Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

299 Kč za roční předplatné časopisu Báječná školka! Prima časopis pro děti od 3 do 7 let, předplatné od listopadu a celkem 14 čísel se slevou 50 %.

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Arnost Fiedler

Mám dotaz chtěl bych objednat tento časopis pro svoje dítě,ale budeme se asi stěhovat.Nebude problém to třeba po třech číslech posílat na jinou adresu?

Nakladatelství Fragment

Dobrý večer Arnošte, tento požadavek prosím vyřešte jakmile zakoupíte voucher, pošlete číslo voucheru a adresu na doručení časopisu.

jana

Dobrý večer, mohu se zeptat, který den v měsíci bychom časopis dostávali? Děkuji

KT

je mozne poslani casopisu obyc. balickem pres Ceskou postu?

Bohďa

Dobrý den, taky by mě zajímalo, jak je časopis doručován…

Lenka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakým způsobem je časopis doručován? Českou poštou či jinou společností, děkuji

Luboš

Dobrý den,
jakou společností je doručová časopis?
Českou poštou nebo jinou společností. Děkuji

Nakladatelství Fragment

Dobrý večer Luboši a všichni zájemci o předplatné Báječné školky. Časopis vám bude doručován Českou poštou.

Jana

Ivě děkuji za vysvětlení,ale když si objednávám třeba pobyt,většinou si ho rezervuji ještě než mám číslo voucheru a to posílám potom dodatečně,proto ten dotaz.

Nakladatelství Fragment

Jano, rozhodně se nemusíte bát, že na vás nevyjde. Opravdu je všeho dosti. Proto prosíme vyčkejte na číslo voucheru a poté napište email.Děkujeme za pochopení.

Iva Knížetová

Taky jsem zakoupila jako dárek, už jsem se ptala po mailu,zatim nikod neodpovedel – lze do konce tohoto roku casopi zasilat na mou adresu a od nového roku na jinou adresu?Kupovala jsem pro neter, za listopad/prosinec by dostala casopis pod stromecek a pak bych chtela aby chodil na adresu domů k rodicum…

Nakladatelství Fragment

Dobrý den Ivo, prosíme pokud již máte voucher, do emailu uvedte v příloze nebo jeho číslo.V všechny vaše požadavky uvedte v emailu. Na všechny emaily a objednávky budeme reagovat až v příštím týdnu. Děkujeme za pochopení

Naďa

Dobrý den, chtěla bych předpolatné věnovat vnučkám pod stromeček, dá se předplatné aktivovat od 1/12?

Nakladatelství Fragment

Dobrý den Nado, předplatné je od 11/2011 ale můžete objednat a číslo 11 i 12 jim pod stromeček přiložit , Určitě potěšíte :-)

Iva

Jana Macháčková: Je to dost jednoduché a logické – když koupíte voucher a je Vám zaslána informace k platbě, tím máte zakoupeno a tudíž se Vás vyprodání netýká. Voucher Vám přijde do cca tří dnů od platby(v této fázi se vás už netýká nějaké případné vyprodání na slevomatu, jelikož vy jste objednávala v době, kdy ještě vyprodáno nebylo!), pak můžete hned objednávat na stránkách časopisu. Pokud si všimnete, kolik lidí zakoupilo, tak je jasné, že ještě není vyprodáno. Kdyby bylo, tak to hned vidíte a ani neobdržíte pokyny k platbě, jelikož nebude možné časopis objednat!

Monda

„PS: Předplatné je od 11/2011 – to mi nepříjde jako starý neaktuální ležák :-)“ Asi jste nepochopili … Nemyslíte, že pan Dvořák narážel na to, že 3 čísla navíc jsou pravděpodobně ležáky a že je v původní ceně necháváte za cenu nového výtisku? Je třeba dodat, že i na něj je zde 50% sleva.

Nakladatelství Fragment

Ano Mondo, předplatné je od čísla 11/2011, a tři čísla minulých výtisků s 50 % slevou dozajista potěší vaše nejmenší :-)

Šárka

Dobrý den,
je prosím možné napsat, kolik má časopis stránek? Dotaz zde již padl, zatím však nebyl zodpovězen.
 Děkuji

Nakladatelství Fragment

Viz výše

Monda

Prosím Vás, víte někdo, kolik to má stránek? Dle archivu jsem viděl tak ke 30 stránkám, ale neprojížděl jsem všechna čísla. Sluníčko má 44 za 370 Kč s panenkou, která má hodnotu tak 240 Kč.

Nakladatelství Fragment

Dobrý den Mondo,
na dotaz již bylo zodpovězeno 32 plus 4 strany obálka

Klára Bisová

Já jsem objednala, i když tři čísla, jedno jak úspěšná, z loňského roku mám již doma, neboť časopis kupuji pravidelně:) Nicméně za 299,– se mi přesto vyplatí jej předplatit, protože dám za 11 nových čísel cca 27,– Kč oproti 41,– korunám. Není to sice sleva 50%, ale i tak je to lepší než nic:)

Jana Macháčková

Dobrý den,časopis budu platit bankovním převodem,tudíš nebudu hned vědět číslo voucheru,mám ho objednat na email už teď a číslo voucheru poslat pak dodatečně,nebo potom současně.Aby pak nebyla nabídka vyprodaná.Děkuji za odpověď,pěkný den.

Slevomat

Dobrý den Jano, nebojte nic vyprodáno nebude. 100 % se na vás dostane, jen prosím počkejte až vám přijde voucher, jinak nemůže být vaše objednávka předplatného akceptována. Děkujeme

Nakladatelství Fragment

Jano,
musíte počkat na na číslo voucheru, jinak vaši objednávku nemůžeme akceptovat.minulých čísel časopisu máme dosti, určitě se na vás dostane děkujeme za pochopení

Lucie Barochovská Bílková

Monda, 4 uz je zodpovezena take, nic nebude :o)

Monda

Díky za 2 odpovědi z 5.

  1. Chápu, 3 čísla navíc jsou za plnou sazbu, ok, díky za vysvětlení.

  1. Ok, díky.

Čekám ještě na 2, 3, 4 a pak objednávám :-)
Slevomat

Dobrý den Mondo časopis má min 26 stránek, ve zvláštním prázdninovém vydání je více-jedná se o dvoučíslo.

Nakladatelství Fragment

Dobrý den Mondo,
časopis Báječná školka má 32 stran plus 4 strany obálka.

Lucie Barochovská Bílková

Také mne nabídka zaujala. Přemýšlela jsem o předplatném na Sluníčko…, kde je k předplatnému vždy nějaký hodnotný dárek a předplatné vyjde skoro stejně jako toto zlevněné. Pokud by k předplatnému byla ta čepice..... , je možné někde takový dárek vidět, či aspoň nějaký popis? aby nebyl pro tatínka či naopak pro nějaké roční dítě. děkuji

Slevomat

Dobrý den Lucie,dárek se vztahuje pouze na předplatné bez slevy.

Nakladatelství Fragment

Dobrý den Lucie,
dárek, který je v nabídce se vztahuje pouze na předplatitele, kteří si časopis koupí za plnou cenu.

Monda

1) Podle Vašeho ročního předplatného stojí 1 výtisk 41Kč, což je za 14 čísel 574Kč, takže miještě někde 24Kč utíká, vzhledem k původní ceně, ale budiž. Kdyžtak mi ale Vaši kalkulaci můžete vysvětlit :-) 

  1. Nikde jsem se nedočetl (bohužel doposud jsem nebyl odběratelem tohoto časopisu), kolik má časopis stránek?

  1. Čím jsou určena 3 nejúspěšnější čísla, co je tak odlišuje? Že šly špatně na odbyt a leží ve skladu? :-)))

  1. Připojuji se k dotazu Kucci, týkající se dárku pro nové předplatitele.

  1. Jak je to s dodáváním? Časopis chodí každý měsíc do uvedené poštovní schránky předplatitele?

Děkuji za informace. Nabídka mne vcelku zaujala :-)
Slevomat

11 × 41 = 451 plus 3 × 49 = 147, to je celkem 598,– Kč děleno 2 je 299,– Kč.
hezký den

Slevomat

Dobrý den Mondo,
ještě doplnuji – ano časopis vám bude chodit každý měsíc na vámi uvedenou adresu.

Alena Kaššová

V popisu slevy se píše :Jako bonus navíc 3 nejúspěšnější vydání
Takže bonus- 3 čísla jsou zpoplatněna částkou 147 Kč.
Velice výhodné :-)

Dvořák

To myslíte vážně, že starý neaktuální ležák má stejnou hodnotu jako nové číslo? Měsíc stará Mladá Fronta Dnes má dle Vás také stejnou hodnotu jako ta dnešní, co je právě na pultech trafik?

Slevomat

Myslím, že míchat zpravodajství a zábavný časopis pro děti jsou trošku hrušky a jablka :-) Ale samozřejmě Vás k nákupu nenutíme.

Slevomat

PS: Předplatné je od 11/2011 – to mi nepříjde jako starý neaktuální ležák :-)

Lucie Barochovská Bílková

na stránkách předplatného píšete, že roční předplatné je 451,– Kč. V tomto balíčku je něco navíc, když je zde uvedena původní cena 598,– Kč?

Slevomat

Dobrý den Lucie,
ano navíc jsou 3 minulá nejúspěšnější čísla časopisu.

Kucci

společnost Fragment na svých stránkách uvádí bonus pro nové předplatitele: Dárek za předplatné
Akce probíhá: od 23.08.2011 do 26.09.2011
Popis akce: Pouze pro nové předplatitele : roční předplatné – čepice v hodnotě 120 Kč – to platí i pro tuto slevovou akci? Děkuji za zprávu

Slevomat

Dobrý den dárek pro nové předplatitele platí pouze , když si koupíte předplatné v plné výši . hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru