Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Permanentka do solárií Sun Solar v hodnotě 800 Kč + káva zdarma

4,5 / 5 Sun Solar studio (2 pobočky) Praha - Háje  (mapa) 478 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Martina Veškrnová

Dobrý den,
dá se koupený voucher nabít na permanentku, kterou již využívám?

Děkuji, hezký den.

Sun Solar

Dobrý den, Martino, ano – samozřejmě lze nabít permanentku, kterou již využíváte. Hezký den.

Klara

Dobrý den,
je možné koupit dvě permanentky a nabít kredit na jednu kartu nebo toto není možné. Abychom neměli doma dvě karty, když stačí díky přenositelnosti jen jedna.
Děkuji za odpověď.

Sun Solar

Milá Kláro, určitě to možné je – např. 2 zakoupené vouchery je možno nabít jen na jednu permanentku. Hezký den.

Katka

Minulý rok jsem této Vaší nabídky využila a byla jsem mile překvapena-ochotný personál, vždy vše čisté, a do jara krásně opálené tělo :-) opět vaší nabídky ráda využiju :-)

Sun Solar

Milá Katko, velice nás těší Váš zájem a budeme se těšit na Vaši návštěvu. Hezký den.

IK

Jaké jsou ceny/min za jednotlivé typy solárií?

Sun Solar

Dobrý den, vše je uvedeno na našich webových stránkách – u konkrétního studia kliknete v dolní části na ceník. Hezký den.

Dagmar Čapková

Na stránkách studia jsem nenašla explicitní informaci, v které pobočce jsou které stroje – je solárium Ergoline 800 v pobočce Budějovická? Děkuji

Sun Solar

Dobrý den, na našich webových stránkách jsou konkrétní typy solárií s cenami uvedeny v ceníku. Ergoline 800 je ve studiu Budějovická. hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru