohu. Proceduru je možno opakovat po cca 2 měsících pokud je třeba.

Mirka

Dobrý den,
při jaké teplotě u Vás kryolipolýza probíhá? A pokud bych chtěla jeden kupon využít na 2 partie, zamená to, že je na každou 22,5 min?
Děkuji.

Tereza

Proceduru provádíme při –5 stupních, je možné proceduru rozdělit, ale samozřejmě je lepší použít na každou partii 45 minut.

Andrea

Dobrý den,
když bych potřebovala zhubnout na bocích a břiše, kolik voucherů musím koupit? Lze provést oboje najednou?
A jaká je čekací doba? Máte dopředu hodně plno?
Díky, Andrea

Tereza

Alespoň tři, najednou to nejde. Je třeba odstup a nedělat procedury v jeden den. Máme sice dva přístroje ale to spíše, že můžete přijít s kamarádkou.
Objednací doba je zatím díky dvěma přístrojům krátká. V případě potřeby bude otevřeno i v sobotu a neděli.

Lenka Chroustová

Je možné jít na proceduru v 17ti letech?

Tereza

Ano je to možné

Anna

Dobrý den,
prosím o info, kolik voucherů si mám koupit, chci-li „zákrok“ na zadeček a vnitřní stranu stehen.
Díky za info.
 Anna

Tereza

Optimálně 4 vouchery

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru