Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

449 Kč za roční předplatné magazínu Lidé a Země a úžasnou knihu! Poznávejte svět se slevou až 67 %.

4,6 / 5 Mladá fronta a.s. Praha - Modřany  (mapa) 712 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Lydia Lilly Abaffyova

mrzi mne ze jsem zatim neobdrzela ten promo kod :(((( da se s tim neco delat?

Silvia

Dobry vecer, jaky je rozdil mezi tim kdyz dam ‚koupit jako darek‘ nebo jen koupit?

Janča

Pro Kateřinu: http://www.mf.cz/produkty/lide-a-zeme/predplatne/ v pravo v růžovém obdélníku :)

Jana

Dobrý den, jak se bude postupovat, jestliže obdarovaný je již odběratelem a já to tom nevím?

Mladá fronta

Dobrý den, zda je plánovaný obdarovaný již odběratelem nebo ne, zjistíte na bezplatné telefonní lince 800 300 302. O­perátorka Vám po zadání jména a adresy je schopna odběr potvrdit.

Kateřina

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kde konkrétně se na stránkách MF dá stáhnout darovací certifikát?
 Děkuji

Mladá fronta

Dobrý den, darovací vánoční certifikát si můžete stáhnout na adrese:
http://www.mf.cz/vanoce/

Matej Uhrin

Dobrý deň,
Naozaj sa nedá zakúpiť predplatné s doručovacou adresou inou ako ČR? Ani keby bola zľava nižšia (kvôli vyššiemu poštovnému)?
Pekný deň

Mladá fronta

Dobrý den, všechny marketingové akce platí pouze pro území ČR. Klasické předplatné do SR lze ale samozřejmě zajistit – u firmy PressMedia, spol.s.r.o.

Těhotenská Móda Miková

Dobrý den,je prosím někde možno "prolistovat knihy"nebo více obrázků o tom co obsahuje kniha?Z titulní strany není moc možností si vybrat.Díky

Mladá fronta

Dobrý den,
podrobněji se můžete s obsahem knih seznámit na webu www.kniha.cz

Jaroslava Kosmáková

Dobrý den,
objednala jsem dva vouchery, poslala mail s údaji, kam časopisy zasílat. Kdy mohu očekávat knihy?

Mladá fronta

Dobrý den, knihy obdržíte přibližně v půlce prosince.

Petra Kašpárková

Dobrý den, chci se zeptat kdy budete rozesílat knihy k předplatnému?

Další dotaz – když si teď objednám voucher tak do kdy musí být zaplacen?

Slevomat.cz

Petro, do dvou pracovních dnů, jak píšeme při objednávce, pokud, ale máte s platbou do této doby nějaký problém, kontaktujte nás, prosím, na 840 140 240, pokusíme se dohodnout :-)

Mladá fronta

Dobrý den, knihy budeme rozesílat všem, kteří aktivují voucher do 7.12.2011, takže cca 10.12.2011 bude probíhat expedice.

Jana

Dobrý den,
ráda bych předplatné i knihu dala jako dárek k vánocům. Jak mám zařídit, aby knihu a případně voucher nalezl obdarovaný pod stromečkem? Máme jiné adresy.
 Díky!

Mladá fronta

Dobrý den, v tomto případě uveďte do emailu při aktivaci obě adresy s rozlišením na plátce a příjemce. Kniha přijde na Vás jako na plátce, na našich webových stránkách www.mf.cz si stáhněte darovací certifikát a oboje můžete dát pod stromeček. První vydání časopisu přijde 3.1.2012 do schránky obdarovaného.

Kristýna Cibere

Dobrý den chtěla bych přeplatné jako dárek k vánocům je možno zaslání knihy na moji adresu a předplatné časopisy na jinou adresu?

Mladá fronta

Dobrý den, pokud při aktivaci voucheru uvedete do emailu adresu plátce a obdarovaného, je dárek – kniha, poslán na adresu plátce automaticky. Obdarovaný dostává pouze časopisy.

Kamila

Dobry den, jak je prosim definovan pojem novy predplatitel – nove jmeno na stejnou adresu berete jako noveho predplatitele? V pripade,ze pred par lety jiz predplatne odebiral, ale v tuto chvili ne, je to take novy predplatitel? de­kuji

Mladá fronta

Dobrý den, znamená to, že na adresu uvedenou v objednávce nebyl posledních 12 měsíců doručován objednávaný titul. Po této době se již jedná o nového předplatitele.

Dana

Dobrý den, kdy se bude rozesílat první číslo? Chtěla bych předplatné koupit jako dárek příteli, který má narozeniny začátkem ledna. Děkuji za odpověď.

Mladá fronta

Dobrý den, č.1/2012 vychází 3.1.2012. Na našich webových stránkách www.mf.cz si můžete stáhnout darovací certifikát.

Stamil

Dobrý den, můžete mi prosím objasnit, jestli se jedná o ten samý časopis Lidé a země, který se na oficiálních stránkách Mladé fronty nabízí za 539 Kč/rok? Potom nerozumím slevě 67%… Děkuji za odpověď!

Mladá fronta

Dobrý den, uvedená sleva je slevou z celkové hodnoty nabízeného balíčku ( předplatné + kniha).

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru