Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

299 Kč za 4 výborné pizzy dle vašeho výběru od pizzerie Fabbricia v hodnotě 596 Kč. Pozvěte přátele a nechte si všechny pizzy zdarma dovézt nebo se pro ně zastavte kdykoliv dle chuti, ušetříte až 50 %!

4,3 / 5 --- 1 129 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
testerx

bobika: moc se v tom vrtas,,,ber nebo nech byt

Vinc

Ahoj, sleva fajn, ale nějak nemůžu najít kolonku – Doporuč a získej, už ste tuto akci zrušili?

bobika

Fabbricia – neřekla jsem , že to není zajímavá, ale že ta slevy nemusí být taková, jak na první pohled vypadá ;-)

Tím jsem chtěla naznačit, že pokud už se nabízí klientům sleva, měla by být taková, aby nevypadala že je stejně něčím omezena tak, aby si ji stejně nemohl klint vybrat kompletně – tím chci jen říct, že z mého pohledu: pokud opravdu chcete lidem nabídnout slevu 50% procent, měla by to být sleva konečná, a ne omezená na počet pizz. To zbytečně lidi bud omezuje na využití celé slevy, nebo je to nutí dát si naschvál dražší pizzu, i když na ni nemají chut jen proto, aby slevu využili. Dle mě by mělo být těch pizz alespon pět, ideálně počet neomezen. Vždyt ten kdo má rád takovou margaritu, když si ji dá na voucher, ho přijde na 75 kč – no ale bez slevy jen na 85 kč – to je sleva deset korun – nikoliv avizovaných 50%. A přitom na vouchery by si jich mohl dát 7 kusů – a pro vás by to stejně přišlo cenově nastejno, 50 % sleva je poloviční sleva, bez ohledu na příchuť. A to je zbytečné omezení pro spoustu lidí – prostě mi to přijde jako sleva nesleva…

Fabbricia

pro alex: díky za info, grossetto je ok

pro dale: děkujeme

pro bobika: čau bobika, počty Vám jdou dobře, jedná se o slevu AŽ 50%, takže jen pro info uvádím, že ne všechny pizzy stojí 99,– dále že v ceníku se jedná o cenu bez krabice ( +10,–/ ks) a bez dopravy až na konce světa (celá Praha, ole, kterou poskytujeme po celé Praze při této akci zdarma) Vzhledem k zaokupeným množstvím akcí si troufnu říci, že se jedná o zajímavou akci. Pro většinu to asi 50% nebude, ale zajímá je to. Navíc plánujeme jako překvapení nějaký ten kupon na další slevu přiložit k této akci, ale pšššššššššššt , nikomu to neříkejte.
Martin, fabbricia

Jirka

bobika: Když si objednáš Fruti di Mare, Špenátovou, quattro formaggi a Roberto tak se dostaneš na nějakých 550Kč a máš 4 naprosto odlišné pizzy :)

Jinak si z této pizzerie občas objednávám pizzu a musím říct že jsem maximálně spokojen :) Zrovna před 10 minutama mi 2 pizzy dovezli. Chtěl jsem si totiž objednat za ten voucher protože jsem si neuvědomil že platí až od středy :) Tak jsem si objednal alespoň 2 – quattro a špenátovou :) Quattro na smetanovém základě – luxusní. Přítelkyně si dává tu špenátovou a jediné co vytkla je, že ten rajčatový základ mohl být trošku bohatší protože je pizza suchá… jinak ok :)

Dave

bobika: Částečně máš asi pravdu (avizujou, že původní cena je 596), ale v popisu slevy píší, že ušetříš AŽ 50%…

bobika

asi budu vypadat jako blbec, ale pořád nějak nechápu tu ‚slevu‘ – když si mám vybrat 4 pizzi a zaplatit za ně 300 kč s tím, že je to polovina, tak běžná jejich cena by měla být 600 kč – coč vychází že by měla být průměrná cena pizzi 150 kč. Ale když se kouknu na web na jídelní lístek a ceník, tak převážná většina klasických druhů (salámová, margatita, slaninová) stojí do stovky, tedy 85–99 kč. Pokud bych měl opravdu využít hodnotu objednávky 600 kč za 4 kusy, musela bych si objednat jen čtyřikrát FRUTTI DI MARE – která je nejdražší a stojí 149 kč. Pokud si ale vybaru čtyřikrát průměrnou pizzu za 99 kč, zaplatím voucher 300 kč a dostanu zboží v hodnotě cca 400 kč (bez voucheru). To ej tedy sleva 25% a ne 50%… Nevím, ale počty mi povětšonou šli, tak ted nevím, jestli neumím počít já nebo ostatní?

DALE

vyborne! Tak to ma vypadat – se vsim vsudy..

Tak jen doufam ze mi ten voucher prijde.. Uz jsem ho zakoupil asi pred 2hodinami a zatim nic :X (ted jsem koupil jeste jeden – mam Fabricii asi 3min od baraku :) – a ten prisel hned, tak snad dorazi i ten prvni…)

Alex

pro Fabbricia: Jak se to vezme, při takeaway dávají z důvodu nižšího DPH slevu 14 nebo 15%, takže např. Hawai, kterou si tam obvykle objednávám, mě vyjde na 127,– Kč i s krabicí a u vás v Holešovicích na 119,–. To už je cenově minimální rozdíl.

Fabbricia

pro Aneisi a Martina: děkujeme

pro dale: ne , krabice je na tuto akci zdarma i při jednotlivém odběru

pro pepe: jsou zdarma na tuto akci

PS: krabice počítaj všechny pizzerie

pro simon: pokusíme se nezklamat, upozornění fungujeme do 22,00 !!!

alexovi: taky děkujeme, grosseto určitě fajn, ale myslím, že ce.nově jsou hodně nad námi

všem, kdo koukáte a kupujete, ale i za zprávy: DĚKUJEME ZA ZÁJEM, MARTIN, FABBRICIA

Alex

Párkrát jsem si tam pizzu koupil, když měli nějakou akční nabídku a byl jsem vždy spokojen. Za standardní cenu už pro mě pak nebyla jejich pizza cenově zajímá, zvlášť když mám kousek od domu Grosseto, ale této nabídky rozhodně využiji.

Simon

Já si teda postěžuji na kvalitu provozovny na Praze-4 v Michli, měl sem zde dvě pizzy a nejde říct, že by byli vyloženě špatné, ale určitě nenadchly voucher mám koupený a ve středu doufám, že mne přesvědčíte o opaku když nám povezete pizzy na party :)

Pepe

Taky by me zajimaly ty krabice pri odberu po jedne pizze. Rozvoz nepotrebuji, ke Kauflandu to ma 2 minuty, takze pak uz ta sleva neni nic moc, tak kdyby byly alepon krabice v cene…

DALE

Jeste jedna hnidopisska otazka – kdyz mam tento voucher a budu si vybirat pizzu po jedne, osobne – budu vzdy platit za krabici nebo uz je v ramci teto akce v cene? Diky za odpoved.

Martin

musím se Fabbricie taky zastat, také jsem si ji často dával na P7 a vždy byla vynikající. Teď už na P7 nebydlím, takže za tuto akci jsem rád :)

Aneisi

Poměrně často chodím do Fabbricia na P7 a musím říct, že kvalita je opravdu dobrá, nestalo se mi, že by bylo něco špatné, nebo bez chuti a už se těším na první pizzu :)

Fabbricia

pro dasu: ano, všude jsou jiné ceny při stejné kvalitě a velikosti, pro tuto akci je pro Vás jedno co pizza stojí neboť máte 4 celé pizzy průměr 32cm dle vlastního výběru.
Ceny se na střediskách liší z důvodu lokality a návštěvnosti.( přirovnal bych to k benzínové pumpě – stejná firma, ale jiné ceny na každé pobočce)
spozdravem, Martin – Fabbricia

Dasa

Vsimla jsem si, ze kazda pobocka ma trochu jine pizza menu s jinymi cenami. Tak treba Capriciossa je za 105, 115 nebo 100 Kc. Lisi se jejich kvalita?

Fabbricia

Petrovi: rozvážíme pouze po Praze

Bolemírovi: rozvážíme pouze 4 ks najednou – to je tato akce

Františkovi: gratuluji k svátku a je to samozřejmě na všechny pizzy o průměru 32 cm

Marcele: omlouvám se ale všem se nezavděčíme, reakce jsou zaplať pánbůh pro nás většinou lkladné

Veronice: při této akci Vám pizzy přiveze zdarma po celé Praze, pokud si objednáte standartně tak také, ale výše objednávky pro rozvoz zdarma je od 600,– Kč, což předpokládám lze pochopit – s jednou pizzou jet zdarma 20km tam a zpět se bohužel nedá. Pokud bude objednávka menší, tak kamkoliv po Praze jedeme za 120,–, při objednávce pod 300, ale do 5km za 60,–, víáce na webu

Joony: jdná se o pizzy o průměru 32cm , což je střední, dále máme velké o průměru 45cm, takže rozvážíme naší standartní nezmenčenou velikost – 32cm.

Lojzovi: při této akci je rozvoz všech 4 pizz kamkoliv po Praze zdarma, tedy i na P4 i P10 – celá Praha

Dagmar: při této akci je cena konečná – neplatíte ani krabice, ani rozvoz, pokud si objednáte najednou 4 pizzy.
Standartně připočítáváme poplatek za krabici a rozvozje odstupňován cenou odběru.


Fabbricia děkuje za zájem, více na www.fabbricia nebo volejte 731 499 999

S pozdravem Fabbricia

Dagmar

Na webe este pisu „K ceně pizzy připočítáváme 10,– Kč za kus za krabici“, voucher je aj s krabicami alebo to sa musi este doplatit?

Lojza

Taky by mě zajímal ten dovoz. Na Slevomatu se píše „dovoz v rámci Prahy zdarma“, na jejich webu ale za jiné Prahy než 7 chtějí příplatek i při vysoké objednávce. Je tedy doručení všech 4 pizz najednou zdarma i na P4 či P10?

Joony

Proč uvádíte „střední pizzy“? V nabídce jsem jinou velikost nenašel. Jedná se tedy o menší pizzy, než běžně prodávají?

Veronika

pardon, jídelníček jsem našla..

Veronika

Nechápu ten rozvoz, píšete, že je zdarma, ale na jejich stránkách je pouze do 5km.. A najdu někde na internetu jaké pizzy mají v nabídce??

ja

No, nevím. Já si od nich nechávám vozit pizzu pravidelně a s mdlou chutí jsem se nesetkala.

Marcela

Jelikož sem tam jezdím nakupovat do Kauflandu na Vypich, tak jsem samozřejmě neodolala a ochutnala kousek ( prodávají 20–25 Kč osminku)a slušně řečeno, vůbec mi nechutnala. Absolutně bez chuti,prostě těsto a na tom cosi jedlého. Jedla jsem pizzy stokrát chutnější, ingredience v poctivějším množství a za srovnatelnu cenu.

Slevomat

Františku, jaký seznam myslíte? Nabídka platí na jakoukoliv pizzu z nabídky Pizzerie Fabbricia!

ivopav

Nechci dělat chytrého,ale proč si pořádně nepřečtete podmínky než se zeptáte.„Bolemír“
Podmínky
Platnost voucheru od 6.10.2010. do 28.2.2011
Dovoz domů (po Praze) zdarma platí při objednání všech 4 pizz najednou.
Při jednotlivém odběru pizz na pobočce dostanete kupón na zbývající počet pizz.
Pizzy, které si přejete dovézt až domů si objednejte předem na tel.: 777 153 862
Počet voucherů na osobu NENÍ omezen

František

Uuuuuaaaaa… samozrejme jsem mel na mysli mYlim :D

František

Je to tak, že nabídka platí pouze na pizzy uvedené ve zde umístěném seznamu? Nebo je nabídka platná na všechny pizzy (uvedené na jejich stránkách )?
Hádám, že pouze na tyto, ale třeba se mílím.

Bolemír

… Nebo se na jedinečné italské pizze můžete stavit postupně kdykoliv během oběda …

Jen bych si rad overil, zda slovicko „postupne“ znamena to, ze si mohu s 50% slevou dat napred treba 2 pizzy, za tyden treba 1 a po mesici tu posledni? Samozrejme v ramci platnosti voucheru.

Pokud by to tak bylo, jak je to s dopravou zdarma? Byla by zdarma jen poprve, pokazde nebo vubec?

Kdyby v pripade postupneho odberu nebyla doprava zdarma, kolik by stala doprava na Floru (Praha 3)?

Petr

Dobrý den,

rád bych se zeptal, zda je možný i dovoz mimo Prahu a pokud ano, jaká je cena. Jedná se o Štěchovice (Praha Západ).

Děkuji,
 Petr

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru