Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

249 Kč za poukaz na odstranění zubního kamene ultrazvukem v kombinaci s depurací nebo air-flow. Krásný a zdravý úsměv se slevou 50 %.

di Bianco denti Ostrava  (mapa) 81 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jana Ševčíková

Dobrý den, mám odhalené zubní krčky, trochu zažloutlé zuby a zubní kámen asi taky. Jakou kombinaci mi doporučíte? A hlavně můžu jít třeba na to pískování když mám odhalené zubní krčky?

M.

Dobrý den,
přidám se k názoru ostatních, pokud musím koupit 2 kupony á 249,– Kč sleva na ošetření je 2,– Kč oproti původním 500,– Kč. To si z nás asi ordinace dělá legraci :-)

Slevomat

Dobrý den M,
dnes v akci si můžete zakoupit KOMBINACI a ne pouze odstranění zubního kamene.
Hezký den

ajka

Zdravím, chtěla jsem koupené vouchery uplatnit , v internetovém obchode píšou, že mám neplatné kupony, proč???

Slevomat

Dobrý den Ajko, prosím kontaktujte zákaznickou podporu a to slevy@slevomat.cz děkujeme

Ladislav Vachutka

PS: v Ostravě a dělala to zubařka.

Ladislav Vachutka

Zvláštní akce. Já byl na odstranění zubního kamene včera 12.9. a stálo mě to 190 Kč.

Šárka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na čištění ultrazvukem, čistíte zubní plak i kámen pod dásní – Vector?Děkuji

Radim ek

Chvíli (hodně velkou chvíli) mi nedávalo smysl kde je ta sleva. No takže pro ty nechápavé stejně jako jsem já.
Akce se koná pouze na KOMBINACI Odstranění zubního kamene + Airflow nebo Depurace. Ten nadpis akce je velmi matoucí, když není úplný. a nabízí pouze odstranění zub. kamene.

Slevomat

Dobrý den Radime, akce je opravdu pouze na kombinaci. Když si dáte odstranit zubní kámen tak poté musí dojít k úpravě zubu. A na výběr poté máte ze dvou služeb.Hezký den

Karin Eichlerova

Paní nebo slečno Šimečková, pochopila jsem to naprosto stejně, takže sleva veškerá žádná, asi to bude tím, že co jdu v šopinu kolem, tak tam není ani noha.....

Radka Šimečková

Na stránkách máte uvedenou cenu za odstranění zubního kamene 500 kč, tady si musím zakoupit 2 vouchery za 249 kč :-) a leštění nechci..

Slevomat

Dobrý den
ano, musíte si koupit 2 vouchery, samostatné odstranění zubního kamene není v akci.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru