Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sada PĚTI prkének do kuchyně

SG Logistics, s.r.o. 2 053 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Filip

Dobrý den,
chci se jen ujistit došel už mi voucher (s doručením zdarma) na mail a teď mám jen čekat na doručení do 10 dnů. Nepletu se ? Nebo mám ještě udělat nějaký krok, aby byly prkénka teprve odeslány ?

Slevomat.cz

Dobrý den Filipe,


není třeba již voucher uplatňovat, jelikož se na základě zakoupení voucheru uplatní sám. Od uplatnění voucheru je dodací lhůta 10 pracovních dní. 


Děkujeme za Váš dotaz :-)
dali

Dobry den,

rad bych se ujistil, jaka je tloustka prkenka. Pred nekolika dny jste tu odpovedeli, ze „prkénka jsou tenká cca 1mm“ – to je pravda nebo preklep ? Pokud jsou opravdu tenka 1mm, pak to nejsou „prkenka“, ale spise tenka folie na ochranu kuchynske linky pri rezani. Ja to nekritizuji, spis se chci ujistit, zda jde o sice ohebne, ale presto masivni prkenko – nebo jen o ochrannou folii. Dekuji.

Milan Martinek

Dobrý den,
objednal jsem si prkénka s osobním odběrem. Obdržel jsem voucher a následně potvrzení objednávky (dokument Stvrzenka o nákupu a záruční list) od KUP.cz. Mohu si již s tím dokumentem jít zboží vyzvednout nebo musím ještě čekat na nějaké další vyrozumnění? V případě, že budu muset čekat na další mail, jaká bude lhůta pro vyzvednutí zboží?
Děkuji za odpověď!

Slevomat.cz

Dobrý den pane Martinku,


dodací lhůta je 10 dní od uskutečnění objednávky. Pokud máte zvolený osobní odběr, bude Vám zaslán informativní email o tom, že je zboží k dispozici a můžete si jej vyzvednout. 


Děkujeme za Váš příspěvek :-)
Tomáš Kika

Mohu použit slevu 50 kč kterou jsem si tu vytočil na 2 baleni tehle prkenek?

Slevomat.cz

Dobrý den pane Kiko,


v případě, že se nacházíte ve věrnostním systému Silver a výše, tak ano. V opačném případě, je možné kredity uplatnit na nákup nad 150,– ( počítá se cena voucheru ). 


Děkujeme za pochopení a Váš příspěvek :-)
Aneta

Takže se zeptám znovu – kloužou tedy při řezání prkénka na pracovní desce stolu? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den,
jelikož prkénka nemají protiskluzovou vrstvu, tak k mírnému prokluzu dochází. Záleží vždy na zvoleném povrchu pro krájení.

Děkujeme za Váš dotaz. ;-)

Aneta

Takže se zeptám znovu – kloužou tedy při řezání prkénka na pracovní desce stolu? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto. Prkénka nemají protiskluzovou vrstvu. Děkujeme.

Aneta

Dobrý den, tak teď mi to není jasné. Před 2 dny mi bylo odpovězeno, že prkénka nemají protiskluzovou vrstvu. Když jsem se dnes zeptala, zda tedy prkénka nekloužou na stole při řezání, tak jste mi napsali, že prkénka mají protiskluzovou vrstvu. Jak to s těmi prkénky vlastně je? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto,


máte pravdu, moc se Vám omlouvám. Jedná se o mou chybu, kdy jsem Vám nesprávně napsala informaci, že prkénka mají protiskluzovou vrstvu. Toto je špatná odpověď, omlouvám se Vám.
Prkénka opravdu protiskluzovou vrstvu nemají. 


Děkuji Vám za pochopení.
Hana

Dobrý den,
nikde jsem nenašla předpokládané dodání? Bude zboží odesláno ihned nebo na něj budu muset např. měsíc čekat jako u některých jiných nákupů zboží na slevomatu? děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano,


zboží Vám bude doručeno do 10 pracovních dnů od zaplacení Vašeho voucheru – tedy od zaslání objednávky. 


Hezký víkend!
Aneta

Dobrý den, pokud nemají prkénka protiskluzovou vrstvu, kloužou při řezání na pracovní desce stolu? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto,
prkénka nemají protiskluzovou vrstvu.
Hezký víkend!

Oliva

Dobrý den, nebudou prkénka tupit nože, tak jako tomu je třeba u skleněných prkének? Díky za info…

Slevomat.cz

Dobrý den,
máme na vlastní kůži odzkoušeno, že nabízené prkénka nože netupí.

Děkujeme za Váš dotaz ;-)

Michaela

jestli to je na způsob jako je silikonový vál na těsto, tak ten taky neklouže a žádnou proti skluznou vrstvu nemá

Tereza

Dobrý den, jaké teploty materiál vydrží? Lze na prkénko postavit např. horký hrnec? Děkuji za odpověď!

Slevomat.cz

Dobrý den,
ano, prkénka vydrží teplotu až 250°C. Není problém tedy na ně postavit horký hrnec.

Děkujeme za Váš dotaz ;-)

Michal Coufal

Dobrý den,

Mám stejný dotaz jako Aneta. Mají prkénka z jedné strany protiskluzovou vrstvu, aby při řezání neklouzala po stole? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den,
prkénka nemají protiskluzovou vrstvu.
Děkujeme za Váš dotaz ;-)

Jíťa

Prosím o odpověď na dotaz, zda jsou prkénka zdravotně nezávadná. děkuji předem!

Slevomat.cz

Dobrý den,
dodavatel garantuje zdravotní nezávadnost a prkénka samozřejmě splňují všechna kritéria zboží, které přichází ke styku s potravinami.

Děkujeme za Vás dotaz ;-)

Aneta

Dobrý den, mají prkénka z jedné strany protiskluzovou vrstvu, aby při řezání neklouzala po stole? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
prkénka nemají protiskluzovou vrstvu.

Děkujeme za Váš dotaz ;-)

Helena Navratilova

Kolik mm mají prkénka na výšku? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
prkénka jsou tenká cca 1mm.

Děkujeme za Váš dotaz ;-)

Jana Doksanská

V jakém státě jsou prénka vyráběna? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den,
dodavatel z Německa si prkénka nechává vyrábět v Číně.

Děkujeme za Váš dotaz ;-)

Monika

Dobrý den , dnes jsem si zakoupila 2ks sad prkéneka poté ještě jednu sadu. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné poslat vše v jednom balíčku.

Slevomat.cz

Dobrý den Moniko,


aby Vám zboží bylo zasláno zároveň, je třeba uskutečnit objednávku v rámci jednoho košíku. Pokud jste objednávku takto neuskutečnila, zboží Vám bude zasláno zvlášť. 


Děkujeme za pochopení a Váš příspěvek :-)
Jana Kormanová-Deáková

Dobrý den, chtěla jsem při objednávce prkének uplatnit svých 50 kreditů, ale vůbec mi to nezobrazuje tu možnost. Když jsem zkoušela zadat objednávku na něco jiného, možnost uplatnění kreditů mi to zobrazilo…víte mi s tím prosím poradit? Předem děkuji ;)

Slevomat.cz

Dobrý den paní Kormanová,

uplatnit kredity u objednávky pod 150 Kč (počítá se cena voucheru) není možné, pokud jste níže, než v programu Silver. Z toho důvodu se Vám nezobrazila možnost uplatnění kreditů. Věřím, že si na našich stránkách vyberete nabídku, která Vás zaujme a kredity se Vám podaří uplatnit :-)

Lucie

Dobrý den,
prosím, odkud prkénka pocházejí? Krajina původu?

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
prkénka pochází z Německa od firmy Stolz.

Děkujeme za Váš dotaz ;-)

Hanny

Jsou prkénka zdravotně nezávadná? Mají nějaký certifikát?

Slevomat.cz

Dobrý den,
dodavatel garantuje zdravotní nezávadnost a prkénka samozřejmě splňují všechna kritéria zboží, které přichází ke styku s potravinami.

Děkujeme za Vás dotaz ;-)

Helena Navratilova

Dobrý den, jsou prkénka dostatečně odolná, aby se hned nožem při krájení nepoškodila, nebo přímo přeřezala?
A kde jsou prkénka vyráběna?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den,
ano, podložky jsou přímo určené ke krájení, takže se krájením oopravdu nepoškodí.

Děkujeme za Váš dotaz ;-)

Martina

Dobrý den, v textu je uvedeno, že každá barva prkénka znamená na krájení čeho je daný druh určen. Zajímalo by mě, v čem je tedy rozdíl v prkénkách…tlou­šťka atd. , popř. co předurčuje dané prkénko na krájení jednotlivých druhů potravin. Nebo zda je to jen čistě „lákavě“ vyrobeno, ale všech 5 prkének je stejných (až na barvu a motiv). Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den,
Rozměry, materiál i tloušťka jsou naprosto stejné. Důvod barevného a obrázkového označení je ten, aby uživatel snadno rozeznal účel použití každé jednotlivé podložky a nepoužil třeba na zeleninu tu podložku, kterou dříve používal k přípravě masa. Barvy i obrázky jsou jen nápovědné, zákazník se rozhodne sám, na jaké potraviny bude tu kterou podložku používat.

Děkujeme za Váš dotaz ;-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru