Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

249 Kč za poukaz v hodnotě 500 Kč využitelný na hračky od Alextoys.cz. Rozvíjejte talent a tvořivost svých dětí s nejoceňovanějšími hračkami na trhu!

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Jitka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je možné započítat do částky 500,– i poštovné. Děkuji.

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, do částky 500 Kč se nezapočítává cena dopravy (99 Kč) ani případně cena dobírky (39 Kč). Doprava zdarma je při objednávce nad 2.499 Kč.

renata

Dobrý den,
vybrala jsem si u vás zboží za 5092Kč.Celkem 10× vykupon je za 4980Kč,znamená to tedy,že doplatím 112Kč zvlášť nebo musím něco zrušit,abych se vešla do částky 4980?Děkuji

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, pokud jste vybrala zboží za 5.092 Kč a máte 10 kupónů (10× 500 = 5.000) doplatek by měl být při platbě bankovním převodem 92 Kč. Pokud jste vybrala i hračky, které skladem nejsou tak na tyto se sleva neaplikuje a doplatek tedy může být o hodnotu těchto hraček vyšší. Z toho co píšete to vypadá, že se jedná o 20 Kč navíc. Pošlete prosím objednávku a do poznámky napište, že jste to Vy. Podíváme se na to konkrétně.

renata

Děkuji za odpověď.Situace se vyřešila sama,protože se změnila dostupnost zboží"Potraviny dřevěné – Zelenina v krabici" a už není skladem.Tím objenávka činí 4898Kč(č.obj.4195) mám si tedy vybrat ještě něco za 102Kč?děkuji:-)

Alextoys, Richard Kurta

Pokud budete souhlasit, vyřešíme to přes mail. V poznámce u objednávky píšete, že jste poslala na náš účet 2.490 Kč. Pravděpodobně jste posílala peníze Slevomatu, který Vám po uhrazení dá kódy, které pak lze uplatnit na objednávku. Více v mailu kam se to víc hodí.

renata

Ano,jistě.Děkuji.

Markéta M.

Chtěla bych poděkovat firmě Alextoys za jejich super e-shop a hlavně za jejich akci. Nenakupuji od nich poprvé, takže sleva se tentokrát opravdu hodila :-). A hlavně, přes množství objednávek, které teď pan Kurta musí mít, vše proběhlo opět velmi rychle. V sobotu jsem objednala a dnes pošťák dovezl balík.
Takže ještě jednou děkuji a zase se u vás „stavím“ (i když sleva třeba nebude :-).
Markéta

Alextoys, Richard Kurta

Děkuji za pochvalu. Jako ješitnému chlapovi mi víc ke štěstí netřeba :-)

Lucka

Dobrý den,
vaše akce se mi moc líbí, uvažujeme, že bychom pro synovce zakoupili dětská kola YEDOO – Kolo dětské ocelové 3+ Pidapi zelené a modré – potřebujeme dvě, ale máme problém s tím, že u těchto kol není dostupnost. Proto nevíme, zda vouchery objednávat nebo ne (aby nám pak zbytečně neležely doma v případě, že kola nebudou dostupná u Alextoys).
Proto bychom se chtěli zeptat, zda i tato kola jsou zařazena do akce a zda tedy můžeme zakoupit vouchery v této hodnotě (pokud dobře počítám, bude jich zapotřebí 9).
Děkuji za odpověď a přeji mnodo nakupujících.

Lucka

Případně ještě ta samá kola, ale v kategorii 4+ – opět bychom potřebovali dvě (pro dvojčata) – ty jsou na stránkách uvedeny za cenu 2575.
 Děkuji

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, ve Vašem případě bohužel kupóny nelze uplatnit, proto nemá smysl si je kupovat.
Sleva se vztahuje pouze na hračky, které byli v moment vyhlášení akce na skladě u Alextoys a kola a odrážedla se vyprodali jako první. Snad pochopíte, že nemůžeme doplňovat zboží a pak ho prodávat za polovinu.

Lucka

Dobře,
děkuji za odpověď

Vendula

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když je zboží skladem jen u dodavatele a hodně bych o něj stála, bylo by to možné z vaší strany objednat na sklad nebo by to byl nějaký problém? Děkuji

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, rozumím a chápu o co jde. Objednat zboží samozřejmě lze, ale nelze na něj uplatnit slevu 500 Kč.
Prodávat za polovinu hračky, které má jiná společnost nemůžeme ekonomicky zvládnout a nedávalo by to ani velký smysl. Smysl akce spočívá ve výprodeji a snížení stavu skladu kde je přes 1.400 různých druhů hraček.

Věřím, že to pochopíte a v našem obchodě si něco vyberete.

Markéta

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je možné nakoupit zboží na poukaz od Slevomatu, čili zboží, které je skladem Altoys a přihodit tam něco co skladem není, ale chtěla bych to mít v jedné objednávce za jedno poštovné? Děkuji

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, ano možné to je. Nebude se akorát z položek, které nejsou skladem odečítat kredit 500 Kč.

Muna

Ještě bych se chtěla zeptat, pokud by se mě stalo, že si nakoupím vouchery a nevyberu si do konce června nic z nabídky zboží co máte skladem, tak vouchery propadnou nebo co se s nima stane? Děkuji

Alextoys, Richard Kurta

Možnost koupit kupóny skončí tuto středu 25.5. Pak, ve lhůtě 14 dní, lze kupóny bez udání důvodů vrátit zpátky Slevomatu (bližší podmínky by bylo lepší zjistit přímo u Slevomatu. 14 dní platí na vše a vždy když objednáváte cokoliv přes internet). Pokud se rozhodnete si kupóny ponechat, je potřeba je využít do 30.6. Pak jejich platnost skončí a nebude je možné uplatnit. Věřím, že víc než 30 dní bude dostatečná doba na to si v klidu a rozvahou vybrat. Můj názor: Protože je sleva vázána nejen datumem ale i podmínkou aby daná hračka byla skladem u Alextoys je naopak výhodnější se rozhodnout ještě před zakoupením kupónů, aby se pak nestalo, že žádané zboží skladem není nebo jej zakoupil někdo jiný. Tak se ostatně i stalo: všechny odrážedla až na jedno se prodali v první dva dny po spuštění akce.

Muna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat chci koupit konkrétní zboží, které teď jesště máte skladem, ale jen jeden kus a když si teď objednám a zaplatím vouchery tak než mě přijde poukaz tak uplynou asi tak dva dny, co mám dělat, aby si zboží nekoupil někdo dřív než já? Kupuji si vouchery pro konkrátní účel a pokud by zboží už nebyla tak nevím co bych s nima pak dělala. Děkuji

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, řešení je jednoduché. Pošlete prosím objednávku a do poznámky napište: „Prosím zatím neposílat. Pošlu kódy se Slevomatu“. Odesláním objednávky si hračky zarezervujete. Můžete pak poslat i další objednávky a nechat si je poslat najednou. Vždy to jenom prosím napište do poznámky, abych věděl o co se jedná.

muna

Díky za info, koupila jsem si 5ks a ještě čekám na manžela snad to tam ještě bude.

Alextoys, Richard Kurta

Pokud můžu, skutečně radím nečekat. Ničemu se zasláním objednávky s poznámkou nezavazujete. Můžete ji později zrušit bez udání důvodů. Jenom si zajistíte, že si hračky neobjedná někdo jiný.

Světla

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Richardu Kurtovi za velmi milou komunikaci a pomoct při uplatňění voucherů ;o) Dnes ráno mi volal kurýr z PPL, že mi veze balík. To je super rychlost :o) Ještě jednou děkuji, přeji hezký den a všem ostatním příjemné nakupování :o) S pozdravem
 Světla

Světla

Jejda…uplatnění ;o)

Alextoys, Richard Kurta

Děkuji. Moc mně to potěšilo.

Romča

Dobrý den, právě jsem si udělala objednávku. Do kolonky pro kód jsem vložila kódy, které mi přišly od slevomatu. Ale v potvrzujícím e-mailu o přijetí objednávky mám k úhradě celou částku, sleva se neodečetla. Předem moc děkuji. R

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, objednávku vidím. Je hezká, veliká :-) S velikou pravděpodobností jste nevložila správně kódy. Je potřeba je zadat po jednom, kliknout na VLOŽIT. Objeví se nový řádek a zadat další kód. Pozor při kopírování kódu na mezeru před nebo za kódem. To jenom pro ostatní anebo pro příště. Řešení této situace je jednoduché. Zašlete mi prosím kódy š číslem objednávky na mailovou adresu: info@alextoys.cz Vložím je tam ručně.

Romča

:-) Vloudila se chybička, vložila jsem kódy najednou. Díky moc za rychlé vyřešení.

Alextoys, Richard Kurta

Nebojte, nejste první. A myslím, že asi ani ne poslední :-)

Marťa

Dobrý den,jak dlouho kůpony platí?
Když jsem si koupila 2kstak a objednám si za 1000,–-tak zaplatím jen 99,–-poštovné chápu to dobře?
Díky moc za odpověď.M.

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, kupóny platí až do 30.6. Ano chápete to dobře. V případě, že budete platit převodem na účet doplatíte pouze 99 Kč za zabalení a dopravu k Vám. Alternativou je platba při převzetí – dobírka. Tato služba stojí nezávisle na výšce objednávky 39 Kč, které pak platíme přepravci. Doplnil bych pouze, že pokud objednáte nad 2.499 Kč, budete mít dopravu zdarma.

Adriana

Dobrý den, zakoupila jsem 3 kupony, provedla objednávku a nakonec bych chtěla ještě dokoupit další 2 kupony. Je možné sloučit 2 objednávky dohromady, abych nemusela platit 2× poštovné? Děkuji.

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, ano možné to je. Jsou 2 způsoby: První: Pošlete prosím odkazy nebo kódy produktů na info@alextoys.cz Vložím je do první objednávky ručně. Druhý: Objednejte co potřebujete a do poznámky vepište, že jí chcete spojit s dřívější objednávkou č. XY

Vlaďka

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, když platnost voucheru je do konce června a teď momentálně odrážedlo 2+ s ruční brzdou na skladě nemáte, bude ještě do června doplněno?Děkuji

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, sleva se vztahuje pouze na hračky, které byli v moment vyhlášení akce na skladě u Alextoys. Cílem je snížit skladové zásoby a připravit se na Vánoce. Využili jsme k tomu akci Slevomatu související se dnem dětí. Přes léto jsou prodeje nízké, proto další zboží hodláme doplňovat na sklad koncem srpna – začátkem září.

Veronika

dobry den, chci se zeptat, jestli akce plati i pro hracky Lego?

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, sleva se vztahuje pouze na hračky, které jsou na skladě u Alextoys. Lego jsme zařadili do nabídky tento rok na doplnění sortimentu. Existuje totiž spousta specializovaných prodejců této značky. Skladem je jinak 8 různých druhů lega. Jedná se o figurky Ninjago (5 druhů), Hero Factory (2 druhy) a sběratelské minifigurky (44 ks). Zbytek nabídky je skladem u dodavatele a sleva se na ně tudíž nevztahuje.

David

S touto slevou to Slevomat nezvládl – na skladě prodejce je minimum zboží, hlavně že je v popisku psáno přes 8000 různých druhů hraček…

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den. Dovolte mi nesouhlasit. Kupón si koupilo v této chvíli již přes 200 lidí, což je 2. nejlepší výsledek z nabídek ke dni dětí. První je vstupenka za 75 korun. Každá akce pak musí mít nějaké parametry i když chápu, že lepší by bylo kdyby omezení nebylo žádné. Někdo omezuje slevu na jeden výrobek, konkrétní službu, nebo třeba jedno menu v restauraci. My jsme se rozhodli dát slevu 50% na vše co máme na skladě, což je cena, která je výrazně pod nákupní ceny. Hraček je přes 1.400 různých druhů, tak myslím je z čeho vybírat. Navíc akce běží od včera a téměř okamžitě se prodali všechny odrážedla a další dražší hračky. Co se týká počtu 8.000: jedná se o celkový počet hraček, které jsou v nabídce. Jednalo se o stručné představení obchodu jako takového. Můžete mi napsat na info@alextoys.cz o jaké hračky jste měl zájem?

Petra

Dobrý večer, nevím, jestli jsem nepřehlédla, ale je nějaká platnost voucheru? A ještě – poštovné se platí zvlášť – pokud nakoupím na 2 vouchery za 900Kč, poštovné se k tomu přičíst nemůže?

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý večer, platnost kupónu je uvedena na stránce s akcí vpravo uprostřed: do 30.6. Sleva se vztahuje pouze na zboží, které je skladem. Doprava, popřípadě platba na dobírku se platí zvlášť. Můžete ale objednat nad 2.499 Kč a dopravu uhradíme my.

naty

je možné že pokud není zboží skladem a je na dotaz že se tam doplní?díky moc

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, ano možné to je. Zboží se objednává automaticky při splnění podmínky, že se položka prodává více než 1 kus za týden, 10 dní. Samozřejmě také musí být dostupná u výrobce nebo distributora. Hlavním účelem této akce je ale poskytnout slevu na aktuální stav skladu, ne na položky, které nemáme.

Terka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Když koupím 2 vouchery tak mohu pak ve Vašem e-shopu nakoupit za 1000,–kč. Ale pochybuji že nákup bude za rovných 1000,–kč…:) Dejme tomu, že bude za 1050,–. Takže uplatním vouchery a doplatím 50,–kč + poštovné??? Chápu to dobře?:) Děkuji za odpověď, hezký den a mnoho podařených obchůdků…Terka

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, ano chápete to dobře. Doplním pouze, že pokud ještě objednáte hračky v minimální hodnotě 2.499 Kč (před slevou) tak poštovné 99 Kč zaplatíme my.

Alextoys, Richard Kurta

V snaze odpovědět stručně a jednoduše jsem zapomněl poděkovat za hezké přání, takže děkuji. Rozběhlo se to dobře. Zdá se, že se nám podaří dle plánu sklad výrazně snížit :-)

Terka

Také děkuji a budu se těšit na spolupráci:) Hezký den Terka

Lenka

Voucher platí nejenom na hračky, ale i třeba zahradní dekorace. díky L

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, voucher platí na všechny položky, které máme na našem skladě, tedy i na Zahradní dekorace. Jsou to ty položky, které mají v dostupnosti napsáno: Skladem u Alextoys.

Lenka

díky L

Mira

Dobrý den,
na slevomatu se píše, že vouchery se dají sčítat, znamená to, že když si koupím 2 kusy budu mít slevu 100%, takže zaplatím pouze cenu voucherů a doplácet již nebudu nic, kromě poštovného? A poraďte mi, jak vouchery uplatnit v e-shopu? Děkuji za odpověď.

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, ano kupóny se sčítají. tzn. když koupíte kupóny 2 budete mít slevu 251 + 251 Kč = 502 Kč z ceny hraček za 1000 Kč. Pořád se ale jedná z matematického hlediska o slevu 50% protože utratíte 249 + 249 Kč = 498 Kč.

Soňa

Dobrý den, u hodně hraček máte skladem 1ks. Je možné, že se časem počet kusů zvýší anebo je opravdu pouze 1 ks skladem a kdo ho dřív objedná, bude ho mít? Děkuji za odpověď.

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, sleva platí na aktuální stav skladu tzn. jak píšete „kdo ho dřív objedná, ten ho bude mít“. Skladem držíme takový počet kusů, který se prodá během cca. 1 týdne až 10 dní. To je doba kdy k nám jezdí pravidelně kamion s hračkami.

Alextoys, Richard Kurta

Upřesnil bych: držíme skladem pouze položky, které se prodávají v množství alespoň 1 kus za týden. Primárním cílem této akce je kromě oslovení nových zákazníků ojedinělou akcí, snížit stav skladu a připravit se na vánoční sezónu. I když se to nezdá, přípravy na Vánoce jsou v plném proudu :-)

Petra

Dobrý den,

chci se zeptat na poštovné, pokud si koupím např. 3ks zboží, zda se platí jedno poštovné?

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den. Doručení do druhého dne službou PPL nebo obchodním balíkem České pošty je při objednávce nad 2.499 Kč zdarma. Jinak tato služba stojí 99 Kč. Podrobnosti: http://www.alextoys.cz/zpusob-dopravy/

Petra

Ještě bych se chtěla zeptat, zda sleva platí i na slevněné zboží v kategorii akce a slevy 71%. Děkuji

Alextoys, Richard Kurta

Ano. Sleva platí na vše co je „Skladem u Alextoys“. To je jediná podmínka, kterou splňuje 91 % hraček v této kategorii.

sona

chápu dobře že to platí na celý sortiment,moc děkuji

Anet

to chápete špatně… , píší jen na jakési zboží označené „skladem u Alextoys“ ale nic takového jsem tam nenašla… Takže prosím o doplnění odkazu…

Alextoys, Richard Kurta

Dobrý den, sleva 50% platí na všechny položky, které máme na našem skladě. Jsou to ty, které mají v dostupnosti napsáno: Skladem u Alextoys.

Alextoys, Richard Kurta

Ještě doplním: dostupnost je vidět u každé hračky hned v náhledu. Jsou 3 možnosti: 1. Skladem u Alextoys 2.Skladem u dodavatele 3. Poslat dotaz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru