Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

189 Kč za 2 lahve kvalitního francouzského vína Rosé L´Esprit du Fruit 2010. Ideální občerstvení pro horké letní večery s 52% slevou.

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Petr

Dobrý den, poslal jsem platbu, která by snad v pondělí měla být na vašem účtu. V pondělí bych měl být v Praze, blízko vaší prodejny, je možné si tam v tu dobu vyzvednout vína, nebo musím čekat na voucher a pak teprve si to vyzvednout.

Slevomat

Dobrý den, Petře,
je nutné si vína vyzvednout poté, až budete mít Váš voucher k dispozici. Voucher slouží jako doklad o zaplacení a teprve výměnou za něj Vám budou vína vydána :) Děkujeme za pochopení.

Zahrada vín

Dobrý den, vína lze v naší vinotéce vyzvedávat od pátku 10.6.!! Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zahrada vín

Dobrý den, objednaná vína jsme schopni zaslat na jakékoli místo v ČR službou PPL. Její náklady nese klient. Doručení 2 lahví (tj. 1 voucher) přijde na 146 Kč. Cena zásilky většího množství lahví vychází z platného ceníku PPL. Prosím o uvedení množství, o jaké byste měl zájem, zjistím Vám cenu dopravy. Děkujeme za Váš zájem.

Pavel

Dobrý den, mám dotaz. Když mám zájem, ale jsem přes celou ČR. Je možná ať už tuto či jinou slevu zaslat na mou adresu? respektive jakým způsobem mám postupovat, Děkuji.

Zahrada vín

Dobrý den, ještě upřesňující informace. Víno bude v dostatečném množství skladem nejpozději tento pátek 10.6.. Děkujeme za pochopení.

Gabriela Moravčíková

Dobrý den,
když si koupím např. 4 bedny po 6 ks, budete mi účtovat pouze 1× 146,– Kč za PPL?
A máte víno skladem? Děkuji

Zahrada vín

Dobrý den, ceny dopravného vycházejí z platného ceníku PPL služeb. Ve Vašem případě, tedy nákupu 4× 6 lahví, by se mělo jednat o cenu 358 Kč. Vyvíjí se od konečné reálné váhy zboží.

Zahrada vín

Dobrý den, víno obsahuje 12% alkoholu. Jde o suché víno z jihovýchodu Francie, tomu odpovídá i odrůdové složení – jde o cuvée Grenache, Cinsault, Mourvedre. Jako lehké suché víno s příjemně ovocným aroma je ideálním doplňkem letních dní.
Rádi zodpovíme Vaše další případné dotazy.

David Černý

Dobrý den. Můžete přidat podrobnější popis vína? Rosé L´Esprit du Fruit 2010 toho fakt moc neřekne. Ve víně se orientuji a tohle mi přijde jako „oblož“ Tipuji nákup 1 láhev/ 0,75–1,2 éček…Nebo se pletu?

Jindřich

Když se v tom tak orientuješ, určitě máš i spoustu zdrojů informací, ve kterých si všechno ostatní dohledáš. Mně přijde popis pro běžné zákazníky naprosto dostatečný a ti ostatní si jistě najdou dostatečně luxusní vína s přesným popisem někde jinde. Nevím, na co si hraješ, buď si ho kup za ty tvoje 2 EUR někde jinde (to pro tebe zcela jistě nebude problém, určitě musíš mít hromadu zdrojů) nebo si najdi obchod pro znalce jako si ty. Ostatně pochybuju, že znalci vybírají na Slevomatu vína ve slevě a podle zdejších popisků. Zajeď do Francie a tam ti jistě ke každému vínu místní vinaři poskytnou vyčerpávající přednášku spolu s „příběhem každého hroznu“, budeš moct ochutnat přímo na místě a ještě před koupí.
Mmch. až ho najdeš někde za 2 EUR (včetně dodání k zákazníkovi pochopitelně), pošli kdyžtak odkaz, rád ho za tu cenu ochutnám a věřím, že nebudu sám.

Kira

Milý Jindro. Tady nejde o to, kolik víno stojí nebo nestojí. Ale o to, co kupujeme. Ač nejsem takový znalec a vína dělím na „chutná mi“ a „nechutná mi“, také ráda se také dozvím více. A navíc, dotaz nebyl určen tobě tak šetři dech. Děkuji.

Jitka

Dobrý den, ráda bych se zeptala kolik % alkoholu toto víno obsahuje. Děkuji

Kuba

neodborne tipuji 8% :))

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru