Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nechte si vytisknout své fotky na 4 fotomagnetky

4,1 / 5 Foto-obraz.co.uk Strančice  (mapa) 232 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Romana

Dobry den.
V minule akci jsem si magnetky koupila.Cekala jsem na ne sice hodne dlouho, ale jsou pekny.Premyslim o dalsim nakupu magnetek, ale bylo by mozny nelepit z druhe strany firemni samolepky?Jak jsem je mela na sobe v obalce, firemni cerne logo ze samolepek se mi otisklo nerovnomerne na magnetky.

Robert Nehasil

Dobry den,


jsme moc radi, ze jste s foto-magnetky, ktere jste si uz objednala spokojena. Pokud premyslite o dalsim nakupu, nemusite se bat, nase firemni samolepky na zadni stranu uz nelepime. 


S pozdravem
Martina

Nemám dotaz, jen VELIKOU pochvalu :)
V pondělí mi dorazily magnetky z minulé akce a je to super záležitost. Všechny 4 jsou krásně zpracované a naštěstí pro mne nebyl problém, když jsem foto zaslala těsně před vypršením platnosti voucheru. Všem doporučuji :)

Robert Nehasil

Dobry vecer Martino,


velice si vazime Vaseho komentare a moc nas tesi, ze jste s nasim produktem tak jako servisem spokojena. 


S pozdravem
Vendula

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat jestli na jeden magnet můžu dát více fotografií a jak to udělat, aby výrobce věděl jak přesně fotografie rozdělit?

Robert Nehasil

Dobry den Vendulo,


Na foto-magnetku je mozne dat vice fotografii (kolaz). 


V ramci teto akce bohuzel kolaze pro klienty nevytvarime (klient si doda uz pripravenou kolaz). 


S pozdravem

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru