Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Fotokalendář z vašich fotografií – A3 nebo A4

4,1 / 5 IRCAES s.r.o. (2 pobočky) Brno  (mapa) 2 054 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Petra Michalicová

Dobrý den, taky bych ráda věděla, jestli navýšíte kapacitu rozměru A3 s osobním odběrem?

tiskni-online.cz

dobrý den,
navýšit kapacitu se bohužel nepodařilo. Cca do měsíce bychom měli akci opakovat
hezký den

Kateřina

Dobrý den, bude ještě navýšena kapacita A3 osobní odběr? Děkuji

tiskni-online.cz

dobrý den,
navýšit kapacitu se bohužel nepodařilo. Cca do měsíce bychom měli akci opakovat
hezký den

Verča

Dobrý den. Jak postupovat, když chci 3 fotokalendáře, ale v každém chci jiné fotky? Děkuji za odpověď.

tiskni-online.cz

dobrý den,
koupíte si 3 vouchery a na našem portálu si vytvoříte 3 objednávky, každou s jinými fotografiemi.
Hezký den

Kamila

Ještě jednou dobrý den,
takže už jsem bohužel přišla o peníze za druhé poštovné, kalendáře mám již zaplacené :( .

tiskni-online.cz

Tak to nás velmi mrzí, bohužel s realizovanou platbou již nemůžeme nic udělat :-(
Můžeme Vám dát slevu na další nákup, kontaktujte nás na emailu info@tiskni-online.cz

Zuzana

Dobrý den,

je možné u kalendáře o rozměru A4 kombinovat fotografie na výšku a šířku? Podle náhledu na web stránkách tisknionline to vypadá, že by to mělo být možné. Děkuji

tiskni-online.cz

Dobrý den,
kombinovat si to můžete, ale pokud bude fotografie na výšku v kalendáři na šířku, bude na zdi obráceně … kalendář lze pověsit pouze jedním způsobem.
hezký den

tiskni-online.cz

Dobrý den,
už se na tom pracuje :-)
Zkuste objednávku za chvíli, kapacita na kalendáře bez poštovného bude navýšena.
hezký den

Eva Čiperová

Dobrý den, chtěla bych objednat 2× kalendář, ale platit pouze jedno poštovné, nicméně nabídku bez poštovného máte vyprodanou, jak to mohu prosím udělat? Děkuji za odpověď.

tiskni-online.cz

Partner před 6 minutami

Dobrý den,
už se na tom pracuje :-)
Zkuste objednávku za chvíli, kapacita na kalendáře bez poštovného bude navýšena.
hezký den

Kamila

Dobrý den,
mám již zaplacené 2 kalendáře, ale započteno mi bylo 2× poštovné, i když píšete, že na jedno poštovné je možné zaslet až 3 kalendáře! Dále bych se chtěla zeptat, jestli je možné do jednotlivých fotek v kalenáří vkládat fotky menší či výřezy,
děkuji.

tiskni-online.cz

Dobrý den,
na jedno poštovné je možné zaslat 2 kalendáře, ale je potřeba koupit jeden voucher s poštovým a jeden bez poštovného a pak v objednávce zažádat o sloučení do toho jednoho zaplaceného poštovného.
Do kalendáře vkládáme fotky tak, jak nám je nahrajete do objednávkového systému. Fotky tedy nijak neupravujeme a koláže do kalendáře neprovádíme.
Možností je příplatek za grafické služby naší grafičky, je potřeba pouze objednat s předstihem, aby se stihla Vaše zakázka do Vánoc.
Děkujeme za pochopení.

Klára

Dobrý den, z uvedeného jsem zde pochopila, že na jedno poštovné lze poslat 3 kalendáře a je potřeba koupit 1× s poštovným, 2× s osobním odběrem, mám zájem o velikost A3, ale do osobního odběru už mě to nepustí, i když s poštovným to možné ještě je, jak to tedy provést??? Díky

tiskni-online.cz

Dobrý den,
kontaktujte nás prosím na emailu info@tiskni-online.cz
S pozdravem

DK

Dobrý den, ráda bych objednala vel. A3 více ks, tzn. 1 ks s poštovným a 2 bez poštovného. Bohužel ty bez poštovného jsou již vyprodané… jak to udělat???
Předem děkuji za odpověď.

tiskni-online.cz

Dobrý den,
kontaktujte nás prosím na emailu info@tiskni-online.cz
S pozdravem

Věra

Dobry den.vdavam se cca za 14dni,nez budou fotky hotove,bude to trvat,musim fotky poslat do 14.12,kdyz si chci zakoupit pres slevomat kalndare?

tiskni-online.cz

Dobrý den,
pokud netrváte na dodávce do Vánoc, můžete nás požádat o prodloužení voucheru (emailem) a objednávku můžete učinit i 14 dnů po ukončení platnosti voucheru.
hezkou svatbu

Petra

Dobrý večer,
chtěla bych se Vás zeptat, jestli by šly napsat dny v anglickém jazyce a vymazat jména, které mají ten den svátek, samozřejmě za příplatek.Děkuji za odpověď.

tiskni-online.cz

Dobrý den,
v kalendáři jsou pouze čísla, nejsou tam dny ani jména, takže kalendář je univerzální.
hezký den

Alexandra

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či v prípade Vzoru 6 je možné objednať formát A3. Ďakujem

tiskni-online.cz

Dobrý den,
vzor 6 lze i ve velikosti A3. V objednávce zaklikněte vzor 6 a pak velikost A3.
hezký den

Karolína

Dobrý den,
je možné objednat kalendář na rok 2014?

tiskni-online.cz

Dobrý den,
zatím nikoliv.
Akce na fotokalendář budou i v příštím roce, kalendář na rok 2014 bude možné objednat cca od srpna 2013.
hezký den

Karolína

Dobrý den,
je možné objednat kalendář na rok 2014?

tiskni-online.cz

Dobrý den,
zatím nikoliv.
Akce na fotokalendář budou i v příštím roce, kalendář na rok 2014 bude možné objednat cca od srpna 2013.
hezký den

Klára Špačková

Dobrý den, zajímalo by mě, zda-li se dá na jednu stránku kalendáře použít více fotek nebo pouze jedna jediná? Děkuji

tiskni-online.cz

Dobrý den,
Vy nám zasíláte pouze jednu fotografii na daný měsíc. Vy si můžete sama udělat koláž z více fotografií pro ten daný měsíc.
hezký den

Jana

Dobrý den, umožňuje Vaše imternetová stránka náhled zvoleného kalendáře s nahranými fotografiemi?
Děkuji za odpověď

tiskni-online.cz

Dobrý den,
bohužel nikoliv. Tato aplikace by byla pro webové rozhraní velmi náročná.
Děkujeme za pochopení
hezký den

Lucka

Dobrý den,


kdy nejpozději je nutné vytvořit objednávku po zakoupení vocheru? Ráda bych nějaké fotky ještě pořídila a ty teprve dala na kalendář… 


Děkuji za odpověď.
tiskni-online.cz

Dobrý den,
objednávku je potřea uskutečnit nejpozději v den platnosti voucheru. Nicméně před Vánocemi doporučujeme učinit objednávku alespoň měsíc předtím než chcete mít kalendář doma.
hezký den

Hanka

Dobrý den, koupila jsem si voucher na pexeso z fotografií, včetně poštovného. Mohu si v rámci toho jednoho zaplaceného poštovného přiobjednat i 3 kalendáře? Děkuji Hanka

tiskni-online.cz

Dobrý den,
na jedno poštovné lze zaslat max 3 kalendáře a nebo 3 pexesa, není možná kombinace produktu na zaslání a navíc bychom již kalendáře poškodili.
děkujeme za pochopení
hezký den

Lucka

Dobrý den, prosím jak chcete fotografie dodat stačilo by mailem nebo je nutné CD?
 Děkuji

tiskni-online.cz

Dobrý den,
objednávku na kalendář je potřeba učinit přes náš online portál www.tiskni-online.cz, kde máte možnost fotky nahrát jednotlivě nebo v ZIP souboru.
Hezký den

Martina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda fotky, které vám zašlu mi budou vráceny, či né. Děkuji

tiskni-online.cz

Dobrý den,
fotky nám nahráváte elektronicky (nejlépe v jpg formátu) přes e-rozhraní www.tiskni-online.cz.
Žádné fotky nám tedy fyzicky nezasíláte.
hezký den

Nika

Dobrý den,doufám že kalendář bude na rok 2013, zmátly mne náhledy s rokem 2012. Děkuji

tiskni-online.cz

Samozřejmě :-) Jedná se pouze o ilustrativní fotografie.

Magda

Zajímalo by mě, jak máte nastavený počítač. V některé tiskárně tisknou fotografie tak, jak je vidím já, v jiné se musí hodně upravit, jinak vypadají „zahuleně“ tmavě a nekontrastně. Jste schopůni se mnou komunikovat a říct mi zda jsou fotografie OK?

tiskni-online.cz

Dobrý den,
naši grafici kontrolují kvalitu fotografií, v případě že nejsou vyhovující, kontaktujeme zákazníka.
Nicméně, kvalita je pro každého něco jiného.
Máte-li zájem o kontrolu a náhled, není možné koupit kalendář přes slevomat se slevou, ale za standarní cenu, pak se Vám mohou naši grafici věnovat více a řesit individuálně.
Děkujeme za pochopení.
hezký den

Jakub Žák

Jak to mam udelat, abych koupil 2ks kalendaru A4 a platil jen jedno postovne…kdyz na slevomatu dam do kosiku 2ks, ukaze se mi cena, jako kdybych platil oboje postovne…

tiskni-online.cz

Dobrý den,
zvolíte jeden kalendář s dopravou a jeden do dopravy. Při objednávce pak do poznámky (na portalu tiskni-online.cz) vyplníte, že chcete sloučit určitá čísla objednávek.
hezký den

Jakub Žák

mam na vasich strankach v dotazu vyzvednuti zadat: poštou (zaplaceno ve slevovém kuponu, dodání obvykle do 2 pracovních dnů) ??

tiskni-online.cz

Ano, tak je to správně, pokud jste zvolil, zaslání poštou.

Bára

Chtěla bych se zeptat, zda je možný osobní odběr pouze v Brně nebo i v jiných městech. Děkuji.

Lucie Koleňáková

Dobrý den,
zatím je osobní odběr možný pouze v Brně.

Milan MAREK

Na letošní rok mám od Vás kalendář v rozměru š290 x v400, fotografie š257 x v227, měsíční. Letos tento rozměr nemáte v nabídce? Děkuji, Marek

Lucie Koleňáková

Dobrý den,
uvedené rozměry odpovídají kalendáři A3. Při výrobě se stránky mírně přezávají, proto rozměr nedopovídá přesně A3.

Eva

Dobrý den,prosila bych jasnou odpověď,jak je to s poštovným. Je již v ceně voucheru, čili za 1 kalendář zaplatím 149,– Kč a již neplatím poštovné? Lze vyzvednout kalendář i osobně-kde? Děkuji, Eva K.

Lucie Koleňáková

Dobrý den,
na výběr máte celkem 4 varianty, vždy po dvou ke kařdé velikosti kalendáře Aš nebo Ač, s poštovným nebo bez poštovného. Cena 149,– Kč je bez poštovného. Pokud chcete kalendář zaslat, vyberte možnost s poštovným.
Osobní vyzvednutí je možné v Brně na naší provozovně v Králově poli, Purkyňova 93.

Jitka

Dobrý den, nejradši bych si s tím dala práci a zakomponovala bych tam i třeba fotky staré – naskenované, a tak by mě zajímalo, jestli má šanci to nějak slušně vypadat, ať už na A4 nebo A3 . Máte s tím nějaké zkušenosti? Děkuji za odpověd. Brůhová

tiskni-online.cz

Dobrý den Jitko,
již jsme dělali kalendáře z naskenovaných fotografií na A4 a pokud neočekávate perfektní kvalitu, ale jde Vám spíše o vzpomínku a spokojíte se s dostačující kvalitou, určitě Vám vytiskneme kalendář i z takových fotografií.
S pozdravem

Pavla

Dobrý den, když si objednám kalendář na výšku, ale některé fotografie mám na na šířku, jak se to vyřeší? Necháte ji v tom formátu a bude více černého pozadí, nebo se to nějak „natahuje“ na výšku? Děkuji za odpověď.

tiskni-online.cz

Dobrý den,
pokud si objednáte kalendář na výšku, musíte mít všechny fotografie na výšku a platí to i naopak.
S pozdravem

Jindřich Janeček

Dobrý den, chci se zeptat v jakém rozměru se musí fotky posílat respektive na jaký rozměr mají být fotky oříznuté, nerad totiž nechávám automatický ořez. A ještě bych se rád zeptal, zda je možné změnit barvu na pozadí kalendáře, místo černé. Děkuji za odpověď, s přáním hezkého dne Janeček

tiskni-online.cz

Dobrý den,
rozměry jednotlivých fotografií naleznete na našich stránkách tiskni-online.cz v sekci fotokalendář. Změnit pozadí není problém, tato služba je ale opět účtována jako nadstandard, tedy za příplatek 100Kč a je potřeba tuto změnu zadat do poznámky v objednávce.
S pozdravem

Dušan

Dobrý den, jaká je požadovaná kvalita (300b/palec?) a kolik MB pro přenos maximálně? Budete fotky upravovat -kontrast, barevnost apod? Děkuji

Lucie Koleňáková

Dobrý den,
námi doporučená kvalita je 300dpi.
Maximum dat pro přenos není omezen, pokud Vám data nepůjdou odeslat, zašlete nám je přes úschovnu s číslem objednávky.
Obecně platí, čím lepší fotografie, tím lepší kvalita tisku.
Fotografie nijak graficky neupravujeme (kontrast, barevnost).
S pozdravem

Janka

Dobrý den.Chci se zeptat jak je možne že při zadání do košiku mi vyšla částka 279.00kč a při objednávce fotokalendáře částka 349.00kč.Tak kolik mám zaplatit?

Lucie Koleňáková

Dobrý den, částku platíte Slevomatu, na portalu tiskni-online.cz pouze objednáváte, zadáním čísla voucheru my víme, že je objednávka zaplacena. Zobrazují se Vám standardní ceny s poznámkou „neplaťte, zaplaceno voucherem“.
S pozdravem

Monika

Dobrý den, zajímalo by mne, zda máte v nabídce i kalendáře, které obsahují jména (svátky). Děkuji

Lucie Koleňáková

Dobrý den,
zatím tento kalendář není v nabídce. Předpokládáme, že bychom ho mohli nabízet na rok 2014.
S pozdravem

Vit Psansky

Dobrý den, chci se zeptat zda-li je možné udělat i stolní kalendář?
 Děkuji

Lucie Koleňáková

Dobrý den,
nikoliv takto přes Slevomat. Stolní kalendáře jsou individuální produkt. Pokud o něj máte zájem, kontaktujte nás na emailové adrese info@tiskni-online.cz
s pozdravem

Klára

Dobrý den, je možné žádat kalendář ve francouzském jazyce? Označení dnů a měsíců … Děkuji.

Lucie Koleňáková

Dobrý den,
vyberte vzor číslo 1, 2 nebo 3, které jsou i na výšku nebo na šířku a nikde není uveden měsíc v českém jazyce, čísla se od francouzského neliší.
S pozdravem

Leona

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné do centrální fotky vkládat menší fotky, podobně jako ve fotoknize a jestli se může na 1 stránku kalendáře vložit více fotek menších, opět podobně jako u fotoknihy. Lze také upravovat fotky podobně jako ve fotoknize?
Děkuji za odpověď

Lucie Koleňáková

Dobrý den,
v ceně produktu nejsou zahrnuty nadstandardní grafické práce.
Můžete si připlatit za grafické práce a nechat si produkt udělat na míru.
Případně můžete zaslat fotografie již přesně nachystané, tak jak byste je chtěla do kalendáře.
S pozdravem

Martina Vlková Fialová

Když bych chtěla objednat více kalendářů, musím pokaždé platit poštovné?

Lucie Koleňáková

Dobrý den,
na jedno poštovné lze zaslat 3 kalendáře.
S pozdravem

Martina Vlková Fialová

Když bych chtěla objednat více kalendářů, musím pokaždé platit poštovné?

tiskni-online.cz

Dobrý den,
nemusíte, stačí si objednat 1ks včetně poštovného, ostatní můžete objednat jako osobní odběr. Do poznámky v objednávce pak uveďte, že chcete objednávky poslat v jedné zásilce. V jedné zásilce můžeme odeslat max. 3 ks kalendářů.
S pozdravem

ROMAN HOLBA

A je to kalendář pro rok 2013? Nikde se o tom nepíše :)

tiskni-online.cz

Dobrý den,
ano, jedná se o kalendář na příští rok.
S pozdravem

Naďa Lyčková

Dobrý den, ještě mám jeden dotaz, koupila jsem si 3 ks a započetlo mi to 3× stejnou cenu s poštovným, to se nedá poslat za jedno poštovné všechny 3 najednou??

t

Dobrý den,
stačí si zakoupit 1ks vč. poštovného, ostatní ks si můžete zakoupit jako osobní odběr a do poznámky jen napíšete, že chcete všechny objednávky zaslat jednou zásilkou.
S pozdravem

Monika Lebedová

Dobrý den, chci se zeptat, když chci více kalendářu jak je to s poštovným? Děkuji za odpověd Lebedová

tiskni-online.cz

Dobrý den,
na jedno poštovné lze poslat 3 ks kalendářů.
S pozdravem

Kateřina K.

Dobrý den, chci se zeptat, jak je to s poštovným v případě objednávky více kusů kalendářů. (Např. 6 kusů) Děkuji.

tiskni-online.cz

Dobrý den,
na jedno poštovné je možné odeslat 3ks kalendářů.
S pozdravem

Naďa

Dobrý den, dají se do jednoho kalendáře kombinovat fotky na výšku i šířku?

Lucie Koleňáková

Dobrý den,
do kalendáře lze dávat vždy pouze jeden typ fotek (na výšku nebo na šířku), pokud by se fotky kombinovaly, nešlo by kalendář pověsit na zeď (uchycení na zeď se dává dle typu kalendáře – při fotkách na šířku je umístěno na širší straně a při fotkách na výšku na té užší).
Hezký den
tiskni-online

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru