Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dvě velké fotomagnetky A4 s vlastním potiskem. Poštovné a balné je v ceně! Originální ozdoba a dárek pro vás i vaši ledničku.

4,1 / 5 Foto-obraz.co.uk Strančice  (mapa) 139 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Ivana Janíčková

Dobry den,

mam otazku ohledne dopravy. budete magnetky posilat ceskou postou nebo PPL-kem? Diky

Robert Nehasil

Dobry vecer,


foto-magnetky posilame ceskou postou.


Marek

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, v jakém poměru stran (výška x šířka) má být fotografie, aby již nemusela být ze strany výrobce fotomagnetek dále ořezávána?
Předem děkuji za odpověď.

Robert Nehasil

Dobry den Marku,
rozmer A4 je 210×297 mm. Fotografie by mela byt idealne pripravena v tomto pomeru.

dali

Dobry den. Prave jsem od vas koupil v jine nabidce 4 malirska platna, kde se plati doprava, tady bych chtel koupit 4 fotomagnetky. Potvrdili jste mi, ze ty magnetky muzete na dopravu pridat k zasilce platen – muzete mi tedy zkalkulovat cenu magnetek bez dopravy (4 magnetky – tedy 2 vouchery) a jak bych to mel platit? Dekuji.

Robert Nehasil

Dobry den Dali,

jsme moc radi, ze jste v nasi druhe nabidce zakoupil/a foto-obrazy.
Ohledne foto-magnetek, tato nabidka jiz zahrnuje postovne, ktere nemuzeme odecitat. Staci jen uhradit standardne vouchery, ktere tady zakoupite. Potvrdil jsem Vam, ze zbozi muzeme poslat najednou. Abychom Vam mohli oba produkty zaslat najednou, prosime poslete nam idealne jen jednu objednavku nebo v jednotlivych objednavkach upozornete na ten fakt, ze jste zakoupil oba produkty a rad by jste je dostal v jedne zasilce.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru