Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupenka do skvělého černého divadla WOW Show

4,1 / 5 WOW show black light theatre Prague Praha - Staré Město  (mapa) 457 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Pavla

Dobrý den, jakým způsobem si vyberu místa k sezení? Mohu si vybrat řadu? děkuji

WoW show

Dobrý den,
v divadle funguje systém otevřeného sezení = diváci si po příchodu do divadla sami vybírají místa.

Laďka

Dobrý den,chci se zeptat zda je představení vhodné pro šestileté dítě? Děkuji.

WoW show

Dobrý den,
ano, představení je vhodné i pro děti. Dle vlastní zkušenosti víme, že představení baví děti od 4 let.

Jirina Senftova

Dobrý den, děkuji za odpověď- termín 28/12 mi přesně vyhovuje. Na jakém čísle- či u koho si mám (celkem 6lístků) zarezervovat?
Děkuji JS

WoW show

Dobrý den,
po zakoupení voucherů nám prosím zašlete žádost o rezervaci na email info@wow-show.com (včetně kódů voucherů). Rezervace Vám bude obratem potvrzena.
Děkujeme

WoW show

Upřesnění k prodeji dětských vstupenek:

dětské vstupenky za speciální cenu (165,–Kč za 1 vstupenku) je možné zakoupit přímo na pokladně divadla
po předložení voucheru ze Slevomatu.
Při zakoupení 1 voucheru je možné dokoupit libovolný počet dětských vstupenek.
Např. 1 dospělý se zakoupeným voucherem ze Slevomatu může koupit vstupenky pro 2,3 či 4 děti.

WoW show

Dobrý den,
po předložení platného voucheru Slevomatu přímo na naší pokladně je možné dokoupit
vstupenku pro děti (od 4 do 14 let) za speciální cenu 165,–Kč.
Pokud máte zájem o 2 vstupenky pro dospělé a 2 pro děti pak stačí zakoupit 2 vouchery na vstupenky pro dospělé zde na Slevomatu
a 2 dětské vstupenky dokoupit na naší pokladně.

Jana

To Duffo: Chápu to tak, že pokud si koupíte voucher pro dospělé, tak na základě toho a po jeho předložení vám prodají vstupenku dětskou. Dítě vezmete rovnou s sebou.

Duffo

Dobrý den, jak lze při koupi voucherů 2+2 uplatnit dětskou slevu? Nikde jsem takovou volbu nenašel.

Jirina Senftova

Dobrý den, o představení mám velký zájem. Šlo by prosím lístky využít na představení 28/12?
Po Novém roce už je pro nás bohužel pozdě… Děkuji Jiřina

WoW show

Dobrý den,
kapacita našeho divadla bývá plně obsazena během vánočních svátků, proto využití voucherů nabízíme
až od 1.1.2014. Pokud i tak trváte na využití voucherů dříve, je možné v individuálních případech
představení navštívit i dříve (nejdříve však 28.12.2013). Rezervace je možná pouze po předchozí tel.dohodě.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru