Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

239 Kč za dokonalou FOTOKNIHU s 24 stranami z vlastních fotografií! Luxusní křídový papír, prémiová kvalita a krásné vzpomínky na léto se slevou 60 %.

4,4 / 5 Piklio Praha  (mapa) 4 792 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Iva

Dobrý den,
zkouším si vytvořit album, abych věděla, co vše zde jde dělat. Tak jak mi program fotografie rozloží, tak to musí zůstat? Nenašla jsem žádnou funkci, která by mi umožnila změnit rozložení nebo posouvat či natáčet rámečky. A dále bych se chtěla zeptat, zda jde rámeček s fotkou roztáhnout na celou stránku. Děkuji za odpoveď a omlouvám se jestli se opakuji.

Patricie Zachová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, do kolika dni od jeho zapkoupeni je potreba vocher zaplatit. Děkuji

Slevomat

Do dvou až tří pracovních dnů, Patricie.

DádUlka HoUska HaUerová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak změním pořádí fotek na stránkách. Děkuji

Piklio

Dobrý den Soňo, jinak než přes naše stránky a editor vyskládání knížky nejde. Mějte pěkný den, vaše Piklio

Soňa Machálková

Dobrý den, můžu si vytvořit knížku v programu fotolab? Zkoušela jsem to i na vašem programu, ale chtěla bych fotky skládat přes sebe a mít je nakloněné atd., ale bohužel u vás to nejde. Šlo by to tedy vytvořit v jiném programu a poslat vám to? Díky za odpověď

Piklio

Pěkný den všem, jelikož párkrát padl dotaz ohledně poštovného, chtěli bychom vás upozornit, že díky změně DPH na poštovních službách dojde k změně dopravného Českou poštou z 60 Kč na 70 Kč od soboty 1/10/2011. Cena za dobírku zůstává stejná, tj. 26 Kč. Děkujeme za pochopení, Vaše Piklio

Peter Mall

Aké je poštovné na Slovensko?

Piklio

Dobrý deň Peter, poštovné na Slovensko činí poštou 119 kč (4,99 €), alebo expresným dodaním DPD službou 220 kč (8,99 eur + 2,49 eur dobierka). Pekný deň, vaše Piklio

Adriana H.

Dobrý den, zakoupila jsem si 3 vouchery a zaplatila uvedenou castku za vsechny vouchery pres bankovni prevod.. Kde a kdy zaplatim postovne, pokud nechci platit na dobirku? Dekuji.

Piklio

Dobrý den Adriano, poštovné za knížku zaplatíte po vytvoření knížky a dokončení objednávky bankovním převodem nebo kartou přes internet. Pěkný den, vaše Piklio

Saninka Goméz Sanchéz

Knihy mám dvě:) jsou super objednávám další:)

 děkuji

Piklio

Děkujeme a jsme rádi že jste spokojená :-) Vaše Piklio

Gigi Míša Špičková

Všem jen doporučuji, úžasné a kvalitní zpracování!

Piklio

Děkujeme za pochvalu! Vaše Piklio

Johana Krušinová

Dobrý den, zajímalo by mě, za jak dlouho od zadání fotek přes net bude kniha hotová.
Děkuji za odpověď

Piklio

Dobrý den, po vytvořeni a objednání knížky bude do 10 dnů vyhotovena a doručena na vaší adresu, případne připravená k vyzvednutí na odběrném míste. Vaše Piklio

Martina

Ke svému předchozímu komentáří doplňuji, že vše bylo již vyřešeno k mé spokojenosti!

Piklio

Dobrý den Martino, omlouváme se za předchozí komplikace a jsme rádi, že se to podařilo vyřešit. Přejeme hezký den, vaše Piklio

Martina

Dobrý den, již v pondělí jsem Vám zaslala dotaz (vztahující se k mé objednávce, z Vaší předešlé akce) a doteď se mi nikdo neozval .. Chtěla jsem zakoupit další vouchery, ale to, že doteď nikdo nereagoval mě odrazuje ..

sára

dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli mohu vytvořit jednu knihu a nechat si ji vytisknout 5× (použít 5 kodu do jednoho políčka), nebo musím každou knihu tvořit zvlášť…děkuji

Piklio

Dobrý den Sáro, nemusíte 1 knihu dělat víckrát, ale na každú musíte udělat zvlášť objednávku. Pokud budete přihlášená, kniha se vám uloží do vašeho Piklio-účtu a objednáte pokždé znovu tu samou knížku. Pokud chcete všechny poslat na 1 adresu, postupujte tak, že první objednávku uděláte na dobírku na vaší adresu, u dalších obj. zvolíte osobní odběr. Potom nám pošlete čísla všech objednávek s žádostí o zaslání najednou na adresu, kterou zadáte u první obj. Pokud si nebudete něčím jistá, volejte zdarma na naši infolinku 800 400 399, kde vám operátor přesně poradí, jak postupovat. Vaše Piklio

Jiří V.

Dobrý den, do kdy je kupon platny?

Piklio

Jiří kupón je platný do 30.11.2011. Pěkný den, Piklio

Veronika Čiháková

Dobrý den, asi dělám něco špatně, ale kdykoli dám vybrat 100 fotografií, ukáže mi to cenu 1061 Kč. Nevím, jak mám udělat, aby byly na stránce fotky 4 a tudíž se vešly na oněch 24 stran za 239 Kč ? Děkuji za odpověď.

Piklio

Dobrý den, voucher bude platný od zítřka tj. 30.9.2011. Kon­taktujte prosím naší infolinku 800 400 399, kde vám poradí operátor. Vaše Piklio

Květa Filingerová

Dobrý večer,prosím poradte…nedaří se mě nahrát fotky z rajčete ani facebuku :)) jednou se to podařilo,pak jsem musela odejít a už se nedaří.Voucher jsem si objednala ale ještě nezaplatila-má to nato vliv???Děkuji moc…Květa

Piklio

Dobrý den Květo, voucher bude platný od zítřka tj. 30.9.2011. Ale na tvorbu fotoknihy to vliv nemá, číslo z vouchru použijete až po vytvoření knihy u objednávky. Při vytváření knihy buďte přihlášená a knížka se vám bude automaticky ukládat do vašeho Piklio-účtu a můžete se k ní kdykoliv vrátit. To, že se nedaří stahovat fotky, může být chyba v prohlížeči, zkuste to z jiného. Pokud bude problém přetrvávat, kontaktujte prosím zdarma naši infolinku 800 400 399. Va­še Piklio

Tereza Tišerová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když koupím voucher, musím hned udělat i foto knihu, nebo to mohu udělat i později, třeba za týden. děkuji za odpověď T.

Piklio

Dobrý den Terezo, nemusíte knihu dělat hned. Na využití máte 2 měsíce takže kdykoli do 30.11.2011, kdy končí platnost voucheru, jej můžete využít. Příjemný den, vaše Piklio

Andy

Dobrý večer,
objednala jsem si fotoknihu a na email mi přišli pokyny k platbě. 239,– zaplatit .Nevšimla jsem si že jste v Praze a tak bych chtěla knihu zaslat domů. Chci vám zaplatit za poštovné a odeslat adresu doručení. Jak ?

Piklio

Dobrý den Andy, voucher na slevu bude platný od zítřka 30.9.2011. Pokud jste jestě nedokončila objednávku, jednoduše zadáte vaší adresu a způsob doručení dobírkou. Pokud ano, prosím zavolejte nám zdarma na naší infolinku 800 400 399, kde vám poradí operátor. Vaše Piklio

Pavla

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak postupovat, když jsem zakoupila dva vouchery na dvě různé fotoknihy, ale chtěla bych je poslat společně za jedno poštovné a ještě si k tomu přiobjednat nějaké fotky. Jde vše poslat v jednom balíčku a jak postupovat? Děkuji za odpověď.

Piklio

Dobrý den Pavlo, každý voucher můžete použít na jednu knihu=1 objednávka. Nelze je spojit, ale postovné můžeme sloučit tak, že první objednávku uděláte na dobírku na vaší adresu, u druhé obj. zvolíte osobní odběr. Potom nám pošlete čísla obou objednávek s žádostí o zaslání najednou na adresu, kterou zadáte u první obj. Objednání fotek můžete samozřejmě připojit k některé z nich. Pokud si nebudete něčím jistá, volejte zdarma na naši infolinku 800 400 399, kde vám operátor přesně poradí, jak postupovat. Vaše Piklio

Jana Vavřinová

Dobrý den, nebyl by v nabídce motivů fotoknihy také Krteček (kromě Víly Amálky a ostatních)? Nemusí to být hned, ráda si na něj chvíli počkám :-)

Piklio

Dobrý den Jano, zatím Krtečka nemáme v nabídce. Pokud chcete využít voucher, tak do konce jeho platnosti asi taky ještě nebude, takže máte na výběr z našich aktuálních designu na www.piklio.cz. Přejeme hezký den, vaše Piklio

jana

dobrý den,
prosím Vás chtěla jsem se zeptat,zda jde knihu zaplatit i jinak než přes účet… na dobírku. moc děkuji

Piklio

Dobrý den Jano, určite to jde i dobírkou. Mrkněte na nase stránky www.piklio.cz do sekce „jak zaplatit“ a můžete si vybrat. Pokud ale chcete voucher na slevu, ten lze zaplatit jen pres internet Slevomatu. Vaše Piklio

Johana Krušinová

Dobrý den, zajímalo by mě, za jak dlouho od zadání fotek přes net bude kniha hotová.
Děkuji za odpověď

Piklio

Dobrý den, po vytvořeni a objednání knížky bude do 10 dnů vyhotovena a doručena na vaší adresu, případne připravená k vyzvednutí na odběrném míste. Vaše Piklio

Věra

Dobrý den,
poukaz mi přijde, až vám dorazí platba. Mohu si již nyní připravovat fotoknihu? a až mi dorazí poukaz, tak teprve odeslat objednávku? Díky Věra

Piklio

Dobrý den Věro, knížku si můžete připravit klidne předem. Pokud budete prihlášená na www.piklio.cz, knížka se vám uloži do vašeho Piklio-účtu a tam ji kdykoliv najdete a můžete treba upravovat nebo objednat. Slevový kód z vouchru, který obdržíte po platbe vložíte až po vytvoření knížky v objednávce do políčka na to určeného. Hezký den, vaše Piklio

Lenka

Dobrý den,
vytvořila jsem fotoknihu, chci vložit kód voucheru, ale napíše mi to, že je voucher neplatný. Proč?

Slevomat

Lenko, platnost voucheru je od 30.9. Vydržte ještě chvilinku :-)

Gabriella

Dobry den, mam rozmer vsech fotek 480 × 640, velikost cca 164 kB. Kdyz to nahraji do vasi knihy, tak mi to u vseho pise bud bily vykricnik v cervenem kruhu, nebo cerny vykricnik v oranzovem trojuhelniku. Da se s tim neco delat?

Piklio

Dobrý den, výkřičníky upozorňují, že nemáte dostatečnou kvalitu fotek. To znamená, že je můžete použít, ale nezarúčíme vám ostrost a fotky můžou být mírně rozmazané. Pokud máte víc takových fotek, doporučujeme je použít do menších rámečku. napr. když rozložení na stránce je 3–4 fotky. Vaše Piklio

Renča

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaké je poštovné a balné, kdybych si chtěla fotoknihu nechat poslat přes Českou poštu do Ostravy. Předem děkuji.

Piklio

Dobrý den Renčo, poštou za dobírku zaplatíte 86 kč. Jinak všechny informace o doručení najdete v záložce „způsob doručení“ na www.piklio.cz. Pěkný den, vaše Piklio

Simona Malá

Dobrý den, zkouším nahrát fotky do programu a ve chvíli, kdy kliknu na NAHRÁT DO PROJEKTU, tak mi to spadne a zahlásí chybu. Nevíte, kde by mohl být problém? Díky za radu. Simona Malá

Piklio

Dobrý den Simono, zkuste jiný prohlížeč, pokud bude problém přetrvávat, prosím kontaktujte zdarma naši helplinku na 800 400 399, kde vám operátor poradí jak postupovat při konkrétním problému.

vendy

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, když si objednám voucher.,máte tam napsáno,že je možné na něj uplatnit 24stránek a nejvíce na těch 24stránek 100fotografií. TATO VELIKOST KNIHY NABÍZÍ 24STRÁNEK???nebo se někde zadá, že chci 24stránek v ceně toho voucheru.Mockrát děkuji zaodpověd

Piklio

Dobrý den, nemusíte nikde zadávat počet stran, 24 je standardní počet. Když si koupíte voucher, automaticky jej můžete uplatnit na 24-stránkovou knihu formátu A4 na šírku nebo na výšku. Samozřejmě pokud stránek budete chtít víc, můžete si je dokoupit dle naší nabídky na www.piklio.cz.

Jana Görnerová

Dobrý den, je nutné před vložením fotek upravit „červené oči“ , nebo to jde někde upravit, až fotky vložím? Děkuji J.

Piklio

Dobrý den Jano, v našem editoru nelze upravit červené oči, pokud se jich chcete zbavit, raději si je předtím upravte. Vaše Piklio

Dušan Rendoš

A takto zo ma vyzerat aj v diskusii, kde spolocnost odpovie kazdemu. Odo mna dalsia pochvala pre Piklio.

Piklio

Děkujeme Dušane! Vaše Piklio

luboš

chtěl jsem si vytvořit kuchařku vlastní.1 stránka fotka 2stránka vedle na dvoustraně.lze vložit jen 150 znaku.to na napsání receptu je sakra malo.nejde to změnit?chtěl bych celou stránku recept napsat návod.

Piklio

Dobrý den Luboši, bohužel víc znaku náš editor zatím neumožňuje vkládat. Možná v budoucnu bedeme mít i šablonu na kucharku :-) Mějte hezký den, Piklio

Aňul Figurová

Dobrý den,
když si tvořím fotoknihu a vložím fotografii do rámečku automaticky se mi udělá výřez fotografie. A jde to pak už jen „přiblížit“ ale ne oddálit, aby mi šlo vidět zbytek fotky (kterou mi to ořízlo). Jde tedy nějak udělat, abych si mohla posunout výřez fotky na jakou část té fotografie já chci? Děkuji předem za odpověď, bohužel nevím jak lépe to popsat.

Piklio

Pěkný den Aňul, fotky se vůbec neořezávají. Zobrazí se Vám na stránce v knížce celé, vy naopak máte možnost si v rámečku upravit. Je možné, že jste si fotku zvětšila – přiblížila detail, proto se zobrazuje ořízlá. Zkuste ji odstranit a vložit na stránku znovu. Jinak volejte na help linku – zítra jsme od 9.00, rádi poradíme, ať jste spokojená. Piklio

Katka

Dobrý den, jen si chci upřesnit cenu. Koupím si voucher za 239,–Kč, vytvořím si svou fotoknihu a poté se neplatí už nic? Kromě poštovného..Děkuji za odpověď

Piklio

Pěkný den Katko, ano přesně jak popisujete, zde zakoupite kupon na Pikliu pak už nic neplatíte mimo dopravy. Jen pokud byste chtěla např. stránky navíc, za každou pak 11 Kč. Ať se Vám knížka líbí:-) Piklio

Blanka

Dobrý den, voucher na slevu musím uplatnit do určitého data ?
 děkuji

Slevomat

Dobrý den, Blanko. Ano do konce platnosti voucheru, tj. do konce listopadu. Hezký večer.

Franta

Dobrý den,
je možno také potisknout desky foto-knihy? Alespoň přední stranu? Díky za odpověď.

Piklio

Dobrý den, na výběr máte z různych designů, náhledy najdete na našich stránkách www.piklio.cz. Na přední stranu (desky) je samozřejmě možné vložit fotografii podle vašeho výběru i s textem. Mějte hezký den, Vaše Piklio

Andrea

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je do fotoknihy možné vkládat pouze klasické rozměry fotografií (zjednodušeně obdélník) či je možné toto využít i digiscrap (fotky upravené-ozdobené ve výsledném formátu čtverec). Ráda bych takto sestře udělala svatební knihu, ale nevím, zda tento formát vkládaných fotek podporujete. Díky za odpověď.

Piklio

Dobrý den Andreo, fotky by se měli samé přizpůsobit do rámečků ve fotoknize a na výběr v editoru máte i čtvercový rámeček pro čtvercové fotografie. Můžete si to zkusit udělat na www.piklio.cz. Příjemný den, Piklio

Eliška

Dobrý den,
zkoušela jsem si vytvořit Vaši fotoknihu, ale moje fotografie čtvercového formátu to ořízlo. Znamená to, že Vaše šablony jsou úplně napevno a nepřizpůsobí se vložené fotce?
 Děkuji

Piklio

Dobrý den Eliško, fotky by se měli samé přizpůsobit do rámečků ve fotoknize a na výběr v editoru máte i čtvercový rámeček pro čtvercové fotografie. Pokud jste fotku vložila do obdélnikového, je možné že se ořízla. Vaše Piklio

Petra

Dobrý den, jsou desky této knihy tvrdé, srovnatelné třeba s klasickou knihou? Díky za odpověď.....

Piklio

Dobrý den Petro, ano přesně jak píšete. Jako kniha z knihkupectví:-) Klasická tvrdá vazba, můžete si zvolit, zda na výšku, nebo šířku. Na např. tady si můžete i prohlédnout, jak kniha může vypadat: http://www.piklio.cz/editor/preview/360346

Sandra Nigrinová-Skopalová

Dobrý den, pokud si objednám 3 fotoknihy, tak zaslání poštou bude stejné 60 nebo 92 +26Kč? Nebo se cena také zvýší z důvodu větší váhy? Děkuji

Piklo

Dobrý den Sandro, doprava přes Českou poštu je standardní 60 Kč + 26 Kč dobírka. Nemění se podle poštu knih. 92 Kč je cena za expresní dopravu společnosti DPD. Mějte se pěkně:-)

Marie Steinbauerova

Dobrý den, do kdy je třeba voucher využít? Děkuji za odpověď. Marie

Piklio

Dobrý den Marie, platnost voucheru je od 30.9. tedy pátku do konce listopadu 30.11. Kdykoliv můžete libovolně využívat. Mějte se pěkně, Piklio

Jan Bezemek

Dobrý den, knihu jsem si vytvořil a když zadám voucher, píše mi, že poskytnutá sleva je –16,– a stále se nedostávám na 0 + poštovné…mám i přesto objednávku odeslat??

Piklio

Dobrý den Honzo, můžete nám zavolat na helplinku – kupóny je možné využívat až od 30. září tedy pátku – prověříme. Děkujeme, Piklio

Jirka

Dobrý den, když si u Vás zakupím více knih, postupně, mohli byste mi je poslat následně najednou, abych nemusel platit poštovné za každou knihu zvlášť, děkuji.

Piklio

Dobrý den Jirko, pokud nám napíšete email na help linku s předmětem „Sloučení objednávek Slevomat“, zařídíme, aby Vám fotoknihy byly vyexpedovány do jednoho balíčku s jedním poštovným. Zašlete nám čísla vašich voucherů a popíšeme Vám, jak postupovat. Fotoknižky je však potřeba obejednat časově najednou. pěkný den! Piklio

Zuzana Machova

Dobry den, rada bych vyuzila vasi slevy a spolecne uplatnila i body co mam nasbirane z kola stesti. Album jsem si jiz vytvorila, dosel mi na mail voucher s cislem, ale stale mam plnou cenu 599 ze ktere se odecetl pouze voucher. Prosim o info jak se dostat ke sleve 239 KC. Dekuji

Slevomat

Vážená paní Machová,

děkujeme za Váš zájem o tuto nabídku. V našem systému vidím, že jste opravdu skutečně zakoupila voucher i s uplatněním kreditů za výslednou cenu 239 Kč. Zaplatila jste tedy hodnotu voucheru tak, jak ji uvádíme. Nevím ale, kde se Vám zobrazuje cena jiná. V objednávkovém formuláři už přímo na fotoknihu? V tomto případě odpoví lépe náš partner Piklio. Pokud byste měla nějaké dotazy na nás, obraťte se, prosím, na naši zákaznickou podporu.
Děkujeme. :)

Piklio

Dobrý den paní Machová, kontaktujte nás prosím zdarma na naší infolince 800 400 399, kde se pokusíme vyřešit vás dotaz. Vaše Piklio

Kristýna Kadlecová

Dobrý den, píšete, že dodání poštou je do 10 dnů, DPD do 6 dní, za jak dlouho by byla kniha připravená, kdybych si jí chtěla vyzvednout osobně?

Piklio

Krstýno počítejte max. těch 10 dnů, může to být i dřív ale v případě vyššícho počtu objednávek to nemůžeme zaručit. O vyrobené a připravené objednavce k vyzvednutí vás budeme informovat e-mailem. Vaše Piklio

Tereza

Dobry den, jiz nekolikrat jsem si nechala vyrobit fotoknihu u spolecnosti Piklio a mohu ji vrele doporucit. Kvalita tisku je opravdu senzacni.

Piklio

Děkujeme Terezo, moc si vážíme vaší pochvaly. Vaše Piklio

Lucka

Dobrý den,


chtěla jsem se zeptat, zda je k fotkám možné psát text, nebo mohu pouze vkládat fotky? 


Děkuji
Piklio

Dobrý den, ke každé fotce můžete vložit text. Vaše Piklio

Lucie P.

Dobrý den, jaká je doporučovaná velikost nahrávaných fotografií (počet pixelů + rozměr)? Některé fotografie jsem například omylem vyfotila s rozlišením pouhých 1024*768 – má smysl několik fotek v takové kvalitě vůbec tisknout? Například bych nahrála 90 procent fotek v perfektní kvalitě (5M) a zbytek v nižší (1M)?

Piklio

Dobrý den, doporučujeme 300 dpi, ale 1 MB na fotku je v pořádku, určitě je můžete použít. Když dáte rozložení např. 3–4 fotek na stránku, tak na ty menší fotky to bude fajn. Vaše Piklio

Michal

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat.Mám si tedy napřed knihu vytvořit a až pak koupit voucher ?

Piklio

Dobrý den Michale, to ponecháme zcela na vašem uvážení, co uděláte jako první. Slevovy kód z vouchru použijete u objednávky po vytvoření fotoknihy. Pěkný den přeje Piklio

Katka

Dobrý den, chci se zeptat, zda jde vytvořit jedna kniha a na 2 vouchery ji zaslat dvěma lidem..Chtěli bychom si s přítlem vytvořit knihu a chtěli bychom každý jednu, je to možné?

Piklio

Dobrý den Katko, samozřejmě můžete. Zaregistrujete se a přihlásíte do Piklio-účtu, vytvoříte knížku a objednáte postupně. Nejdřív s 1 vouchrem uděláte objednávku, knížka se vám automaticky uloží do složky „Hotové projekty“. Potom ji v této složce znovu otevřete a objednáte s druhým vouchrem. V případě jakýchkoliv nejasností kontaktujte prosím náš helpdesk. Vaše Piklio

Pavla C.

Všem kdo váhají: již dříve jsem si skrz Slevomat zakoupila vouchery na Piklio fotoknihy a od té doby si fotoknihy nenechávám vyrábět jinde než u Piklia. Sice zde není možnost vkládat kliparty a jiné dodatečné obrázky, ale to vám dostatečně vynahradí kvalita fotoknih plus úžasný proklientský přístup. Nikde se nerozlepují, vazba je pevná a jsou opravdu nádherné. Doporučuji a Pikliu přeji spousty dalších spokojených zákazníků jako jsem já.

Piklio

Pavlo velice vám děkujeme za pozitivní reakci a věrnost. Těšíme se, že jste spokojena s našimi produkty a doufáme, že našich služeb budete i nadále využívat. Vaše Piklio

Aďa

Dobrý den, mám dvojčátka a u fotografa jsem si nechala nafotit 50 profesionálních fotografií.Chtěla bych z nich 2 fotoknihy,pro každého jednu.Při zakoupení Vašeho kuponu nabízíte 100 ks fotografií ve fotoknize. Měla bych dotaz, zda-li by tento kupon nešel náhodou využít na 2 fotoknihy po 50 fotografiích (pokud by byl nějaký doplatek,nevadilo by mi to) ? Jsou opravdu takové památkové a nechtěla bych k nim nic jiného přidávat, proto se ptám.Pokud by to bylo možné, byla bych moc ráda.Pokud ne, pochopím to. Děkuji a přeji moc úspěchů. Aďa

Piklio

Dobrý den Aďo, kupóny je možné využít jen samostatně, tzn. co kupón, to jedna kniha. Pokud máte profesionální fotky, určitě by jim slušel co nevětší formát fotek. Uvádíme až 100 fotek do knihy, tento počet je při však při volbě menších fotek. Doporučovali bychom Vám koupit 2 vouchery a do každé knihy můžete umístít 2 velké fotky na stránku. Kdyžtak rádi poradíme na help lince:-) Každopádně však z jednoho kuponu není možné udělat bohužel 2 knihy. Pěkný den:-) Piklio

Radka

Dobrý den,
když si objednám tři knihy, mohu je pak ke zpracování posílat každou zvlášť v různém časovém sledu a ne najednou????

Piklio

Pěkný den Radko, určitě. Platnost voucheru je od 30. září do 30. listopadu 2011. Kdykoliv v tomto období můžete kupóny využít. Jeden kuón je určen na jednu knihu samostatně, není možné je slučovat a sčítat. Takže na to máte celé 2 měsíce:-) Piklio

Jiří Částka

Bohužel způsob tvorby knihy přes webové rozhraní je až příliš primitivní – jen pár možností umístění fotek, jediný font v jediné velikosti, nemožnost vložení delšího textu… konkurence je v tomto mnohem dál, takže je to vhodné jen na jednoduché a nenáročné knihy, ale kdo od toho čeká víc, musí jinam.

Piklio

Dobrý den pane Částka, je nám líto že naše možnosti nevyhovují vašim požadavkům, každopádně editor na vytváření fotoknihy se snažíme vylepšovat a aktualizovat, tak doufáme, že v budoucnu uspokojíme i náročnější zákazníky. Příjemný den, Piklio

Lenka

Taky by mě zajímalo jestli je možné si doplatit stránky navíc, případně alespoň udělat za 2 vouchery „dvojnásobnou“. Když tak totiž koukam na ukázky alb na stránkách, tak na 12 listů (tj 24 stránek) tam je cca 25 fotek a to moc není. A to natáčení ftoek apod. by mě taky zajímalo…

Piklio

Dobrý den Lenko, určite je možné doplatit si stránky navíc dle standardní nabídky na našich stránkách www.piklio.cz : 1 list=2 stránky. Za 2 vouchery ale neuděláte „dvojnásobnou“, každý voucher platí osobitně na 1 knížku. Fotek do 24-stránkové knížky můžete naskládat až 96, záleží na vás jaké rozložení fotek zvolíte na stránku (na 1 stránku můžete dát až 4 fotky). A přímo v projektu můžete fotky otočit, přiblížit nebo vylepšit. Pěkný den! Piklio

Petra

Dobrý den, ráda bych věděla, zda je možno fotky na stránky skládat i formou koláže (přes sebe, natočené apod.).
Mohu si fotoknihu vytvořit i na programu staženém do PC? Doma občas zlobí internet a nerada bych již vytvořenou online knihu ztratila…
Děkuji za odpověď.

Piklio

Pěkný den Petro, pokud se přihlásíte pod Piklio profil, jakoliv rozpracovanou knihu i všechny nahrané fotky průběžně pod profilem ukládáme. Takže je zde najdete, ať už se připojíte z jakéhokoliv počítače. Jinak počet fotek závisí na zvolené šabloně – designu knihy. Pokud budete chtít poradit při vytváření – volejte nebo pište na náš hlepdesk:-) Pěkný den! Piklio

Simona

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda lze vkládat komentář mezi fotky? Děkuji za odpověď.

Piklio

Dobrý den Simono, ano přesně tak – pod každou fotku můžete vkládat textový popisek. Navíc pokud budete chtít, můžete vložit vyloženě textovou stránku. Poradíme rádi na help lince Piklia 800 400 399 nebo helpdesk@piklio.cz
Mějte se pěkně:-)

Jiří Hruška

Dobré ráno, prosím Vás bylo by možné při zakoupení 2 slevových kupónů vytvoření 48-stránkové fotoknihy? Předem děkuji za odpověď.

Piklio

Krásný den Jiří, maximální množství je kvůli velkému zájmu omezeno na 10 ks voucheru. Každý je určený na jednu fotoknihu, není možné je slučovat a sčítat. Samozřejmě knihu si můžete rozšířit o další strany, systémově je možné uplatnit však jen jeden kupón – jedna kniha. Mějte se pěkně, Piklio

Stanislava Bartáková

Dobrý den, jen se chci zeptat, jestli je možný jiný způsob vytvoření fotoknihy než máte na vašich stránkách. Nevyhovujemi jednotný vzhled.

Piklio

Dobrý den Stanislavo, systém Piklio je koncipován tak, aby bylo možné vytvářet fotoknihy online – tedy bez nutnosti instalace programu nebo speciálního softwaru. Design knih je pečlivě volen a nabízíme celou škálu různých motivů. Pokud Vám nevyhovuje, samozřejmě jsou určitě k dispozici i jiné služby. Krásný den, Piklio

Mirek

Dobrý den, rád bych s zeptal, zda je možná vložit fotografii přes obě strany (panorama). Nějak tuto možnost nemohu najít. A dál by mě zajímalo, jestli můžu zvolit více stránek než 24 a kolik případně doplatím za každou další stranu. Děkuji

Piklio

Dobrý den Mirku, panoramatickou fotku přes 2 strany editor neumožňuje vložit, ale jsme rádi za podnět. Samozřejmě můžete zvolit libovolný počet stránek – co strana, to 11 Kč dle aktuálního ceníku. Rádi poradíme na helplince. Děkujeme za dotaz, Piklio

Petra H.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je omezený počet fotografií na stránku, děkuji.

Piklio

Pěkný den Petro, počet fotek na stránce je dán zvoleným designem fotpoknihy. Můžete každou stránku vyřešit různým rozmístěním fotek – můžete si vyhrát s každou stránkou zvláśť:-) nejvíce však 4 fotky. Kdyžtak zavolejte nebo napište na help linku. Děkujeme:-) Piklio

Magda

Dobrý den.

Je možné knihu případně za příplatek rozšířit o další stránky? Děkuji

Piklio

Dobrý den Magdo, určit knihu můžete jakoliv rozšiřovat. Základní počet stran je 24, každá další strana pak 11 Kč. Protože do knih není možné výrobně vkládat lichý počet stránek, je potřeba vždy doplnit knihu jedním listem, což jsou 2 strany:-) Pěkný den

Dušan Rendoš

Nam od vas dosli knihy vcera a su krasne :)

Piklio

Dobrý den, děkujeme za pochvalu a jsme rádi že jste spokojeni.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru